انتخابات سال 2020: راهنمای برای خود کالیفرنیا اولیه رای گیری

مایدزرت | No comments

روز انتخابات فرا رسیده است برای کالیفرنیا 20 میلیون ثبت نام رای دهندگان.

دو سوم از این دولت رای دهندگان ثبت نام شده برای رای دادن از طریق پست در حال حاضر دریافت برگه های رای اما بقیه رای دهندگان آنها را در حوزه های رأی گیری و یا مراکز رای. نامزدها و نژادها در انتخابات بستگی به رای دهندگان حزب ثبت نام و آدرس.

در اینجا پاسخ به چند سوال کلیدی در مورد آنچه به دنبال در رای گیری خود را روز شنبه:

آنچه خواهید بود در انتخابات?

آن بستگی دارد.

برای ریاست جمهوری اولیه انتخابات نامزدها بستگی دارد حزب خود را ثبت و یا به صورت مستقل رای نوع رای گیری درخواست شده است. در کالیفرنیا این رای دهندگان می توانند درخواست “متقاطع برگه های رای” برای شرکت در مسابقات برای احزاب برگزاری “باز مقدماتی” که حزب دموکرات آمریکا حزب مستقل و آزادیخواه ، حزب جمهوریخواه حزب سبز و صلح و حزب آزادی در حال برگزاری بسته مقدماتی تنها به باز ثبت نام اعضای حزب.

رای خود را نیز عبارتند از نامزدها در حال اجرا برای کنگره, دولت, مجلس سنا, دولت, مجلس و سرپا نگه داشتن. 13, 15 دلار-میلیارد مدرسه پیوند ابتکار که صندوق ساخت و ساز جدید و به روز رسانی در K-12 و مدارس و کالج ها و دانشگاههای دولتی.

در Indian Wells رای دهندگان نیز تصمیم گیری در دو سراسر شهر بود رای گیری در مورد اقدامات کوتاه مدت محدودیت برای اعضای شورای و چرخش شهرداری موقعیت.

بیشتر: انتخابات سال 2020: آیا کالیفرنیا ‘متقاطع رای گیری’ قوانین ترک میلیون ها نفر از رای uncast?

بیشتر: کالیفرنیا هنوز واقعا سرپا نگه داشتن. 13. به جز برای بزرگ قطعات آنها نمی مانند.

که در حال اجرا است در هر مسابقه ؟

  • رای دهندگان شرکت کننده در حزب دموکرات اولیه دریافت برگه های رای با 20 نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ذکر شده از جمله جلو دونده مانند بهداشت ، برنی ساندرزمن-Vt., و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنو همچنین داوطلبانی که کاهش یافته است پس از دولت آخرین مهلت تشکیل پرونده مانند بهداشت ، Cory Booker, D-N. J., و تاجر اندرو یانگ. جمهوری خواه رای دهندگان را وادار به انتخاب از هفت نامزد از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستنو دیگر احزاب باید از پنج تا 13 نامزدها هر کدام.
  • در کالیفرنیا 36th کنگره منطقه ای که از دهانه از همت به بلایت, وقت Rep. , رائول روئیز, D-Palm Desert ظاهر خواهد شد در انتخابات در کنار رقبای جمهوری خواه ایرلند کروز, پاتریس Kimbler و میلو Stevanovich. بالا دو نامزد پیشرفت خواهد کرد و به انتخابات عمومی ماه نوامبر.
  • در کالیفرنیا 8 کنگره منطقه که شامل بسیاری از سان برناردینو شهرستان و همه Inyo و تک County نه نامزدها به امید موفقیت Rep. پل طبخ R-Yucca Valley, ظاهر خواهد شد در انتخابات; دموکرات کریس Bubser باب Conaway, و جیمز Ellarsجمهوریخواهان تیم Donnelly, جری, قوانین جرمی Staat, جاستین دیوید وایت هد و جی Obernolte و مستقل جف Esmus.
  • در کالیفرنیا 42nd مجمع منطقه که شامل غربی Coachella دره و صحرا وقت چاد Mayes, I-رانچو مایراج ظاهر خواهد شد در کنار جمهوری خواه اندرو Kotyuk و دموکرات DeniAntionette Mazingo.
  • در کالیفرنیا 56 مجمع مسابقه منطقه دو نامزد خواهد شد به نظر می رسد در انتخابات: وقت مجلس ادواردو گارسیا, D-Coachella و امریکا فیگوئروا. 56 منطقه شامل شهرهای شرقی شهرستان ریورساید و همه Imperial County است.
  • در کالیفرنیا دولت 28 سنا منطقه که از دهانه از Temecula از طریق Coachella Valley به بلایت جمهوری خواهان ملیسا Melendez و جان شواب ظاهر خواهد شد در کنار دموکرات الیزابت رومرو شادی نقره و آنا Nevenic.

بخوانید: چه دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: در مورد مسائل کالیفرنیا

من یک رای گیری در پست!

اکثریت رای دهندگان ثبت شده در کالیفرنیا رای با استفاده از برگه از طریق پست به آنها را در سرب تا روز انتخابات, اما اگر شما نمی دریافت رای گیری در ایمیل شما ممکن است ثبت نام برای رای دادن در تعیین محل رای گیری در روز انتخابات و یا ثبت نام نکرده اید. همه در همه ، شما می توانید بررسی خود را در ثبت نام رای دهندگان در وضعیت voterstatus.sos.ca.gov با متصل کردن به نام شما و تاریخ تولد شماره شناسنامه و آخرین چهار رقم از شماره امنیت اجتماعی.

آخرین مهلت برای درخواست رای-با-پست الکترونیکی انتخابات در حال حاضر به تصویب رسید اما رای دهندگان واجد شرایط هنوز هم می تواند در انتخابات شرکت کنند چرا که به تازگی تصویب قوانین است که اجازه می دهد تا برای همان روز ثبت نام. اگر شما ثبت نام برای رای دادن, شما می توانید به محلی خود را بگوئید و بازیگران چه نام مشروط رای گیری که شهرستان خود را ثبت و بررسی خواهد شد به صورت واجد شرایط بودن قبل از شمارش آن است.

چه می شود اگر من را فراموش کرده به من ارسال پست الکترونیکی رای گیری?

همه رای-با-پست الکترونیکی رای گیری باید از طریق پست به شهرستان دفتر انتخابات در مارس 3 و رسیدن وجود دارد به شمارش 6 مارس.

رای دهندگان نیز می تواند رها کردن ایمیل, برگه های رای در هر مکان سنجی این شهرستان در دفتر ثبت و یا شهرستان خود را کارمند ،

اگر شما ثبت نام برای رای دادن از طریق پست و می خواهم برای رای دادن در فرد شما همچنین می توانید خود را به محل رای گیری در روز سه شنبه و تجارت در رای گیری خود را برای جایگزینی است. رای دهندگان که نابجا برگه های رای خود نیز می توانید دریافت موقت رای گیری در حوزه های رأی گیری در روز انتخابات.

بیشتر: دولت 28 سنا منطقه: نامزدها به دنبال راه حل برای بحران مسکن, زندان ازدحام مالیات بر املاک

می توانید چک کنم اگر من رای شمارش شده است?

بله!

اگر شما رای دادند از طریق پست در شهرستان ریورساید شما می توانید بررسی کنید اگر رای شما دریافت شده است و در شمارش voteinfo.net غیر دولتی و وب سایت. اگر شما با استفاده از رای موقت رای گیری در روز انتخابات شما می توانید با تماس با دفتر ثبت و در 951-486-7200 برای بررسی اگر آن شمارش شده است.

آنچه نیاز دارم را به بازیگران من رای دادن ؟

در اکثر موارد کالیفرنیا رای دهندگان لازم نیست برای نشان دادن هويت خود را بگوئید. اما برای اولین بار رای دهندگان که نمی ارائه گواهینامه رانندگی هنگام ثبت نام باید نوعی از شناسایی و یا لایحه ای با نام و آدرس خود را ذکر شده است. اگر شما لازم نیست که هر کدام از این اسناد شما می توانید بازیگران موقت رای گیری که کشور شما ثبت خواهد شد و برای بررسی واجد شرایط بودن قبل از شمارش است.

بیشتر: کالیفرنیا نقل مکان اولیه خود را تا به رقابت با رای گیری اولیه متحده, Iowa. آیا کار می کند ؟

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam. Amaray Alvarez یک کارآموز در خورشید صحرا. رسیدن به او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>