EFSC مردان گلف باز Thomas ماتیوز نام NJCAA جک نیکلاس جایزه فینالیست

فلوریدا تودی | No comments

شرقی ایالت فلوریدا دانشجوی سال دوم کالج گلف باز Thomas ماتیوز یک فینالیست برای سال 2020 جک نیکلاس NJCAA ملی بازیکن سال جایزه.

متیوز به پایان رسید و او دانشجوی سال دوم فصل با یک سکته مغزی به طور متوسط از 72.05 به پایان رسید و در پنج در شش رویدادهایی از جمله پیروزی و دو نفر دوم پس از اتمام.

این Wrexham, Wales, مادری نامگذاری شد به NJCAA پینگ همه آمریکایی اولین تیم در اوایل این ماه است و یکی از شش فینالیست ملی بازیکن سال جایزه.

دریافت کنندگان این جایزه اعلام خواهد شد در طول یادبود مسابقات ارائه شده توسط در سراسر کشور, برنامه ریزی جولای 13-19.

ماتیوز می شود دومین بازیکن از EFSC مردان گلف برنامه به یک فینالیست برای جایزه. کری Sweeney برنده این جایزه هر دو سال 2015 و 2016.

بیشتر EFSC: مردان فوتبال به جست و خیز 2020 برای فصل بعد سرمربی برگ

ماتیوز بود که یک کسیکه برای این جایزه به عنوان یک دانشجوی سال اول می پیوندد هاچینسون کالج چارلی Crockett مسا را Trey Fessler می سی سی پی ساحل خلیج فارس را جان هاپکینز رنجر یعقوب Skov Oleseon و جنوب کوه گابریل Salvanera به عنوان فینالیست برای جایزه.

نیکلاس و یک ده بزرگ و NCAA قهرمان در ایالت اوهایو به کمک الهام بخش و ایجاد جک نیکلاس جایزه در سال 1988 ارائه شده به ملی بازیکن سال در NCAA بخش I, II و III و همچنین NAIA و NJCAA.

برای بهترین پوشش ورزشی در منطقه, لطفا اشتراک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>