الیس جاده I-95 تبادل در غرب ملبورن باز ممکن است به عنوان به زودی به عنوان جمعه محرومیت تاخیر

فلوریدا تودی | No comments

جدید ایالتی 95 تبادل در الیس جاده در غرب ملبورن می تواند باز به ترافیک به عنوان اوایل به عنوان جمعه محرومیت آب و هوای بارانی و یا بازرسی های مربوط به تاخیر می اندازد.

امیدوار به انجام مراسم بریدن روبان اما این رویداد خواهد بود کوچکتر از حد معمول به دلیل COVID-19 pandemic گفت: Georganna ژیلت, مدیر اجرایی Space Coast برنامه ریزی حمل و نقل سازمان است.

در پشت سر هم Brevard County مقامات جدید را باز کنید شمالی بخش از سنت جانز میراث پارک وی که گسترش 1 مایل از ایالات متحده 192 به new interchange.

“خدمه در حال حاضر در حال به پایان رساندن پانچ لیست اقلام برای این پروژه گفت:” جسیکا اتوینو در فلوریدا سخنگوی وزارت حمل و نقل.

“FDOT پیش بینی افتتاح مرکز تبادل ترافیک تا پایان ماه انتظار آب و هوا و دیگر حوادث غیر مترقبه,” اتوینو گفت.

ژیلت گفت: 39 میلیون دلار الیس تبادل جاده را در خدمت سه کلید توابع:

تبادل ترافیک را کاهش دهد در این نزدیکی هست Eau Gallie بلوار (به سمت شمال) و ایالات متحده 192 (به سمت جنوب).

“هر دو از کسانی هستند که به شدت متراکم جاده های کشور واقعا یک فرصت محدود برای حل” ژیلت گفت: با اشاره به راه گسترش و دیگر هزینه ارتقاء.

تبادل ارائه خواهد شد, I-95 مسافران یک مسیر مستقیم به اورلاندو ملبورن فرودگاه بین المللی.

“این بسیار مهم است. آن را به نفع نه تنها مسافران بلکه صنعت با تکنولوژی بالا است که در منطقه” ژیلت گفت.

“یک مرکز اشتغال و فرودگاه آن قدر نیاز به گردش خون بهتر سیستم برای رقابت در بازار جهانی” او گفت:.

تبادل متصل خواهد شد با Brevard County را تازه ساخته شده 11 میلیون دلار سنت جانز میراث پارکوی فرمت.

“ایجاد یک منطقه عمده شمالی-جنوبی مسیر سفر. شما افزونگی در سیستم دیگر از I-95” ژیلت گفت.

“به طوری که رفتن برای کاهش ازدحام در جاده های موجود از مالابار برای الیس,” او گفت:.

بیشتر: آینده شرق به غرب بزرگراه لینک بروارد-اوسکلوا شهرستانهای تحت مطالعه

بیشتر: آهسته: A1A محدودیت سرعت قطره از 45 به 35 مایل در ساعت از Pineda جاده به Indialantic

اولین بخش از سنت جانز میراث پارک وی (2.5 کیلومتر) باز در سال 2015 در پالم بای گسترش بین مالابار جاده و امرسون درایو. بخش دوم (3.1 مایل) باز در سال 2017 بین امرسون بلوار و آمریکا 192 در غرب ملبورن.

مقامات فرودگاه لابی برای I-95 الیس اتصال جاده به عنوان دور برگشت به عنوان اواسط 1990s. اداره فدرال بزرگراه اعلام کرد این پروژه واجد شرایط برای بودجه فدرال در سال 2009.

در یک گام کلیدی از سال 2009 تا 2011, خدمه وفراهم ناسا بلوار به خط با آینده من-95 تبادل. این 5.5 میلیون دلار پروژه جایگزین ناسا بلوار حدود یک هشتم از یک مایل شمالی پس از آن در ارتباط با الیس جاده در Wickham جاده ها است.

پاکسازی زمین, کار در الیس تبادل جاده پروژه آغاز شد و در اکتبر سال 2018 است.

بعدی, حمل و نقل, مقامات برنامه ریزی برای گسترش الیس جاده از دو به چهار خطوط بین جان Kadara بلوار و Wickham جاده ها است. هزینه به احتمال زیاد خواهد شد بیش از 50 میلیون دلار ژیلت گفت.

طراحی و مهندسی کار در الیس جاده گسترش پروژه باید بپیچید تا پایان سال ژیلت گفت. FDOT است اختصاص داده شده سمت راست از راه کسب بودجه بیش از پنج سال کشش — اما بودجه ساخت و ساز باقی مانده است unbudgeted, او گفت:.

الیس جاده را تبدیل به غرب ملبورن سوم I-95 تبادل پیوستن به ایالات متحده 192 و پالم بای جاده ها است.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>