‘نشئه’ جوانان گله به ساوتهیون برای یک آخر هفته بیس بال

لدگر | No comments

ساوتهیون ، — دانش سطحی از ماسک صورت. یک مقدار سالم اجتماعی فاصله. صفر دانه آفتابگردان.

اما وجود بیس بال بود. واقعی و زنده و در ناب ترین شکل آن.

“در نهایت گفت:” کودی اتکینسون دقیقه قبل از اولین پیچ جمعه.

اتکینسون پسر دوستانم یکی از صدها نفر از جوانان در سنین 8-14 – به عقب بر گردیم در الماس اسنودن در گرو پارک در ساوتهیون, Miss., برای اولین بار از پاییز گذشته به عنوان coronavirus قرار داده و از جمله تلاش در یک ماه-وقفه طولانی است. ده ها تن از تیم ها از حداقل هشت متحده در حال برنامه ریزی برای دریافت با هم در 17-میدان پیچیده برای مسابقات. این رویداد اصلی برچسب – مدرسه جشن – کمی تغییر توسط USSSA بیس بال غرب تنسی/می سی سی پی مدیر Scotty بیکر.

“آره من آن را به مدرسه بوده است جشن” بیکر شوخی.

این نوع از طرب نفوذ محوطه به عنوان بازیکنان و مربیان و والدین به طور یکسان خوشحال بودند به حلقه در تابستان با هر چیزی به غیر از بیشتر quarantining. اتکینسون گفت: او تلفن کردم که این مسابقات بود در این برنامه در اوایل این هفته. به ویژه خبر خوش برای 12 سال از دوستانم که زمین و نقش shortstop برای کللیرویلل مبتنی بر لیگ بزرگ Wildcats.

“او نشئه بود” اتکینسون گفت. “آنها شروع به تمرین دو هفته پیش بود اما تقسیم کردن به دو گروه شش. آنها می خواهم که شش آمده در یک زمان و از سوی دیگر شش زمان دیگری است.”

مطمئن شوید که وجود دارد Xs روی زمین خارج از هر پایه امتیاز هر یک با فاصله شش فوت از سوی دیگر است. و هیچ تماشاگران اجازه نداشتند به اشغال هر یک از پارک chairback صندلی. آن را به سختی مورد بحثه.

Bryson Vance, 13, وارد, مدت کوتاهی پس از اولین مجموعه از بازی شروع در 6 p. m. A اولین baseman برای 12U جکسون طوفان, او گفت که او تا به حال خود را پر از Fortnite و Apex افسانه. او تا به حال به اندازه کافی از دوچرخه سواری خود را. و فردی جلسات تمرین با مربی خود را. او آماده برای بازگشت به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی.

ونس و تیم ملی خود در مسابقات هفته گذشته در GameDay بیس بال در کردوا. این اولین بار بود که سازمان رویداد ورزشی او با بازی در پس فوریه زمانی که او در تیم بیس بال در Crockett شهرستان میانه مدرسه بود فصل آن برش های کوتاه.

“من شده است به دنبال به جلو به بازگشت به این برای مدت طولانی,” او گفت:. “از آنجا که شما قادر به خارج می شود و با دوستان خود.”

ساوتهیون شهردار دارن Musselwhite سابق بیس بال حرفه ای, بازیکن, ابراز قدردانی از صبر همه را در سراسر جهانی همه گیر.

“بچه های ما فوق العاده هیجان زده به دریافت این شانس را به بازی توپ دوباره” Musselwhite در بیانیه ای گفت. “آنها شده ایم بیمار با شهر به عنوان ما لغو همه حوادث در ماه مارس آوریل و مه اما در حال اضطراب به انجام آنچه آنها دوست دارند. بسیاری از صاحبان کسب و کار هستند به همان اندازه به عنوان هیجان زده آنها به شدت متکی به مشتریان است که ما حوادث را به شهرستان. ما به پیاده سازی یک “بازگشت به بازی’ ایمنی طرح برای اطمینان از امن ترین محیط ممکن است برای بچه های ما و دیگران در آن حضور داشتند و به شدت به اجرای آن است.”

کریگ دیویس که پسر کودی نمایشنامه برای ممفیس مسافران در 11U تقسیم شد همچنین در این مسابقات در کردوا هفته گذشته است. دیویس گفت: در حالی که او خوشحال است که بازی از سر گرفته است و او مطمئن نیست که اقدامات انجام شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس نبود بیش از حد شدید است.

“من فکر می کنم آن همه پر از شکوفه” او گفت:. “راه پر از شکوفه.”

برای اتکینسون چه انجام می شود انجام شده است.

“اولین تمرین کامل شد و در واقع (پنج شنبه). آنها در حال تلاش برای گرفتن اونا حق بازگشت به آن را,” او گفت:. “که من خوشحال هستم و من می دانم که آنها بیش از حد. همه آنها آماده است. همه در حال مرگ به خارج وجود دارد و بازگشت به آن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>