در طول بیماری همه گیر کوروناویروس شما باید به بسته خود را مواد غذایی اگر شما یک کیسه های قابل استفاده مجدد

مایدزرت | No comments

کیسه های خرید قابل استفاده مجدد پس از ستایش به عنوان سازگار با محیط زیست در حال حاضر — در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در نظر گرفته زیان به سلامت از فروشگاه خواروبار کارگران است.

در تلاش برای کاهش گسترش COVID-19 است که ناشی از کوروناویروس عمده مواد غذایی زنجیره ای در حال ارائه مشاوره به کارگران خودداری از کیسه مواد غذایی برای مشتریان که با استفاده از کیسه های خرید قابل استفاده مجدد.

“مشتریان هنوز هم می توانید با استفاده از کیسه های خود را از خانه به ارمغان آورد, اما آنها نیاز به بسته بندی مواد غذایی خود (خود) در این شرایط گفت:” ملیسا هیل مدیر امور عمومی و روابط دولت برای Albertsons و وان.

Coronavirus بیشتر گسترش می یابد فرد به فرد را از این سوال برای مردم برای به دست آوردن COVID-19 لمس آلوده سطح یا شیء قبل از دست زدن به دهان و بینی و یا چشم با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

Riverside County سخنگوی بروک Federico گفت: شهرستان مقامات بهداشت دلسرد کردن مردم از های کیسه های خرید.

“اگر هر کیسه استفاده می کردند که کسی با یک مورد تایید شده از COVID-19 آن است که توصیه می شود به یکی از دو شستن کیسه و یا به سادگی آنها را دور,” او گفت:.

در علاوه بر این به Albertsons و وان نمایندگان از هدف Stater برادران و Ralphs را تایید کرده اند به خورشید صحرا که کیسه های خرید قابل استفاده مجدد سیاست ها در محل در همه گیر.

مشتریان به طور کلی دلسرد از قرار دادن کیسه های قابل استفاده مجدد در شمارنده در حالی که چک کردن و کارمندان تنها بسته اقلام با استفاده از فروشگاه های عرضه شده کیسه به طور معمول در دسترس برای حداقل 10 سنت.

“ما در حال مودبانه نشان می دهد مشتریان به جای تمام اقلام خریداری شده را در کیسه های قابل استفاده مجدد بدون صندوقدار یا حسن نیت ارائه میدهد کارمند کمک. اگر یک مشتری ارائه کیسه های قابل استفاده مجدد صندوقدار باید مودبانه اطلاع مشتری برای نگه داشتن کیسه های خرید قابل استفاده مجدد با آنها و یا ترک کیسه های خود را در سبد خرید” Ralphs مقامات در بیانیه ای گفت.

معامله گر جو کارگران تنها بسته مواد غذایی در کیسه های ارائه شده توسط فروشگاه و مدیر روابط عمومی کنیا دوستان-دانیل افزود: “اگر (مشتریان) می خواهم به کیسه خود را مواد غذایی در کیسه های قابل استفاده مجدد هستند ، ما حتی آنها را راهنمایی در مورد چگونه به ساخت کیسه کامل از مواد غذایی است.”

خورشید صحرا رسیده به جنسن مواد غذایی خارج شده Cardenas بازارهای 99 سنت در فروشگاه تنها و دلار کلی برای اظهار نظر در سیاست های خود را.

Coronavirus موارد: در اینجا این است که چگونه بسیاری از موارد گزارش شده در شهرستان ریورساید

Coronavirus: این پالم اسپرینگز-منطقه رستوران را تحویل takeout

کیسه های قابل استفاده مجدد به امری عادی تبدیل شد آغاز در سال 2014 که چند شهرستانها در Coachella Valley آغاز شد ممنوعیت استفاده از کیسه های پلاستیکی. کالیفرنیا در نوامبر سال 2016 رای به نفع یک ایالت بان.

طرفداران تبلیغ کاهش بستر و تهدید به زندگی دریایی ناشی از دفع کیسه های پلاستیکی. خریداران اغلب سعی در پیدا کردن و نشان دادن کیسه های قابل استفاده مجدد با کیفیت بالا و طراحی.

فروشگاه شروع به صدور سیاست های متعدد برای حفاظت از کارگران به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش در سراسر کشور است. در شهرستان ریورساید آن بیمار 291 و مسئول 9 مرگ و میر.

در ابتدا فروشگاه مواد غذایی در تلاش بودند در انطباق با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom سفارشات برای کالیفرنیا به فاصله اجتماعی از یکدیگر و همچنین به عنوان ضد عفونی فروشگاه اموال و محدود کردن تعدادی از مشتریان در داخل یک فروشگاه در هر زمان.

نگرانی هایی در مورد کیسه های قابل استفاده مجدد بود و نه از دست رفته در میان مشتریان که باقی می ماند, حمایت از ممنوعیت کیسه های پلاستیکی.

“من هنوز هم با استفاده از برنامه ریزی من (قابل استفاده مجدد) کیسه یک بار coronavirus انجام شده است اما من کسی را سرزنش نمی کند ترس از آن در حال حاضر” پالم اسپرینگز اقامت دنیس والترز, 59 گفت: روز سه شنبه. “من فقط خرید ارزان کیف در پرداخت و استفاده مجدد از آنها را برای چیز دیگری.”

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>