ارل Cordrey و ماموریت خود را برای استفاده از هنر گویا به تعریف دوباره کمی در شهر پالم اسپرینگز

مایدزرت | No comments

“ما آن را در اختیار داگلاس Haskell ناشر معماری فروم که تصویرگر ارل Cordrey ، مستعمره بهترین قطعه ای از معماری در پالم اسپرینگز! آقای Haskell را ندارد مسئولیت شخصی در این بیانیه ناشران مردم هوشمند هستند و به ندرت مسئولیت شخصی برای هر چیزی, اما او گفت: آن را به ‘اجماع نظر در’ جمله برگزاری معماران. بیش از 300 نفر از آنها را آرد از طریق استودیو مستعمره بعد از ظهر یکشنبه به طوری که آنها باید بدانید. مستعمره طراحی شده توسط پالم اسپرینگز معمار استوارت ویلیامز و تزئین آن هنرمند صاحب ارل Cordrey.”

پریسیلا Chaffey شد گزارش معتبر جلسه معماری فروم در پالم اسپرینگز در سال 1949 و انعکاس در معماری بود که در بازدید از این روستا قبلا. او ادامه داد: “همه از آن ما را به یاد بزرگترین از همه آنها (مدرن تقسیم), فرانک لوید رایت. او تند و شدید بالا خو آقا و روشن و آفتابی صبح ما مصاحبه او از سالها پیش و از او پرسید که چه او از پالم اسپرینگز معماری او brandished نقره خود را به رهبری عصا با خشونت و گفت: “این وحشتناک است! بدترین من تا کنون دیده ام هر مکان و من فکر کردم من می خواهم دیده می شود همه چیز.’ او عینک سیاه opera کیپ و لبه پهن کلاه سیاه و نگاه بسیار چشمگیر و خوش تیپ. ‘Imbeciles شده اند در اینجا کار می کنند!’ او گفتم خودنمایی balefully در سراسر خیابان در یک هتل محلی.”

“این هتل طراحی شده توسط خود را پسر” ما retorted tartly. پدری افتخار برنده این نبرد کوتاه ما می توانید ببینید تان شدیدا در اطراف در داخل برجسته معمار. ‘یک قطعه ارزش کار” ، ‘یک قطعه ارزش کار او گفت: broodingly.” که شایسته قطعه کار واحه هتل طراحی شده توسط لوید رایت پسرش بود و فقط در اطراف گوشه از Cordrey مستعمره که برنده صادقانه طرفداری از معماران جمع شده بودند برای معماری فروم. خود ارزیابی که این ساختمان یک قطعه زیبا از معماری سخن میزنند. به جای imbeciles, داشتن شده است در محل کار در صحرا وجود دارد avantgarde هنرمندان و معماران پرورش بسیار پیچیده سلیقه در زمینه های مربوطه خود را.

مستعمره ساخته شده بود به عنوان یک خانه و هتل یک نقطه جمع آوری برای انواع هنری. Cordrey اشاره کرد: “…هنرمندان معمولا به پالم اسپرینگز فلوریدا به فرار لرز از نیویورک زمستان اما این فصل در که رفت و آمد مکرر و بیش از حد کوتاه است. هوایی سفر باعث می شود آن را ممکن است برای این مردان به سفر به سواحل و پالم اسپرینگز (کالیفرنیا) به سرعت.” فکر تبلیغ از هنرمندان در محل اقامت خوب برای تاون, او می خواست برای جذب بیشتر است. دوست Cordrey و همکار تصویرگر اشاره کرد که محبوب اعتقاد “است که هنرمندان طبیعی نیست و همه می آیند از روستای گرینویچ, خوردن, نان سیر به طور مداوم پا در شراب قرمز و رشد مو بلند, تصور غلط است. این افراد بر این باورند من کاملا طبیعی است. آنها خانواده…رنج می برند و زخم خواهم برای رفتن به پیکنیک و برخی از آنها مانند حزب دموکرات و پرداخت مالیات گزاف.” آنها این نوع از افراد مانند “ارل Cordrey که تحسین شده است به عنوان یکی از بهترین دارایی در جامعه است.”

متولد در شهر کوچکی از Piru کالیفرنیا Cordrey رشد در لس آنجلس. پدرش شده بود بخشی از مهاجرت به کالیفرنیا در جستجوی طلا در سال 1849. پس از دبیرستان Cordrey مورد مطالعه در معتبر step eductl program دانشکده هنر و freelanced در استودیو سام هاید هریس که تبدیل به مشهور کویر نقاش. Cordrey شروع به کار به صورت عمده مجلات و پس از ازدواج با همسرش کاترین (با نام مستعار کی) به نیویورک نقل مکان کرد به دنبال کار بیشتر در مجله تصویر. Cordrey و همسر او در بر داشت خود را در صحرا 1940s زود و به سرعت تبدیل شد جدایی ناپذیر در جامعه ترویج هنر و هنرمندان است.

هنر خود graced را پوشش می دهد بسیاری از ذغال سنگ در مجله را پوشش می دهد قابل توجه حتی یک تصویر برای یک داستان کوتاه توسط اسکات فیتز جرالد. کار مستقل برای ناشران رمان های عاشقانه Cordrey تولید صدها زرق و برق دار, تصاویر جذاب, دو فاک, در دوره های مختلف لباس به عنوان دیکته کتاب داستان. او ایجاد کارت پستال برای افسانه ای لک لک و کاور برای آمریکایی مجله بارگیری در این هفته. او برای هرست نشریات از جمله جهان وطنی و Redbook مجلات. او تولید هنر برای تبلیغات به خصوص کاتالینا زنانه و شاعرانه به تصویر کشیده تنظیمات با هوشمندانه لباس کاملا منصوب زیبا و جوان و زنان و مردان آمریکایی.

توسط 1942 Cordreys بودند در جنوب کالیفرنیا به طور خاص در پالم اسپرینگز زندگی بیشتر می خواهم که از آرمانی نسخه او نقاشی برای کار. بیابان بود و در واقع مناسب برای آنها. این شهر که به تازگی به ثبت رسیده و Cordrey ایجاد شده در شهرستان مهر. Cordrey تا به حال بسیار توسعه یافته زیبایی بود و wildly موفق در هنر تجاری. او زمان بیشتری برای رنگ برای لذت بردن خود را. او تدریس در کلاس های هنر و چراغ نقاشی گروه پالت به نام باشگاه در حالی که همچنان به کار حرفه ای. ارل و کی خواهد به طور منظم سرگرم بودند مهمان در بسیاری از مغرور و مشغول به کار مجدانه برای کمک به جامعه. خود را مستعمره بود یک محل تجمع برای جالب گروهی از مردم بودند که با داشتن یک زمان خوب انجام کار خوب.

این روزنامه اشاره کرد در سال 1947 “ارل Cordrey, مشهور, مجله تصویرگر و روستا صاحب خانه بود و تحسین این هفته به عنوان یکی از مهمترین مدنی فکر شهروندان پالم اسپرینگز. تا کنون از او و همسر و فرزندان خود را نقل مکان کرد به پالم اسپرینگز او همیشه در کنار آماده, مایل و قادر به کمک به هر علت ارزشمند است. یکی از بالاترین پرداخت تصویرگران در کشور این استعداد هنری او وام به پروژه های در شهر نمی توان برآورد شده است. هفته گذشته او با بزرگواری متوقف شد و کار خود را برای کمک به روستا Insanities در طراحی یک یا چند مرحله تنظیمات و زمان برای آماده سازی آثار هنری برای پوستر. او را از طریق با این کار هنگامی که در بیابان هوا سیرک…از او پرسید چیزی را به منظور جلب….”

کاملا پناه میبرند در کویر جدید حفاری توسط 1950 به Cordreys سرگرم یک دوست قدیمی. “ویلیام Chessman, هنر, ویرایشگر از ذغال سنگ در مجله که به ارل Cordrey, روستایی, اولین فرصت به عنوان یک تصویرگر برای یک مجله ملی در سال 1934 برگزار شد مراسم با شرکت مشهور هنرمند در مستعمره عمل Cordreys در اینجا در پالم اسپرینگز. این اولین سفر غرب برای Chessman… ” من شگفت زده زیبایی از پالم اسپرینگز,’ اعلام Chessman. ‘این جامعه و اطراف کشور است (sic) واقعا یک هنرمند بهشت است.'”

در خود هنرمند بهشت Cordrey توافق به بخشی از یک گروه تاسیس یک شهر کوچک مجله در سال 1958. این امر تجدید نظر به پیچیده مسافران و به طور فزاینده جهان وطنی شهروندان از ایجاد کرد. به نام “پالم اسپرینگز زندگی” Cordrey خدمت خود را به عنوان مدیر هنری و ایجاد آرم خود را به عنوان به خوبی به عنوان افتتاحیه آن پوشش هنر است. خود جلف, خوشمزه سرگرم کننده توصیفاتی در انتشار از طریق اواسط 1960s خواهد آمد به تعریف نه تنها magazine, اما زندگی خود را در پالم اسپرینگز. سرزندگی و شوخ طبعی در نقاشی های او بودند مترادف با پالم اسپرینگز زندگی به عنوان دلخواهی به عنوان پالم اسپرینگز آب و هوا. همراه با مجله او تا به حال بسیاری از پروژه های دیگر. او تصور اصلی لوگو برای معروف تاندربرد باشگاه های کشور در رانچو مایراج و طراحی شده برای ویلیام هولدن و ری رایان کوه کنیا صفری ، Cordrey را در رفتن به بازنشسته از تصویر و تمرکز بر هنر باقی مانده از زندگی خود را.

Cordrey را در آثار هنری یافت می شوند در بسیاری از اوایل مجله را پوشش می دهد تعریف اخلاق midcentury پالم اسپرینگز. پالم اسپرینگز تاریخی جامعه با استفاده از یک یاد ارل Cordrey تصویر خود را برای تور پیاده روی بروشور با تشکر از پالم اسپرینگز زندگی رویایی ناشر فرانک جونز. پدرش, اسپرم, همکاری با Cordrey و در زمان بیش نوپای مجله در سال 1958 جدی را ایجاد انتشارات نگرانی و عملا اختراع محلی, شیوه زندگی, مجله سبک است. اما این داستان دیگری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>