هشت مدار قاضی دادگاه نامزدها به ویژه در فروم دوشنبه در تیتوسویل

فلوریدا تودی | No comments

شمال بروارد دموکراتیک باشگاه می خواست به میزبان یک فروم برای داوطلبان مدار قاضی دادگاه بود اما برای دریافت خلاق به عنوان یک اقدام احتیاطی برای کمک به محافظت در برابر گسترش coronavirus.

پس از آن است که برگزاری این فروم در خارج از منزل در تیتوسویل پارک و تشویق مردم برای تماشای این رویداد در Facebook یا YouTube و نه در فرد.

قضایی فروم آغاز خواهد شد در 6:30 بعد از ظهر دوشنبه در Valicenti غرفه در شن و ماسه نقطه پارک درست در شمال مرکز شهر تیتوسویل.

از آن خواهد شد پخش می در Facebook صفحه از شمال بروارد دموکراتیک و و در کانال یوتیوب صحبت از تیتوسویل.

18 مدار شامل بروارد و سمینول شهرستانهای استان است. همه ثبت نام رای دهندگان در این دو شهرستان خواهد بود واجد شرایط برای رای دادن در آن چهار بحث انتخابات که برگزار اولیه روز, Aug. 18.

شمال بروارد دموکراتیک باشگاه جمهور کاترین رایلی گفت: او انتظار دارد که همه هشت کاندیدا برای چهار رقابت مسابقه برای مدار قاضی در 18 قضایی مدار برای حضور در.

رایلی گفت: این رویداد خواهد شد, اجتماعی دور, جمع آوری, با ماسک صورت مورد نیاز و شرکت کنندگان نشسته 6 فوت جدا از یکدیگر.

قضایی نژادها حزبی انتخابات است.

این رقابت دادگاه مدار مسابقه:

 • وقت Tesha Scolaro Ballou مقابل A. Michael Bross در گروه 15.
 • استیو Henderson vs. Michael طاووس در گروه 18. وقت مدار قاضی چارلز رابرتز نیست به دنبال انتخاب مجدد.
 • دانا Goerner در مقابل مارک جونز در گروه 21. وقت مدار قاضی کنت Lester نیست به دنبال انتخاب مجدد.
 • سام Bookhardt در مقابل اسکار Hotusing در گروه 25. وقت مدار قاضی جورج ترنر است به دنبال انتخاب مجدد.

مدار قضات دادگاه ها بر اساس در یکی از این دو شهرستان را تشکیل می دهند که 18, مدار, اما در حال انتخاب شده توسط رای دهندگان در هر دو شهرستان.

16 وجود دارد بروارد بر اساس و 10 سمینول مبتنی بر مدار قاضی کرسی در مدار است.

در میان رقابت نژادها انتخابات بروارد مبتنی بر کرسی گروه 15 و 18 و 25. Seminole مبتنی بر صندلی گروه 21.

مدار قضات دادگاه خدمت شش سال از نظر و پرداخت می شود $160,688 یک سال است.

در فلوریدا مدار قضات دادگاه در حال محاکمه قضات است.

مدار قضات دادگاه مقابله با جنایی جنایت روابط داخلی انحصار وراثت مسائل و پرونده های مدنی است که در آن مقدار در اختلاف بیشتر از $30,000.

هر نامزد در فروم داده خواهد شد 3 دقیقه به ایجاد یک ارائه به مخاطبان است. سپس آنها خواسته خواهد شد.

ملک ارزیاب بسته شدن دفتر

این Brevard County ملک ارزیاب دفتر بسته خواهد شد آن جزیره مریت شعبه در 2575 شمالی Courtenay, پارک وی, موثر, Aug. 1.

تقویم اموال دانا Blickley می گوید: تسهیلات بسته شدن است که در نتیجه کاهش در شخص بازدیدکننده داشته است به شاخه ای از صاحبان اموال.

“در حالی که ما شاهد کمتر مردم ما در شعبه بیشتر مالکان جدید در حال تشکیل پرونده برای املاک معافیت های مالیاتی از طریق وب سایت ما در BCPAO.ما” Blickley گفت. “من بسیار افتخار از کار سخت تیم ما قرار است ساخت آن را آسان تر برای صاحبان اموال به فایل برای حیاط و سایر معافیت های آنلاین است.”

Blickley گفت: چهار کارکنان مشغول به کار در جزیره مریت شعبه خواهد شد نقل مکان به دیگر دفاتر.

Blickley و گفت: هنوز چهار دیگر به دفاتر مراجعه به صورت حضوری معاملات:

 • ملبورن: 1515 Sarno, جاده ها است.
 • پالم بای: 450 کگن درایو SE.
 • تیتوسویل: 400 خیابان جنوبی طبقه پنجم.
 • Viera: 2725 قاضی Fran Jamieson راه و ساختمان C.

او گفت که برنامه های کاربردی می تواند به صورت آنلاین در BCPAO.ما برای هر ملک معافیت مالیاتی است.

انتخابات ریاست جمهوری مسائل

جمهوری دموکراتیک و رای دهندگان مستقل در فلوریدا های بسیار متفاوت اولویت وقتی که می آید به آنچه که آنها احساس می کنید که مهم ترین مسئله برای آنها در تصمیم گیری که برای رای دادن به در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری با توجه به تازگی منتشر اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی از رای دهندگان ثبت شده در فلوریدا.

در میان جمهوری خواهان 62 درصد ذکر اقتصاد 11% گفت: این بیماری همه گیر کوروناویروس 8 درصد گفت: مهاجرت 5 درصد گفت: مراقبت های بهداشتی 4 درصد گفت: نابرابری نژادی 4 درصد گفت: دیوان عالی کشور 1% گفت: تغییر آب و هوا و 5 درصد گفت: آنها نمی دانند و یا تا به حال هیچ پاسخ.

در میان دموکرات ها 40 درصد گفت: این بیماری همه گیر کوروناویروس 17 درصد گفت: نابرابری نژادی, 14% گفت: اقتصاد 9% گفت: مراقبت های بهداشتی 7 درصد گفت: تغییر آب و هوا 6% گفت: دیوان عالی کشور 2 درصد است گفت: مهاجرت و 6 ٪ گفت که آنها نمی دانند و یا تا به حال هیچ پاسخ.

در میان مستقل و 29 درصد گفت: اقتصاد 19% گفت coronavirus همه گیر از 16% سعید نژادی و نابرابری 9% گفت: مراقبت های بهداشتی 8% گفت: دیوان عالی کشور 7 درصد گفت: تغییر آب و هوا 7 درصد گفت: مهاجرت و 5 ٪ گفت که آنها نمی دانند و یا تا به حال هیچ پاسخ.

نژادی و بی عدالتی بالا بود نگرانی از 35 درصد از پاسخ دهندگان 12 درصد از اسپانیایی ها و 7 درصد از سفید پوستان است.

وقتی پرسیده شد که کدام نامزد ریاست جمهوری خواهد انجام یک کار بهتر در دست زدن به برخی از مسائل عمده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمرات خود را بهترین شماره در اقتصاد در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن آگهی در پاسخ به coronavirus دست زدن به یک بحران بهداشت و درمان و پرداختن به نژادی و نابرابری.

ترکیب نتایج حاصل از تمام پاسخ دهندگان به نظرسنجی که انجام یک کار بهتر:

 • اقتصاد: مغلوب ساختن پیشی جستن 50% بایدن 47%.
 • دست زدن به یک بحران: بایدن 55 درصد تهمت 42%.
 • مراقبت های بهداشتی: بایدن 57 درصد تهمت 39 درصد.
 • پاسخ به کروناویروس: بایدن 58 درصد تهمت 38 درصد است.
 • پرداختن به نژادی و نابرابری: بایدن 58 درصد تهمت 35 درصد است.

این نظرسنجی از 924 رای دهندگان ثبت نام انجام شد ژوئیه 16-20 تماس به تلفن ثابت و تلفن های همراه. این نظرسنجی دارای یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 3.2 درصد است.

نظرات مؤتلفه نمادها

این نظرسنجی همچنین نشان داد گسترده تقسیم بر چند سوال در مورد مؤتلفه نمادها.

مؤتلفه مجسمه: به طور کلی وقتی پرسیده شد که 49 درصد از پاسخ دهندگان پشتیبانی از بین بردن مؤتلفه مجسمه از فضاهای عمومی در سراسر کشور در حالی که 43 درصد مخالف آن است. به عنوان با دیگر نتایج بقیه نمی دانند و یا پاسخ نمی.

دیدگاه توسط وابستگی سیاسی: جمهوری خواهان بودند 15 درصد در حمایت از از بین بردن مجسمه ها و 78 درصد در برابر; دموکرات شد 71 درصد به نفع و 22 درصد در برابر; مستقل بودند و 56 درصد به نفع و 35 درصد در برابر.

انشعابات نژاد و قومیت: سفید پوستان بودند 38 درصد به نفع و 53 درصد آنان نژادهای شد 76 درصد به نفع و 14 درصد در برابر; اسپانیایی شد 55 درصد موافق و 38 درصد در برابر.

پاسخ دهندگان در نظامی خانوار بودند و 41 درصد به نفع و 50% در برابر.

نام در پایگاه های نظامی: به طور کلی نتایج یکسان بودند وقتی که می آید به تغییر نام پایگاه نظامی بودند که پس از نام مؤتلفه ژنرال با 49% حمایت از آن و 43 درصد مخالف آن است.

دیدگاه توسط وابستگی سیاسی: جمهوری خواهان بودند 16 درصد در حمایت از تغییر نام پایگاه و 80% در مقابل; دموکرات شد 71 درصد به نفع و 20 درصد در برابر; مستقل شد 54 درصد به نفع و 37 درصد در برابر.

انشعابات نژاد و قومیت: سفید پوستان بودند 38 درصد به نفع و 55 درصد در برابر; سیاه پوستان بودند 69 درصد به نفع و 16 درصد در برابر; اسپانیایی ها بودند و 63 درصد به نفع و 30 درصد در برابر.

پاسخ دهندگان در نظامی خانوار بودند و 41 درصد به نفع و 52 درصد در برابر.

مؤتلفه پرچم: از وجود 51% که مؤتلفه پرچم به عنوان یک نماد نژادپرستی در حالی که 38 درصد آن را به عنوان بیشتر از یک نماد از جنوب غرور و افتخار است.

دیدگاه توسط وابستگی سیاسی: 14 درصد از جمهوری خواهان را دیدم آن را به عنوان نژادپرست و 72 درصد آن را دیدم به جنوب غرور; 76 درصد از دموکرات ها را دیدم آن را به عنوان نژادپرست و 15 درصد آن را دیدم به جنوب غرور; 55 درصد از مستقل می گویند آن را دیدم به عنوان نژادپرست و 34 درصد آن را دیدم به جنوب غرور و افتخار است.

انشعابات نژاد و قومیت: 40 درصد از سفید پوستان را دیدم آن را به عنوان نژادپرست و 50 درصد آن را دیدم به جنوب غرور; 79% از سیاه پوستان را دیدم آن را به عنوان نژادپرست و 13 درصد آن را دیدم به جنوب غرور; 57 درصد از اسپانیایی ها را دیدم آن را به عنوان نژادپرست و 27 درصد آن را دیدم به جنوب غرور و افتخار است.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز. سیاسی خود را چرخش ستون اجرا می شود و روزهای یکشنبه در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>