انتخابات سال 2020: 42 مجمع منطقه نامزدهای اسپانیایی Kotyuk, Mazingo spar بیش از مسائل

مایدزرت | No comments

مجلس چاد Mayes, I-رانچو میراژ شناور است به دو رقمی پیروزی در هر یک از مبارزات خود را پس از او برای اولین بار زد برای دولت و مجلس در سال 2014. او به نظر می رسد آماده برای انجام کار مشابه در سال 2020 اما دو ماه پیش او پناهنده از ایران به اجرا برای انتخاب مجدد به عنوان یک نامزد مستقل.

Mayes’ تصمیم به ثبت نام مجدد به هیچ حزب ترجیح می افزاید: یک مدرک غیر قابل پیش بینی در 42nd مجمع منطقه به عنوان دولت نژادها به طور سنتی تحت سلطه حزب مورد حمایت نامزدها.

منطقه دهانه از پایین کویر شهرستانها مانند پالم اسپرینگز و نخل صحرا به صحرا شهرستانها که مرز Joshua Tree National Park از جمله Yucca Valley و توئنتی ناین پالمز. Mayes خواهد چهره دشمنان آشنا در حزب دموکرات DeniAntionette Mazingo و جمهوری خواه اندرو Kotyuk هر دو از آنها را زد و در برابر او در سال 2018 است.

Kotyuk که در خدمت به عنوان شهردار Pro Tem از سن جکینتو موفق به کسب 12 درصد آرا در سال 2018 به پایان رساندن چهارم و عدم پیشرفت را از بالا به دو اصل مطلب. پس از سپری کردن اولیه Mazingo یک وکیل از همت را از دست داده به Mayes با 11 درصد در سال 2018 دورۀ انتخابات.

خورشید صحرا پرسید: پنج نامزد برای پاسخ به یک سری از زندگینامه و سیاست-سوالات مرتبط با داد و آنها را در همان مقدار از زمان برای پاسخ. در اینجا پاسخ های خود را:

چرا شما در حال اجرا ؟ و پس از هر سه نامزد زد در سال 2018 چه چیزی باعث این مسابقه متفاوت است و آنچه می خواهم شما اشتباه زمان گذشته است ؟

اندرو Kotyuk: به عنوان یک شهردار مستقل تاجر نیروی دریایی جانباز و محافظه کار جمهوری خواه من آورد و من در دنیای واقعی تجربه برای کمک به اصلاحات ناکارآمد قوه مقننه. من با افتخار به حمایت رسمی از حزب جمهوری خواه کالیفرنیا و Riverside County حزب جمهوری خواه.

در اینجا من پلت فرم: (1) ساخت سرپناه برای بی خانمان ها به علاوه کمک به بیماران روانی و ما بیکار جانبازان; (2) مخالفت با “پناهگاه شهرستانها” و بلافاصله اخراج خشونت آمیز مهاجران مستند نشده; (3) محافظت از ما را سرپا نگه داشتن. 13 مالیات بر پس انداز و لغو 12-سنت برای هر گالن بنزین با افزایش مالیات; (4) توقف مالیات دهندگان بودجه از قطار گلوله و استفاده از این پول برای کاهش ترافیک محلی تراکم.

تفاوت در این مسابقه از دو سال پیش است که وقت سیاستمدار چاد Mayes انکار کرده است حزب جمهوری خواه و او دیگر ثبت نام جمهوری خواه.

همچنین رای دهندگان باید بدانید که چاد Mayes تصمیم گیری شد و رای کمک کرد که دموکرات قانونی رهبران افزایش بنزین مالیات تا 73 سنت در هر گالن است. این افزایش مالیات قانون مالیات دهندگان مورد نیاز به پرداخت هزینه برای ساختمان بی فایده راه آهن با سرعت بالا سیستم.

هوارد جارویس انجمن مالیات تایید شده من دوباره برای مجلس ایالتی اما من ساخته شده است یک اشتباه نیست به اندازه کافی تاکید بر این مهم حمایت در سال 2018 مبارزات انتخاباتی.

چاد Mayes: من یک بار دیگر درخواست برای افتخار خدمت به جامعه ما صدای در ساکرامنتو. مسائل کالیفرنیا چهره ایالت هستند فقط به صورت حاد در منطقه ما است. من و دیگر رهبران محلی ملاقات با فرماندار سخنران و نرم افزار tem درخواست برای کمک به دره بی خانمانی موضوع و خوشبختانه آنها ما را شنیده ام. من همچنان به کار بر روی این مسائل است که بهبود زندگی مردم است.

من هر کمپین به عنوان یک فرصت برای نشان دادن که من گوش دادن و پاسخگو باشد. من لازم نیست همه پاسخ اما من نگه دارید گوش دادن فقط به عنوان مشتاقانه به عنوان همیشه. با هم, ما باید خیلی بیشتر انجام دهد.

DeniAntionette Mazingo: من در حال اجرا برای این کار به یک صدا و به خدمت همه در این منطقه محروم از جمله گروه هایی مانند بی خانمان ها, سالمندان, جانبازان و اعضای گروه های اقلیت. من بهتر شناخته شده در حال حاضر از من بود آخرین بار. این بار ما امیدواریم که برای رسیدن به بیشتر اعضای جامعه. آخرین باری که ما تا به حال تجربه کمتر و در حال حاضر ما قادر به ساخت و در آنچه که ما آموخته است.

کالیفرنیا ارشد جمعیت در حال رشد است سریع تر از هر گروه سنی دیگر قرار دادن گونه های جدید در برنامه های دولت است که ارائه مراقبت های بهداشتی و مبارزه با فقر است. رشد تعداد بازنشسته و کارگران دولت می تواند هزینه کالیفرنیا تا آنجا که $230 میلیارد دلار بیش از سه دهه بعدی. به عنوان یک نماینده مجلس چگونه خواهد شما رویکرد جدید خواسته های پیری جمعیت را در دولت?

مرتبط با: گرسنه سالمندان: چگونه کالیفرنیا پیری در حال سقوط از طریق ترک

Kotyuk: ما باید آدرس خرد کردن تاثیر که حقوق بازنشستگی و دیگر دولت بازنشسته مزایای داشتن در تمام سطوح دولت. ما در حال حاضر شاهد دولت های محلی و مدارس برش برنامه های در حالی که بالا بردن مالیات چرا که آنها به سادگی نمی توانیم حقوق بازنشستگی خود را تعهدات. ما باید معقول اصلاحات به دولت ما سیستم های بازنشستگی است که نگه داشتن وعده ما ساخته شده به کارگران در حال حاضر در حالی که قرار دادن ما در پایدار مالی مسیر.

در شورای شهر به من کمک کرد به اصلاح سن جکینتو را با کمبود بودجه روبرو سیستم بازنشستگی و در حال حاضر محلی مالیات دهندگان در حال محافظت از بازنشستگی بحران است که تأثیر بسیاری در کالیفرنیا شهرستانها. به طور خاص, من رای به نیاز کارکنان دولت – برای اولین بار – برای کمک به دوران بازنشستگی خود را و من کلام در افزایش شهر سن بازنشستگی.

برای ما پیری جمعیت در بزرگ ما نیاز به یک متمرکز استراتژی جامع برای بهبود سلامت و خدمات اجتماعی و برنامه های. ما قطعا باید آدرس ما استطاعت مسائل. این غم انگیز است که خانواده ها در حال تقسیم زیرا سالمندان به ترک دولت به منظور راحت و امن بازنشستگی.

Mayes: کالیفرنیا انتقال به سمت رشد ارشد جمعیت بوده است مدت زمان طولانی در آینده و اثرات آن را در کالیفرنیا شناخته شده است برای برخی از زمان, اما تعداد کمی از آن را گرفته اند به طور جدی. ما باید:

  • افزایش عرضه از متخصصان پزشکی in-home supportive services و در دسترس بودن از خانه های سالمندان به اطمینان حاصل شود که کیفیت مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه برای کسانی که به آن نیاز دارید.
  • من بسیار در مورد نیاز به اصلاحات ما سیستم بازنشستگی عمومی; متاسفانه برخی وجود دارد بسیار قدرتمند گروه های ذینفع که در برابر کسانی که اصلاحات است.
  • بدون این اصلاحات به بازنشستگی ما برنامه های روشن وجود دارد خطر به منافع و پوشش مراقبت های بهداشتی از کسانی که پرداخت می شود به یک سیستم آنها اعتماد کرد. من همچنان به حمایت با کنگره رویز و دیگران برای حفاظت از پرداخت بدهی تامین اجتماعی و مدیکر
  • در نهایت من همچنان به دفاع از مالیات دهندگان حمایت از سرپا نگه داشتن. 13.

Mazingo: من برای دفاع از سالمندان, برنامه های, مزایای, و بهداشت و درمان از یک روز.

یک دولت که باعث می شود مطمئن شوید که هیچ کس از طریق ترک می افتد که هر کس امن و مسکن و بهداشت و درمان و مراقبت از آنها نیاز به در سراسر زندگی خود را سالم و جمعیت برای حمل از طریق سال ارشد خود را.

اقتصاد ما این است که در میان قوی ترین در کشور است. ما قادر خواهد بود برای دیدار با تعهدات ما.

چگونه می توانم شما تصور نقش احزاب سیاسی در دولت و سیاست ؟ چگونه کار می کنند و چگونه آنها کار نمی کند ؟

Kotyuk: احزاب سیاسی باید نقش حیاتی در دموکراسی ما. که یکی از دلایل من مفتخر به حمایت از نه تنها کالیفرنیا از حزب جمهوریخواه اما محلی شهرستان ریورساید و سان برناردینو شهرستان احزاب جمهوری خواه نیز هست.

احزاب سیاسی کمک به ثبت نام مردم به طوری که آنها می تواند رای سازماندهی حوزه پیاده روی و هماهنگ داوطلب تماس های تلفنی. آنها همچنین نقش مهمی در جمع آوری پول برای نامزدها به طوری که کسانی که بودجه را می توان با استفاده از کمپین های برای برقراری ارتباط خود فلسفه سیاسی به رای دهندگان.

در مناسبت های سیاسی احزاب نیست عملکرد خود بهترین دلیل می توان آنها را دستگیر باریک منافع خاص و یا توسط فعالان حزب. این مشکل این است که ما امروز می بینیم ملی حزب دموکرات را تیز چپ به نوبه خود.

سوسیالیست مانند اسکندریه Ocasio-کورتز و برنی ساندرز در حال حاضر اجرا حزب دموکرات است. آن است که پس از لمس این است که این سیاستمداران حزبی مانند بلندگو نانسی پلوسی — حتی نمی تواند حمایت رئیس جمهور تهمت را درست تصمیم به خلاص شدن از شر تروریست قاسم سلیمانی. ژنرال سلیمانی به کشته شدن صدها نفر از سربازان آمریکایی و او را مسئول هزاران مرگ و میر در خاورمیانه است.

ما پشتیبانی از رئیس جمهور اوباما هنگامی که او را به کشته شدن اسامه بن لادن و ما باید پشتیبانی رئیس جمهور تهمت را حمله سردار سلیمانی. دوره.

Mayes: احزاب سیاسی باید مدت طولانی است که نهادهای مهم در سیاست و در همه سطوح و در حالی که من تنها 42 به نظر می رسد مثل من قرار داده ایم یک عمر کار از طرف حزب جمهوری خواه و محافظه کار باعث می شود. اما ما نمی تواند تصدیق حقیقت اگر ما موافق نیست که در سال های اخیر دو حزب سیاسی اصلی از دست داده اند راه خود را. در یک زمان و احزاب وجود داشته به متحد اصول در اطراف آنها به عنوان وسایل نقلیه برای رقابت ایده ها. در حال حاضر احزاب وجود داشته باشد تا ما را تقسیم خود را برای مقاصد خودخواهانه. ما باید به یاد داشته باشید که وجود واقعی افراد با نیازهای واقعی زندگی می کنند که در جامعه ما و نمی تواند به بوق زدن در مورد حزب کنوانسیون یا آخرین توییت از یک سیاستمدار.

Mazingo: من فکر می کنم حزب دموکرات در حال کار است و در کالیفرنیا است. ما یک گروه متنوع از مردم, اما همه ما یک هدف مشترک را برای مردم در این دولت است. احزاب باید با هم کار کنند, احترام به یکدیگر دادن و گرفتن و موافق به مخالف زمانی که وجود تفرقه و عدم احترام آن را نمی خواهد کار.

سال گذشته مجلس تصویب برجسته قانون کار که درجۀ پیمانکاران مستقل به عنوان کارمند تمام وقت در یک میزبان از صنایع است. چه چیزی شما فکر می کنم AB 5 و اگر دعوا در مجلس بوجود می آیند تا این موضوع دوباره چه خواهد شد شما مدافع ؟

مرتبط: بارگذاری با استفاده از سه کالیفرنیا فرودگاه از جمله پالم اسپرینگز به عنوان تست مورد AB 5 تغییرات

مرتبط با: Newsom نشانه AB 5 اضافه دستمزد و مزایای حمایت فرفره کارگران; بارگذاری می گوید: از آن همکاری نمی

Kotyuk: AB 5 شده است فاجعه برای کالیفرنیا خانواده. نوازندگان مستقل روزنامه نگاران و مترجمان عکاسان و دیگر پیمانکاران مستقل هستند همه از دست دادن کار به این دلیل مضر قانون است. نویسنده از قانون در واقع در زمان به توییتر برای گفتن مترجمان آزاد که به تازگی شغل خود را از دست که آنچه به آنها اتفاق افتاده بود واقعا چیز خوبی است. این وحشتناک است که ساکرامنتو دموکرات لیبرال elitists خواهد به معافیت از این قانون جدید به کاری به نفع با نفوذ لابی و عمده کمپین اهدا کنندگان در حالی که خروج کارگران که ارزش استقلال خود را با هیچ چیز.

من از بازگشت به استاندارد قبلی تعیین شده است که یک پیمانکار و کسی که یک کارمند. بدون سوال, ما باید در اجرای قوانین علیه misclassifying کارکنان. اما بازنویسی قانون کار در هزینه کارگران که ارزش خود اشتغالی آزادی و انعطاف پذیری بود که این روش اشتباه است.

Mayes: من پشتیبانی نمی کند AB 5. سال گذشته مجلس مجبور شد برای پاسخ به ناگهانی کالیفرنیا دادگاه عالی تصمیم گیری است که ما را تكذيب دیرینه روش برای طبقه بندی کارکنان. این “Dynamex تصمیم” بلافاصله در معرض همه کسب و کار در کالیفرنیا بدون در نظر گرفتن صنعت به یک جدید 3-پرسش “تست” برای تعیین اینکه آیا یک فرد باید طبقه بندی شده به عنوان پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل و یا کارمند. در پاسخ AB 5 معرفی شد به عنوان یک stop-فاصله اندازه گیری برای معاف طیف گسترده ای از حرفه ای که در طول تاریخ عمل به عنوان پیمانکاران مستقل و با تجربه misclassification سوء استفاده توسط کارفرمایان بالقوه. به درستی این شامل افراد مانند نمایندگی بیمه ملکی و پزشکی حرفه ای. اما AB 5 بود و نه جامع و حرفه ای مانند روزنامه مترجمان آزاد و مستقل كانون مترجمان و مترجمان شفاهی خواستار خود معافیت از Dynamex تصمیم گیری است. این مسئله دور از حل و فصل شود و خیلی کار فوری باید انجام شود بیش از سال های آینده یا پس از بهبود AB 5 یا جای تصمیم دادگاه عالی با بهبود گزینه بنابراین ما می تواند همچنان به ایجاد یک اقتصاد است که با این نسخهها کار برای همه صنایع و کارمندان و پیمانکاران مستقل در کالیفرنیا است.

Mazingo: من تحسین انگیزه AB 5: برای محافظت از کارگران شرکت بهره برداری است و یک هدف اصیل. اما یکی از دلایلی که اقتصاد ما با این نسخهها کار خوبی است که وجود دارد یک مدل برای چگونه به زندگی: وجود ده ها اگر نه صدها نفر! بنابراین مقررات است که از یک گیگ کارگر از کار برای نیمی از حداقل دستمزد ممکن است به انجمن خوش آمدید کسانی که کارگران اما زمانی که کسانی که مقررات آن را غیر ممکن برای کسی که ساخته شده است یک حرفه ای به عنوان یک مترجم آزاد, کار برای چندین مشتریان هر سال با آزادی انتخاب خود برنامه برای به دست آوردن یک زندگی به عنوان یک پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل و یا برای نوازندگان که در چند هفتگی کنسرتهایی در طول سال به ادامه که در ظرفیت; و یا حتی برای بازیگران و تکنسین های کار در فیلم و تئاتر و تلویزیون این نشان می دهد قانون پیامدهای ناخواسته. AB 5 نیاز به بررسی و تجدید نظر وجود دارد و نیاز به ورودی بیشتر از افرادی که معیشت متاثر شده اند و یا بسیاری از, بسیاری از آنها نمی باید قدرت لابی به اعتراف خود موارد در ساکرامنتو.

پس از 2018 آتش سوزی وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد تغییر “معکوس محکومیت” — اصل قانونی پشت کالیفرنیا آتش سوزی مسئولیت ، اما به جای تغییر آن در 2019, نمایندگان مجلس با تصویب یک لایحه برای ایجاد چند میلیارد دلاری آتش سوزی مسئولیت صندوق برای اطمینان از آب و برق باقی می ماند از لحاظ مالی سالم به اندازه کافی برای ارائه ratepayers برق است. آیا ما نیاز به تغییر معکوس محکومیت?

مرتبط با: سیاسی, طوفان است در مورد آمار ساکرامنتو: چه کسی خواهد پرداخت برای آتش سوزی خسارت?

Kotyuk: ما نباید تغییر معکوس دارند. آب و برق باید پاسخگو برای آتش سوزی آغاز شده توسط تجهیزات خود را. برای بیش از حد طولانی کالیفرنیا سیاستمداران را نقد کمپین چک از آب و برق و به آنها اجازه داد به قطع گوشه و کنار در ایمنی.

بعلاوه من حمایت تعلیق کالیفرنیا دستور برای آب و برق برای خرید آسیا انرژی های تجدید پذیر و به جای آن نیاز است که پول برای بهبود شبکه و سخت شدن و دیگر ایمنی زیرساخت ها است.

Mayes: من نویسنده این قانون که ایجاد آتش سوزی فاجعه بار مسئولیت صندوق برگزار شد که شرکت ابزار مدیران پاسخگو و آب و برق را سخت به خود سیستم ایمنی برای حفاظت از کالیفرنیا و محافظت ratepayers از آینده نرخ را افزایش می دهد.

ما به رخ کشیدن کالیفرنیا به عنوان یکی از برتر جهان اقتصاد, اما این رشد متکی پایدار و مقرون به صرفه زیرساخت های برق. این آمده است در معرض خطر فوق العاده ای از آتش سوزی بدهی. من حمایت کرده اند اصلاح معکوس محکومیت به اختصاص مسئولیت بر عهده این ابزار تا به حال در شروع یک آتش سوزی. هر گونه غفلت بازیگر برگزار خواهد شد 100% در قبال اعمال خود به جای حل و فصل موارد در دادگاه برای بخشی از آنچه است که بدهکار است. هنگامی که آن را به سرعت آشکار شد که هیچ اجماع معکوس برای محکومیت اصلاحات تنها گزینه دیگر برای حفظ اقتصاد ما بود به سادگی فاجعه بار آتش سوزی مسئولیت صندوق دريافت گسترده حمایت هر دو حزب. این بیمه نامه سپر ratepayers از هر آینده افزایش می دهد دارای مسئول حزب پاسخگو باشند و نیاز به سخت ایمنی اصلاحات به کاهش شانس خود را از آینده آتش سوزی.

Mazingo: من فکر می کنم معکوس محکومیت مناسب است در این مثال. PG&E خوشحال بودند به موضوع سود سهام به سهامداران به جای درستی حفظ زیرساخت های خود را با عواقب غم انگیز. امنیت کشور ما بستگی به آب و برق اقدام مسئولانه است. مردم از این دولت نیاز و شایسته پاسخگویی از ما آب و برق.

پایان این جمله: کالیفرنیا نباید یک محل که در آن _____.

2018 سیاست: مهاجرت غالب CAGOP کنوانسیون دستور کار

Kotyuk: کالیفرنیا نباید یک محل که در آن کیفیت زندگی ما است که با کاهش خواب بی خانمان در خیابان های ما و دولت ما نیز نباید در یک محل که در آن تبعید و مستند نشده جنایتکاران می توانید بارها و بارها عبور از مرز ما دوباره دانستن آنها محافظت می شود توسط “محراب شهرستانها.”

Mayes: کالیفرنیا نباید یک محل که در آن ما یکی از بزرگترین اقتصادهای پایین بیکاری و رکورد رشد و در عین حال ما باید بالاترین نرخ فقر از هر دولت ایالات متحده بیش از 150 ، 000 افراد دچار بی خانمانی و, متوسط قیمت خانه دور پیشی نسل بعدی توانایی پرداخت. ما باید به کار سخت تر برای دسترسی به خدمات ضروری مورد انتظار از هر جهان اول کشور یک سقف بالای سر خود یک شغل پایدار و مقرون به صرفه آموزش و پرورش و بهداشت و درمان و بازنشستگی امن.

Mazingo: کالیفرنیا نباید یک محل که در آن مردم می ترسند به ترک خانه های خود برای رفتن به مدرسه برای رفتن به محل عبادت خود. در ضمن کالیفرنیا نباید یک محل که در آن مردم می تواند به پیدا کردن یک مناسب و معقول و مقرون به صرفه مکان به مکان زندگی می کنند.

تعریف ‘سیاسی’ و بحث در مورد مدت است.

Kotyuk: این “سیاسی” تعریف شده است توسط کسانی که منافع ویژه که بیش از حد نوسان بیش از ما مقامات منتخب. گروه های لابی گری یک حق در قانون اساسی به درخواست دولت ما و کمک به مبارزات اما بیش از حد بسیاری از سیاستمداران اجازه کمک های مالی مبارزات انتخاباتی تاثیر تصمیمات خود را. این اشتباه است.

راه حل برای بی تاثیر سیاسی است ساخت برخی از ما نمایندگان که همیشه مالیات دهندگان بالاترین اولویت است. و حمایت از نامزدها با شجاعت به کار با هر دو احزاب سیاسی برای حل مشکلات و ترس نیست, انتقاد از ثابت 24 ساعته اخبار رسانه های چرخه.

آخر اگر دولت نیست بنابراین سرزده در زندگی هر کس ما نمی خواهد که ضرورت هر کس در تلاش برای محافظت از خود از دولت هرگز پایان دادن به تجاوز.

Mayes: کسانی که از سود بدون تغییر دهید.

Mazingo: سیاسی است که ساختار توسعه داده است که در طول زمان در اطراف ما سیاست: احزاب لابی دلالان قدرت و ازلی “مردان در دودی backrooms” که تصمیم می گیرید چه اتفاقی خواهد افتاد و چه کسی انتخاب خواهد شد. من فکر می کنم ایجاد شده است به آرامی—و نه تا به آرامی بودن رنده دور. در سطح دولت ما مقننه است که به آرامی نزدیک شدن به برابری جنسیتی به عنوان مثال. در سطح فدرال ، midterms ارائه یک سیلی های سیاسی با انتخابات بسیاری از افراد جوان برای اولین بار سیاستمداران و به ویژه زنان جوان از رنگ نشان دادن آنچه اتفاق می افتد زمانی که همه نه فقط ایجاد یک صدای در سیاست و استفاده از آن. من اینجا هستم تا به گوش دادن و یادگیری از استقرار اما از همه مهمتر من نیز در اینجا به گوش دادن به همه مردم در منطقه و نشان دادن آنها در ساکرامنتو.

آیا شما یک گناه لذت بخش است ؟

Kotyuk: Thrifty بستنی!

Mayes: متاسفانه برای من کمر من وسواس با تازه پخته شده کیک های شکلاتی و شکلات کوکی تراشه.

Mazingo: سالم نگه داشتن خود در کمپین بلیزرز مهم است و من سخت کار می کنند به خوردن هوشمند است. اما مورد علاقه من راحتی مواد غذایی برنج! من پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن یک کمی برنج در رژیم غذایی من.

آیا شما یک قطعنامه سال جدید?

Kotyuk: صرف زمان زیادی را با خانواده من به عنوان من, کمپین برای 42nd مجمع منطقه صندلی!

Mayes: بله به از دست دادن وزن من به دست آورده از خوردن تمام کسانی که کیک و کوکی ها.

Mazingo: من قطعنامه سال نو است که به آگاه تر از محیط زیست و به گوش دادن بیشتر.

چگونه رژیم صهیونیستی است. Newsom موفقیت در سال اول خود را در دفتر ؟ او چگونه شکست ؟

Kotyuk: رژیم صهیونیستی است. Newsom موفق شد با آوردن توجه به جدی ما بی خانمانی بحران و کمبود برق خط ایمنی در تعمیرات توسط PG&E

اما Newsom موفق به پیشرفت در این مشکلات به دلیل کالیفرنیا در حال حاضر 150,000 بی خانمان و یا در حدود یک سوم از این کشور بی خانمان جمعیت. و او انجام داده است و نه خیلی به شکستن دنج رابطه بین خدمات عمومی کمیسیون – دولت-ابزار تنظیم – و PG&E مدیران شرکت های بزرگ.

آن را نیز ناامید کننده برای دیدن Newsom بکشید ما سرباز گارد ملی به دور از مرز خود را کنترل ماموریت سعی کنید برای سیفون گاز ما مالیات برای حیوان خانگی خود پروژه به جای صرف آن پول در تعمیرات جاده قرار دادن یک مهلت قانونی برای مجازات اعدام به اندازه کافی آدرس ما دولت را بالا هزینه های مسکن متوقف جدید هیدرولیک fracking مجوز (که می تواند به کاهش هزینه های انرژی) و فشار مالیاتی را افزایش می دهد زمانی که ما دولت است 22 میلیارد دلار دولت مازاد.

و به جای هل دادن بیشتر مزایای پزشکی برای مهاجران مستند نشده Newsom باید با استفاده از این بودجه برای کمک به جانبازان ما.

آخرین Newsom باید حفظ اموال مالیات کم برای ارشد ما شهروندان و جلوگیری از افزایش بنزین مالیات زیرا در حال حاضر آن را گران تر برای سالمندان به درایو برای قرار ملاقات های پزشکی و یا رفت و آمد به دیگر ضروریات زندگی.

Mayes: او را قرار داده و بی خانمانی موضوع را در مقابل سوز و مشغول رهبران محلی از جمله کسانی که در این دره به کمک او حل برای آن است.

من فکر نمی کنم شکست یا موفقیت برای این موضوع مناسب است. که اقدام به خرید به برنده/از دست دادن ذهنیت است که بدست ما که در آن ما هستند. فرماندار ساخته شده برخی از اشتباهات و او ساخته شده برخی از تماس خوب است. من اشتباهات را هر روز و به فکر می کنم او را هر گونه متفاوت است با تعریف یک اشتباه است.

Mazingo: من فکر می کنم گاوین Newsom تا به حال بسیار موفق سال اول! او پرداختن به بحران مسکن ساخت خود بودجه و هزینه های منعکس کننده ارزش های ما و گوش دادن به نیازهای جامعه در یک راه است که هر نماینده مردم خواهد بود افتخار.

مرتبط با: انتخابات 2020: چگونه برای رای دادن در کالیفرنیا و در پاسخ به سوال دیگر

مرتبط با: 2020 کالیفرنیا انتخابات پیش نمایش: گزاره بسیار

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>