اعمال جراحی الکتیو معمول پزشکی دندانپزشکی بازدیدکننده داشته است را در خود نگه دارد در می سی سی پی

لدگر | No comments

می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت دستور داده است تا همه الکتيو با روش های پزشکی و غیر ضروری بازدیدکننده داشته است پزشکی به تعویق افتاد, با استناد مداوم گسترش coronavirus و کمبود محافظ تجهیزات پزشکی.

وزارت بهداشت گفت, پزشکان, بیمارستان ها و مراکز درمانی باید تسلیم انتخابی جراحی و روش های تشخیصی تا گسترش COVID-19 کاهش یافته و عرضه محافظ تجهیزات پزشکی دوباره بازسازی شد.

به عنوان یک نتیجه:

  • پزشکان و ارائه دهندگان باید برنامه ریزی مجدد غیر فوری پزشکی قرار ملاقات برای تاریخ بعد.
  • دندانپزشکان باید تاخیر غیر اضطراری و یا روال دندانی.
  • بیماران باید برنامه ریزی مجدد هر غیر ضروری روش های جراحی و یا بازدیدکننده داشته است پزشکی تا زمانی که تهدید COVID-19 کاهش یافته است

محلی کارشناسان بهداشت می گویند بیماران باید با پزشک خود قبل از رفتن به هر گونه برنامه ریزی قرار ملاقات با توجه به برخی از ارائه دهندگان خدمات پزشکی لغو روال قرار ملاقات ها و خدمات به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

معاون رئیس جمهور مایک پنس در خواست بیمارستان روز شنبه به تاخیر در اعمال جراحی الکتیو به بیمارستان رایگان فضا را برای امکان coronavirus موارد است. روز پنجشنبه رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز خواست مردم برای دور ماندن از بیمارستان برای خدمات معمول.

می سی سی پی امور خارجه انجمن پزشکی و ایالتی می سی سی پی هیئت پزشکی اخذ مجوز گفت: در اظهارات جداگانه آنها به شدت حمایت می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت, توصیه برای تمام پزشکان و ارائه دهندگان برای به تاخیر انداختن همه عمل جراحی و روش های تهاجمی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“پزشکان و ارائه دهندگان خدمات و مردم باید با هم کار کنند برای کاهش تاثیر بالقوه COVID-19 در دولت و تاخیر در اعمال جراحی الکتیو گام مهمی در کمک به صاف منحنی,” دکتر گفت: کلود Brunson, مدیر اجرایی MSMA.

دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی سخنگوی اموزش کامینز گفت: بیشترین, اما نه همه اعمال جراحی الکتیو در بیمارستان شده است به تعویق افتاد. اعمال جراحی الکتیو شامل چیزهایی مانند تعویض مفصل ران, رباط, تعمیرات و غیر اضطراری فتق تعمیر.

اقدام دیگر در حال حاضر گرفته شده توسط UMMC:

• لغو انتخابی غیر ضروری سرپايي درمانگاه قرار ملاقات از طریق مارس به عنوان تعیین شده توسط ارائه دهنده خدمات. بخش صندلی و یا یک نماینده را تعیین قرار ملاقات ها نیاز به پیش بروید و دوباره – به احتمال زیاد زودتر از اواخر ماه آوریل است.

• تمام کلینیک های دندانپزشکی و قرار ملاقات لغو شده است از طریق مارس. اورژانس دندانپزشکی, نیاز به کار گرفته خواهد شد در اساس به عنوان مورد نیاز.

چه گزینه هایی برای بیماران ؟

UMMC و می سی سی پی انجمن پزشکی توصیه پزشکی از راه دور به عنوان یک جایگزین برای فیزیکی بازدیدکننده داشته است دکتر. پزشکی از راه دور است که بیمار و پزشک در نقاط مختلف و برقراری ارتباط از طریق کامپیوتر و مودم.

در روز یکشنبه, می سی سی پی امور خارجه هیئت پزشکی اخذ مجوز منتشر شد اعلام تشویق همه پزشکان به استفاده از پزشکی از راه دور برای جلوگیری از غیر ضروری بیمار سفر و ارائه به روز رسانی بر روی نسخه.

در پاسخ به کروناویروس شیوع می سی سی پی در بخش پزشکی اجازه خواهد داد که دریافت کنندگان پوشش از خدمات پزشکی از راه دور در سراسر کشور.

بلافاصله موثر از طریق 30 آوریل یک مدیکید ذینفع ممکن است دسترسی به خدمات پزشکی از راه دور از خود و یا خانه خود را از طریق تلفن همراه, کامپیوتر, قرص, و یا وب سایت های دیگر دوربین را فعال کنید دستگاه به دنبال و دریافت مراقبت های پزشکی با ارائه دهنده واجد شرایط.

هر گونه محدودیت در استفاده از صوتی-فقط مشاوره تلفنی نیز بخشیده است.

می سی سی پی کمیسر بیمه مایک Chaney گفت: شرکت های بیمه خصوصی ملزم به پوشش خدمات پزشکی از راه دور. اگر کسی یک مشکل با بیمه پوشش خدمات پزشکی از راه دور آنها باید تماس با دفتر خود را در 1-800-562-2957, Chaney گفت.

باپتیست یادبود مراقبت های بهداشتی که در آن می سی سی پی, مرکز پزشکی باپتیست در جکسون است که بخشی از حال تشویق بیماران به طور موقت به تاخیر در استفاده از خدمات خود را.

“همانطور که ما نگاه به جلو به آینده دو تا چهار ماه شما را تشویق به وزن مزایای پزشکی بازدید و روش با خطر ابتلا COVID-19,” باپتیست نظام سلامت رئیس جمهور Jason کمی در بیانیه ای گفت. “لطفا دریغ نکنید برای تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را اگر شما نگرانی و یا می خواهم به لغو یک روش انتخابی.”

قرار ملاقات دندانپزشکی

می سی سی پی انجمن دندانپزشکی گفته بود این بود که نظارت دولت و وزارت بهداشت توصیه.

برخی از دندانپزشکان اما در حال حاضر شروع به تأخیر انداختن انجام خدمات معمول.

یکی از کسانی که جان, آلمان یک براندون دندانپزشک بسته شده است دفتر خود را برای همه معمول دندانپزشک قرار ملاقات از جمله کسانی که برای تمیز کردن و امتحانات.او گفت دفتر زیر انجمن پزشکی آمریکا توصیه.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>