الیس جاده گسترش پروژه لیست آگهی از Space Coast road, برنامه های بهبود

فلوریدا تودی | No comments

بین 95 الیس تبادل جاده باز در اوایل این ماه — اما رانندگان هنوز هم روبرو می شوند و تنگنا از انواع در امتداد دو خط الیس جاده که در آن بیش از 60 سمت خیابان و در جلوی خانه اتصالات در انتظار قبل از Wickham جاده ها است.

برنامه های در حال جریان به گسترش الیس جاده به چهار خط. فلوریدا بخش حمل و نقل اختصاص داده است از این راه کسب بودجه بیش از پنج سال کشش.

“الیس جاده است که ما اولویت شماره 1” سارا Kraum, فضا, ساحل, حمل و نقل, برنامه ریزی, سازمان, چند معین برنامه متخصص گفت: در طول یک شنبه خانه باز.

اما الیس جاده گسترش برآورد هزینه بیش از 50 میلیون دلار در سال 2012 — و Kraum گفت: ساخت و ساز نشده است تامین می شود.

“این فوق العاده مهم پروژه به لحاظ اقتصادی مولد است که آن را متصل (رانندگان) به” Kraum گفت: با استناد به اورلاندو ملبورن فرودگاه بین المللی.

فضای ساحل TPO خانه باز که برجسته Brevard County road پروژه بررسی اجمالی صورت گرفت در فضای ساحل بهداشت و درمان بنیاد مرکز برای همکاری در رککلدگ. کمتر از 10 نفر از جمله کاکائو شهردار جیک ویلیامز جونیور و شهرستان Councilwoman لورن Koss حضور فرد در میان coronavirus بیماری همه گیر. دیگر شرکت کنندگان به صورت آنلاین مشاهده سخنرانیها از مکان های از راه دور.

جدید 2.2 مایل شمالی بخش از سنت جانز میراث پارک وی — پیشرو از ایالات متحده 192 جدید I-95 الیس تبادل جاده — همچنین باز در اوایل این ماه.

سنت جانز میراث پارک وی ممکن است روزی گسترش شمال از الیس جاده به Pineda جاده. اما این پروژه باقی مانده است “یک چشم انداز بلند مدت,” Space Coast TPO مدیر اجرایی Georganna ژیلت گفت: با استناد به یک FDOT مطالعه امکان سنجی.

“این مطالعه مشخص شد که میزان اثرات در این زمان فعلی بسیار بیشتر به نفع مردم است. وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از اثرات زیست محیطی. و آنها در مورد برخی از خانه ها در منطقه” ژیلت گفت.

در طول ماه مارس 2012 ارائه در گسترش الیس جاده Space Coast TPO وکیل پل Gougelman گفت: “اگر من در خانه نشسته تماشای این تلویزیون در من خواهد بود گفت:” این یک ماموت پروژه. این مسائل بیشتر از یک قانون آزمون مدرسه. و آن را قطعا می آید مجهز به شوک دشنه.’ “

دیگر جاده در آینده پروژه های برجسته در خانه باز:

دولت جاده 528 گسترش (از بندر کاناورال interchange به جاده صنعت): طراحی جریان است.

“با این حال آنها گرفته ایم مکث در طراحی در حالی که در سنت جانز آب رودخانه مدیریت منطقه پیچد تا آب با کیفیت مطالعه در تالاب است که کمک خواهد کرد که راهنمای آینده گزینه” Kraum گفت.

Babcock خیابان گسترش در پالم بای (از مالابار جاده به میککو جاده): پروژه توسعه و محیط زیست مطالعه جریان است.

“بعدی پروژه فاز شکسته خواهد شد به تکه های کوچکتر در امتداد راهرو و به احتمال زیاد خواهد شد به دنبال از طریق شهرستان Brevard و پالم بای حمل و نقل تاثیر هزینه” Kraum گفت.

دولت جاده A1A بهبود در کیپ کاناورال (از جورج پادشاه بلوار بین المللی رانندگی): طراحی جریان است.

این پروژه اضافه خواهد شد محدود کردن قطره قطره شدن و دوچرخه-پیاده ارتقاء از نقطه بلند جاده به جورج پادشاه بلوار. تقاطع بهبود و پیاده رو ها میله میله از بین المللی رانندگی به نقطه جاده ها است.

“متاسفانه می توانید آن را به 10 تا 20 سال برای یک پروژه به حرکت را از طریق مراحل مختلف با توجه به روند و بودجه محدودیت” ژیلت گفت.

بیشتر: مقامات جشن جدید I-95 الیس تبادل جاده, St. Johns میراث پارک وی, فرمت

بیشتر: آینده شرق به غرب بزرگراه لینک بروارد-اوسکلوا شهرستانهای تحت مطالعه

ژیلت گفت که او همچنان امیدوار است که باکره قطار در نهایت ساخت راه آهن با سرعت بالا در ایستگاه کاکائو. این شرکت خصوصی است که به روز رسانی 28 پل ها و 155 راه آهن عبور از کاکائو به وست پالم بیچ پیش از راه اندازی سرویس به فرودگاه بین المللی اورلاندو.

آینده باکره قطار ridership مطالعه را تعیین خواهد کرد پیشنهاد کاکائو ایستگاه سرنوشت ژیلت گفت.

“داشتن قطار از طریق (به) اورلاندو و سپس به جنوب فلوریدا و نداشتن توقف, ما فقط در حال رفتن به برخورد با اثرات و نه به نفع” او گفت:.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>