انتخابات سال 2020: آیا کالیفرنیا ‘متقاطع رای گیری’ قوانین ترک میلیون ها نفر از رای uncast?

مایدزرت | No comments

با تمام ملت transfixed توسط روش های پیچیده حاکم بر آیووا قفقاز (یا قرار گرفتند) کمتر توجه شده است به خصیصه های ذاتی است که می تواند تاثیر نتیجه کالیفرنیا مارس 3 اصلی. اما ممکن است در مورد تغییر است.

صرف نظر از تفاوت بین آیووا رای مردم و خود “هيئت دولت معادل” شمارش و دوئل پیروزی اعلامیه از سوی دیگر ، برنی ساندرز و سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg دولت هنوز هم تنها ارسال 41 نمایندگان متعهد به کنوانسیون ملی دموکرات ها در این تابستان.

کالیفرنیا از سوی دیگر خواهد شد جایزه یک هیولا 416 متعهد نمایندگان در ژوئیه کنوانسیون در میلواکی است. این divvy خواهد بود بر اساس آنها دموکرات ها و میلیون ها نفر از “هیچ حزب اولویت” (NPP) رای دهندگان را انتخاب کنید. NPP رای دهندگان واجد شرایط دریافت “متقاطع برگه های رای” برای دموکراتیک اولیه در مارس 3.

اما برای مبارزات و نظرسنجی سوال این است: آیا کسانی که NPP رای دهندگان در واقع انتخابات مقدماتی حزب دموکرات?

در اواخر ماه دسامبر به رای دهندگان ثبت در کالیفرنیا 58 شهرستانهای ارسال یک ترکیب 4.2 میلیون کارت پستال به دولت را “دائمی غایب” رای دهندگان که در حال ثبت به عنوان “هیچ حزب اولویت است.” این رای دهندگان به شرکت در انتخابات با استفاده از برگه از طریق پست به آنها را در هر چرخه.

کارت پستال توضیح داد که چگونه به درخواست یک حزب خاص رای و خواست رای دهندگان به بازگشت کارت پستال به دفتر ثبت و توسط Jan. 21 پس برگه های رای می تواند چاپ شده و آماده به از طریق پست توسط Feb. 3. شهرستان Registars را قبول متقاطع رای درخواست کارت پستال تا فوریه. 25 یک هفته قبل از مارس 3 انتخابات. (بیشتر در مورد این روش در اینجا.)

کالیفرنیا شش ثبت نام احزاب سیاسی و نیم در حال برگزاری باز مقدماتی اجازه می دهد رای دهندگان بدون پارتی اولویت برای شرکت. رای دهندگان ثبت نام شده به عنوان اعضای هر حزب سیاسی می تواند رای اولیه برای حزب دموکرات آمریکا مستقل و آزادیخواه و احزاب در حالی که حزب جمهوریخواه حزب سبز و صلح و حزب آزادی در حال برگزاری بسته مقدماتی باز تنها به ثبت نام اعضای حزب.

نگرانی در مورد محرومیت رای دهندگان

کارت پستال های تولید شده کوچک داد و بیداد.

در لس آنجلس تایمز op-ed در متقاطع رای سردرگمی ناظر انتخابات Paul Mitchell و استاد حقوق جسیکا لوینسون لعنتی ملی احزاب سیاسی برای تنظیم قوانین است که هموار راه را برای کارت پستال سیستم. این قوانین نیاز به nonpartisans که می خواهند برای شرکت در اولیه برای انتخاب کردن در.

از آنجا که این “رویه مانع” میچل و لوینسون نوشت: “درصد زیادی از رای دهندگان (nonpartisans که رای توسط ایمیل) معنیدار ریاست جمهوری اولیه ممکن است محروم.”

در سراسر کالیفرنیا حدود دو سوم از رای دهندگان بازیگران برگه از طریق پست و 27 درصد از این دولت رای دهندگان ثبت نام بدون یک حزب اولویت است. پیامدهای متقاطع رای گیری برای انتخابات مقدماتی دموکرات eyeing کالیفرنیا گنجینه ای از نمایندگان هستند: میلیون ها نفر از رای دهندگان واجد شرایط برای شرکت در مقدماتی حزب دموکرات ممکن است قادر به درخواست متقاطع رای گیری و به جای دریافت یک انتخابات با نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ذکر شده است.

ایالت رای گیری نشان می دهد 75 درصد از رای دهندگان مستقل می خواهید برای شرکت در مقدماتی حزب دموکرات. اما چند مستقل بازگشته اند کارت پستال خود را درخواست متقاطع اند.

در ریورساید 9 درصد نرخ بازگشت برای کارت پستال

این شهرستان ریورساید ثبت نام از رای دهندگان فرستاده 193,965 متقاطع رای درخواست کارت پستال در ماه دسامبر و 9 درصد یا 17,534 شد بازگشت ژان. 21 مهلت نشان داده شده بر روی کارت پستال.

در فوریه. 3 ثبت فرستاده 952 آمریکایی مستقل حزب متقاطع آراء 484 آزادیخواه متقاطع آراء و 14,098 دموکراتیک متقاطع اند. این بدان معناست که بیش از 90 درصد از رای دهندگان واجد شرایط برای شرکت در مقدماتی بودند از طریق پست رای گیری بدون هیچ حزب ریاست جمهوری اولیه نامزدها.

برای دو نفر از نامزدها که در قریب ترین منابع به کالیفرنیا ساندرز و سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ تعداد رای دهندگان مستقل که شرکت در دموکراتیک اولیه می تواند تعیین کننده باشد.

مشاور سیاسی آس اسمیت که هیلاری کلینتون در کمپین کالیفرنیا مدیر در سال 2008 و سال 2016 گفت: او تعجب که چرا نامزدها نیست, ساخت بیشتر از یک تلاش به نوبه خود از هیچ حزب اولویت رای دهندگان به خصوص مبارزات که دیدن آنها را به عنوان مرکزی برای برنده شدن در کالیفرنیا.

“اگر شما در حال رای گیری خوب و محبوب در میان NPP و مستقل رای دهندگان—و ظاهرا ساندرز است—شما باید به تمرکز تلاش خود را در تبدیل این مردمی کردن” او گفت:. “این واقعا می تواند تفاوت بین برنده و از دست دادن و رک و پوست کنده اگر ساندرز در حال انجام یک کار بهتر در آن در سال 2016 او می خواهم که تا به حال شغلی معقول در ضرب و شتم هیلاری در کالیفرنیا است.”

آنا بحر Sanders,’ کالیفرنیا سخنگو گفت: این کمپین رفته بود به طول به آموزش داوطلبان برای توضیح متقاطع رای گیری روند درخواست به دلیل مبارزات انتخاباتی در نظر افراد جوان طبقه کارگر و مردم و مردم رنگ—همه از آنها به او گفت: به احتمال زیاد برای ثبت نام به عنوان NPP از کل رای دهندگان—به سناتور “پایه” در کالیفرنیا.

در کالیفرنیا, کمپین “برن برنامه” cross-references اعداد در canvassers’ همراه با دیتا از دولت رای دهندگان رجیستری برای یکی از ویژگی های طراحی شده برای NPP رای دهندگان توسعه.

زمانی که یک داوطلب خواستار NPP رای دهندگان به نمایندگی از ساندرز—آیا آن را از یک دوست که شماره تلفن آنها در حال حاضر و یا کسی که امضا در یک رالی یک اسکریپت است که توضیح می دهد متقاطع رای بالا میآید بر روی تلفن همراه برنامه برای آنها را به استفاده از برای توضیح روند.

‘کالیفرنیا انجام داده است و نه به اندازه کافی” به اطلاع رای دهندگان

پس چرا در حال بازگشت نرخ متقاطع رای گیری کارت پستال کمتر از 10 درصد در شهرستان ریورساید? بحر گفت: آن را بیش از حد به زودی به نتیجه گیری در مورد نرخ بازگشت. اما دسترسی به مسئله او گفت نمی تواند با غلبه بر مبارزات و داوطلبان به تنهایی.

بازگشت نرخ نشان می دهد “که در کالیفرنیا انجام داده است و نه به اندازه کافی کار می کنند تا این نقطه به آموزش دهندگان و مطمئن شوید که آنها را در درک دقیقا چگونه به نظرسنجی رای گیری,” او گفت:. “کالیفرنیا قرار است در لبه برش از امتیاز و رای دهندگان و ما شکست.”

بلومبرگ که وارد این مسابقه در ماه نوامبر و قلم آیووا قفقاز نظر کالیفرنیا به آیووا با توجه به کریس Masami مایرز از بلومبرگ کمپین کالیفرنیا مدیر.

“از بلومبرگ کمپین سرمایه گذاری در این زمینه تلاش به شرکت رای دهندگان در مقدماتی حزب دموکرات و ما ضمن استقبال از همه رای دهندگان که در حال کشیده به سیاست های ما” او در بیانیه ای گفت. “ما متعهد به درگیر شدن رای دهندگان به افزایش مشارکت مردم در این مهم انتخابات است.”

ربکا Spencer, the Riverside County ثبت نام از رای دهندگان گفت: او نبود fazed کارت پستال بازگشت نرخ ارز که در حال حاضر بزرگتر از آن بود در سال 2016 اولیه انتخابات در شهرستان ریورساید. حتی اگر تاریخ برگشت مشخص شد Jan. 21 — چون ثبت نام شروع به آماده شدن برگه های رای به فرستاده خواهد Jan. 22— ثبت دریافت کرده است یک جریان ثابت از کارت پستال در هفته پس از به عنوان به خوبی.

برای NPP رای دهندگان بودند که از طریق پست و برگه های رای با ریاست جمهوری اولیه نامزدهای ثبت نام ارسال خواهد شد جایگزینی آراء اگر رای دهندگان بازده خود را و یا کارت پستال توسط Feb. 25. قبل از تایید نهایی تعداد ثبت نام را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود هیچ کس دو بار رای دادند.

از Feb. 6 اسپنسر را دریافت کرده بود 18,012 متقاطع رای درخواست کارت پستال, پشت, از جمله 14,483 دموکراتیک رای گیری.

بر اساس قبل از انتخابات و سوال در دفتر او است فیلدینگ در آن خط تلفن اسپنسر انتظار بیشتری برای بازگشت به انتخابات نزدیک. “ما معمولا مردم پرداخت بیشتر توجه به انتخابات ایمیل به ما نزدیک شدن به روز انتخابات,” او گفت:.

و حتی اگر رای دهندگان مستقل نمی بازگشت خود را کارت پستال اسپنسر گفت: آنها هنوز هم می تواند بازیگران موقت متقاطع رای گیری در حوزه های رأی گیری در روز انتخابات که در آن نشانه هایی نمایش داده خواهد شد و داوطلبان آموزش دیده به روش کار را توضیح دهید.

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>