یکشنبه عید پاک خدمات تلویزیونی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نیروهای churchgoers به ماندن در خانه

مایدزرت | No comments

Pews خالی شد و نه یک congregant در چشم بود و به عنوان کشیش Monsignor Howard لینکلن جشن غیر عادی و حقیقی عید پاک در کلیسای کاتولیک مقدس قلب در پالم دزرت اوایل صبح روز یکشنبه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

لینکلن نگاه به طور مستقیم به سمت تلویزیون دوربین در مقابل او با خورشید به سختی افزایش فوق Coachella Valley و گفت: “با تشکر از شما برای گرفتن تا زود به لحن با ما.”

حدود 1400 نفر خواهد بود در حال حاضر در طول یک نمونه عید پاک صبح اما لینکلن به جای خودش انجام تلویزیونی جمعی از قلب مقدس بدون parishioners به دلیل همه گیر و اقامت در خانه سفارشات.

میلیون ها نفر از مسلمانان جهان جشن عید پاک به مناسبت قیام عیسی مسیح پس از مصلوب شدن. در سراسر ایالات متحده بسیاری از کلیساها برگزار می شود خدمات مشابه در تنهایی در نظر گرفته شده برای کمک به کاهش عفونت را گسترش.

Riverside County مقامات بهداشتی محدود خانه عبادت از برگزاری فرد در تجمعات اگر چه یک استثنا ساخته شده بود برای رانندگی در خدمات مذهبی بیش از آخر هفته.

قلب مقدس ویرانی حاکی از شهرستان سفارش شنیده بود با صدای بلند و روشن اگر چه یک زن ایستاده بود توسط یک ورودی یکشنبه ظاهرا به امید حضور در خدمات. علاوه بر Lincoln شماس لری مک دونالد و دو نوازندگان حاضر بودند.

در وعظ خود را Lincoln, زیبا, پیام عید پاک به زمان همه گیر با یک قیاس است.

“آن را مانند در حال حاضر ما در یک قطار طولانی است و در حال حرکت در امتداد آن آهنگ” لینکلن گفت. “ما در حال مسافران در قطار و ما هرگز سفر در این مسیر قبل از. ناگهان ما وارد یک تونل و کل قطار را در تاریکی فرو برد و با تعجب و متزلزل ما تعجب آنچه اتفاق افتاده است و نگران نباشید اگر وجود خواهد داشت یک فاجعه سقوط.

“اما آنچه ما نمی بینیم این است که موتور این قطار در حال حاضر پدید آمده از تونل به درخشان نور روز. این مربی که در آن ما در حال سوارکاری مطمئن هستید که به دنبال. تنها شرط این است که ما همچنان همراه به یک دیگر و به موتور است.”

به همین جرم بود که عمده انحراف از عید پاک سنتی خدمات اما لینکلن گفت: آن را “خوب” و بینندگان هنوز هم بهره مند از صفحه اصلی.

“پروردگار ما وجود دارد با آنها را به عنوان آنها به تماشای برنامه” لینکلن گفت.

او اضافه کرد: “صادقانه 10,000” مردم حضور قلب مقدس خدمات در عید پاک و هر کسی که از دست رفته 6 صبح مشاهده روی NBC پالم اسپرینگز می تواند پخش آنلاین.

روز یکشنبه سرویس باید “به مردم حس آرامش, حس امید و یک حس است که این بسیار بهتر” لینکلن گفت.

Riverside County گزارش 81 موارد جدید

Riverside County مقامات بهداشت در روز شنبه گزارش 81 جدید کروناویروس موارد و 2 ویروس های اضافی مربوط به مرگ و میر. شهرستان در حال حاضر دارای 1,431 موارد و 41 مرگ و میر. در مجموع 156 نفر بهبود یافته اند و این تعداد را تغییر دهید شنبه, مقامات گفت. موارد بیش از دو برابر شده پس از آخرین پنج شنبه, آوریل 4 زمانی که کل 665.

در اینجا این است که این شهر توسط شهر تفکیک موارد در Coachella Valley:

 • کلیسای جامع شهر: 42 نفر و مرگ 1
 • Coachella: 43 نفر و مرگ و میر 0
 • دزرت هات اسپرینگز: 14 مورد و مرگ و میر 0
 • Indian Wells: 9 مورد و مرگ و میر 0
 • Indio: 64 موارد و مرگ و میر 2
 • La Quinta: 28 نفر و مرگ و میر 0
 • نخل کویر: 52 مورد و 3 مورد مرگ و میر
 • پالم اسپرینگز: 62 موارد و 8 مرگ و میر
 • رانچو مایراج: 19 مورد و 3 مورد مرگ و میر
 • Unincorporated جوامع: برمودا دونس: موارد 3 و 0 و میر; لبه بیابان: موارد 2 و 0 و میر; کویر کف دست: موارد 4 و 0 مرگ و میر; گارنت: موارد 3 و 0 و میر; مکه: 5 مورد و 0 مرگ و میر; واحه: موارد 3 و 0 و میر; آسمان دره: 1 مورد و 0 مرگ و میر; حرارتی: موارد 2 و 0 و میر; هزار و کف دست: موارد 2 و 0 و میر; ویستا سانتا رزا: 0 موارد و 0 مرگ و میر.
 • کالیفرنیا: 20,615 موارد مثبت و 609, مرگ و میر, دولت وزارت بهداشت خبر داد. ادارات بهداشت محلی گزارش کرده اند 2,243 COVID-19 موارد مثبت در بهداشت و درمان کارگران — حدود 10.8 درصد از کل.

موارد در شهرستان امپریال در حال حاضر مجموع 87 افزایش هشت از شهرستان آخرین به روز رسانی در 9 آوریل. تعداد دفعات مشاهده شده مرگ باقی می ماند و در سه. در مجموع 675 نفر آزمایش شده برای این ویروس از 667 دو روز پیش

یک هفته پیش تعداد کل موارد در دولت بود 12,026 و مرگ و میر بود و 276.

سان برناردینو شهرستان کلانتر هفتم معاون اول اهل بیت تست مثبت

سان برناردینو شهرستان کلانتر در روز شنبه اعلام کرد که اولین زندانی و هفتم کلانتر معاون وزارت و پنجم اختصاص به اصلاحات آزمایش مثبت برای COVID-19.

هنگامی که و که در آن کلانتر معاون آلوده شده است در حال حاضر ناشناخته با توجه به گروه. معاون خاموش بود برای کار نشده یک مقدار زمان با علائم شبه آنفولانزا قبل از گرفتن تست شده و در حالی که در انتظار نتایج.

غرب دره بازداشتگاه زندانی منتقل شد برای درمان به بیمارستان منتقل و پس از بازگشت به زندان در انزوا قرار داده شده و تست شده برای coronavirus با توجه به این بخش است. زندان مطلع شد از نتیجه تست مثبت در روز شنبه.

این می آید به عنوان بخش اعلام کرد دو روز قبل که سه کارکنان اضافی شده بود مبتلا به این ویروس از جمله معاون اختصاص داده شده به یک گشت ایستگاه به عنوان یک کارآگاه و دو حرفه ای کارکنان یکی از آنها اختصاص داده شده است به اصلاحات و از سوی دیگر تخصیص داده شده است که به یک گشت ایستگاه در یک موقعیت اداری.

قبلا یک سان برناردینو شهرستان کلانتر معاون اختصاص داده شده به گشت آزمایش مثبت برای COVID-19 مارس 23. دو تن دیگر از نمایندگان با این بخش هم اختصاص داده به اصلاحات آزمایش مثبت در مارس 29 و دو نفر دیگر از نمایندگان در کار اصلاحات کردم نتایج مثبت در تاریخ 1 آوریل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>