ایمیل نشان می دهد فیل برایانت Brett Favre روابط به شرکت مربوط به رفاه اختلاس رسوایی

لدگر | No comments

هفته قبل از این رهبران می سی سی پی غیر انتفاعی اتهام اختلاس دولت رفاه پول برای سرمایه گذاری در فلوریدا, شرکت دارو, شرکت سازماندهی یک شام با آن رژیم صهیونیستی است. فیل برایانت.

ایمیل های به دست آمده توسط شیپور لجر را از طریق یک درخواست سوابق نشان می دهد برایانت و دیگر مقامات دولتی بودند در تماس با Prevacus در فلوریدا شرکت در حال توسعه ضربه مغزی درمان در دسامبر سال 2018 است. یک ماه بعد این شرکت برای اولین بار از چند پرداخت های غیر قانونی که در مجموع بیش از 2 میلیون دلار دادستان ها می گویند.

این شرکت همچنان در تماس با برایانت به 2019 ارسال او یک سرمایه گذاری ارائه شده است که گفت: این شرکت انتظار می رود به دریافت کمک های مالی از دولت رفاه ،

برایانت دفاع و پشتیبانی غیر انتفاعی که رهبران آن به اتهام اختلاس رفاه پول به شخصی سرمایه گذاری در Prevacus. او منصوب دولت آژانس رهبر که نظارت توزیع رفاه پول بود که تحت تعقیب جداگانه اتهامات عنوان شده علیه. و او برای حمایت از مجتمع های پزشکی که در آن Prevacus برنامه ریزی شده به نقل مکان.

اما برایانت می گوید: او نه درگیر در برنامه ریزی برای سرمایه گذاری رفاه پول به Prevacus یک معامله است که در حال حاضر منجر به جنایی کیفرخواست. برایانت نشده است متهم از هر گونه سوء در حال بررسی است.

برایانت گفت: استخدام بهداشت شرکت های مانند Prevacus شد یک بخش کلیدی از دولت خود استراتژی توسعه اقتصادی. چنین کسب و کار استخدام معمولا این کار از می سی سی پی توسعه قدرت نه غیر انتفاعی یا دولتی وزارت خدمات انسانی.

“در حالی که آن را در مراحل بسیار اولیه, (Prevacus) به نظر می رسید چشم انداز خوب و برخورد ما با آن مانند هر دیگر توسعه اقتصادی پروژه” برایانت در بیانیه ای گفت به شیپور لجر. “حوادث مانند شام و پذیرایی و جلسات بودند همه مشترک برای توسعه اقتصادی روند. من نمی توصیه به دستور یا اجازه استفاده از بودجه عمومی در هر سازمان برای داروسازی پروژه است.”

این معلوم نیست که چرا پول به معنای فقیر Mississippians خواهد بود روت فلوریدا دارویی ، Prevacus بنیانگذار و رئیس جمهور جیک VanLandingham گفت شرکت او امضا توافق نامه با می سی سی پی, جامعه, مرکز آموزش و یا MCEC های غیر انتفاعی در حال حاضر در مرکز عظیم اختلاس بررسی است. او گفت: معامله به نام برای سازمان های غیر انتفاعی برای پرداخت هزینه های شرکت خود را در حال انجام تحقیقات است. در بورس Prevacus خواهد انجام آزمایش های بالینی در آینده و تولید در می سی سی پی به احتمال زیاد در جنوب می سی سی پی, پزشکی پیچیده ای است که مدت طولانی است که ترویج شده توسط برایانت.

می سی سی پی مقامات تحت تعقیب شش نفر در ماه فوریه از جمله جان دیویس, سابق, مدیر, می سی سی پی دپارتمان خدمات انسانی و نانسی جدید, رهبر MCEC غیر انتفاعی در ارتباط با آژانس است. دولت حسابرس توصیف کرده است رفاه رسوایی به عنوان بزرگترین اختلاس در طرح ثبت شده در می سی سی پی.

گاهشمار: رژیم صهیونیستی. فیل برایانت فلوریدا شرکت دارویی و رفاه اختلاس رسوایی

مقامات گفتند جدید و پسرش منحرف چندین مبالغ زیادی از رفاه و پول در سال 2019 به Prevacus و مربوط به شرکت PresolMD. هیچ یک در هر دو شرکت متهم شده است توسط مقامات تخلف است.

جدید پا به پایین به عنوان رهبر MCEC پس از او مجرم شناخته شد و رهبری کنونی را انکار می کند غیر انتفاعی عمل نادرست.

کیفرخواست ادعا می کند که نانسی و پسرش ژاک جدید در زمان $2.15 میلیون نفر از غیر انتفاعی بودجه در یک سری از معاملات و سرمایه گذاری آن را در نام خود را. وکلای مدافع برای Davis, نانسی جدید و ژاک جدید کاهش یافته است به نظر برای این داستان. همه باید التماس کرد گناه نیست.

حتی به عنوان وزارت خدمات انسانی محروم رفاه به هزاران نفر از ساکنان فقیر آن پرداخت جدید این سازمان بیش از 55 میلیون دلار از دولت فدرال کمک های موقت به خانواده های نیازمند برنامه یا TANF از 2015. دیگر از Prevacus میلیونها دلار رفت و به هتل رفت و آمد مکرر, استیک, شام, بلیط هواپیما, یک لابی و دیگر سوال برانگیز هزینه شیپور لجر قبلا گزارش شده است.

برای دو ماه شیپور لجر شده است به بررسی آنچه دولت حسابرس Shad سفید نامیده می سی سی پی بزرگترین اختلاس در مورد ضبط. ما در بر داشت رفاه عمومی پول به معنای فقیر Mississippians رفت به سابق طرفدار کشتی گیر است, غیر انتفاعی در حالی که دیگر دلار پرداخت می شود برای تبلیغات هتل رفت و آمد مکرر, استیک, شام و یک لابی. ما با انجام مصاحبه های متعدد و مبارزه برای به دست آمده و پرونده های عمومی نشان داد که جزئیات جدید درباره رسوایی. با تشکر از شما برای حمایت از این کار با اشتراک.

Prevacus شام و جلسات

در دسامبر 2018 برایانت کارکنان شروع به سازماندهی یک “Prevacus شام” با فرماندار ایمیل ها نشان می دهد که صورت گرفت فقط بعد از کریسمس. VanLandingham نوشت: او امیدوار است “به 20-25 مردمی وجود دارد.”

همچنین در ماه دسامبر 2018, VanLandingham گفت: او معرفی شد به کسی که در MCEC توسط “یک سرمایه گذار از می سی سی پی.” او کاهش یافته است می گویند در صورتی که سرمایه گذار بازنشسته شد کارفرمایی و می سی سی پی مقیم Brett Favre که مدت طولانی است که درگیر با Prevacus. چند مکالمات تلفن با MCEC گرفت VanLandingham گفت: پس از یک جلسه در شخص در می سی سی پی.

در این نشست VanLandingham گفت که او و MCEC نمایندگان در مورد شرکت خود بودجه “و چه در زمان مورد نیاز به دارو در دسترس برای انسان است.” این شرکت بعد از امضا قرارداد با سازمان های غیر انتفاعی.

VanLandingham ارائه نمی دهد خرما برای جلسات و مکالمات.

اما مدت کوتاهی پس از سال جدید تقویم دعوت می Davis سازماندهی یک جلسه در نانسی جدید را به بحث در مورد تصادم پژوهش است. در دعوت اول گزارش می سی سی پی امروز دیویس نوشت: در این جلسه درخواست Favre و فرماندار اضافه کردن دو مرد نیز می خواستم به بحث در مورد “امکانات جدید” در دانشگاه جنوب می سی سی پی. برایانت گفت: “حضور نداشت.

مرتبط با: می سی سی پی رفاه پول رفت و به هتل رفت و آمد مکرر steakhouses, لابی, فوتبال ستاره

برایانت Favre, نانسی جدید و دیویس همه Southern Miss آلوم و یکدیگر را خوب می شناسند. برایانت و Favre هستند دیرین دوستان است. و نه قبل از این جلسه برایانت اعطا جدید می سی سی پی شایسته خدمات غیرنظامی جایزه یکی از فرماندار بالاترین افتخارات.

حدود دو هفته پس از این دیدار در Jan. 18 دادستان ادعا نانسی جدید و ژاک جدید توطئه برای انتقال خود از پرداخت شش رفاه از MCEC حساب به حساب های بانکی متعلق به Prevacus و PresolMD.

آنها منتقل $2.15 میلیون, مقامات گفت: با نهایی خود را 150.000 دلار پرداخت فرود در حساب های این شرکت در ماه اکتبر گذشته.

در اواخر 2019, VanLandingham ارسال یک ایمیل به برایانت و Favre.

“سلام بچه ها” VanLandingham نوشت: به دو مرد, اتصال اسناد و مدارک توضیح داده است که Prevacus و PresolMD. یکی از شرکت “کلید” بعدی مراحل VanLandingham نوشت, شد, تامین بودجه برای دریافت درمان به نام PrevPro تولید شده است. این کرم موضعی طراحی شده برای کمک به کاهش عوارض ضربات مغزی است.

این PrevPro پروژه مورد نیاز 2 میلیون دلار برای اجرای یک کسب و کار و رشد اقتصادی طرح با توجه به یک صفحه از اسناد پیوست. یک صفحه دیگر اظهار داشت Prevacus انتظار دریافت بودجه از منابع مختلف — از جمله می سی سی پی بخش خدمات انسانی.

برایانت ارسال ایمیل و پرسید: یک دستیار به آن را چاپ کنید.

مشکلات و رشد مشخصات عمومی

VanLandingham و Prevacus برجسته شده است در بسیاری از اخبار و گزارش تلویزیون به عنوان نگرانی در مورد تکان مغزی در ورزش افزایش یافته و در سال های اخیر است.

تنها راه برای بهبود یافتن از یک ضربه مغزی در حال حاضر از بقیه است و اما VanLandingham — عصب شناسی و بازیکن سابق فوتبال که دچار آسیب مغزی خود را — به دنبال توسعه nasally-تحویل neurosteroid مواد مخدر است که می تواند کمک به درمان یک jostled مغز است.

وی همچنین توسعه PreVPro یک “مغز سپر” کرم موضعی است که ادعا می کند به “prophylactically پشتیبانی مغز” اگر اعمال قبل از فعالیت های است که می تواند در سر تاثیر است. سرمایه گذار اسناد فرستاده شده به برایانت ادعا PreVPro — در حال حاضر در دسترس برای قبل از سفارش برای $40 — می تواند در $228 میلیون درآمد در عرض پنج سال. این شرکت نوشت و در آن مطرح کرده بود $650,000 از سرمایه گذاران برای, کرم, و که در آن مورد نیاز 2 میلیون دلار بیشتر است.

“ما شبکه ای از سراسر کشور به رسمیت شناخته شده یاد چهره های ورزشی و تهاجمی رسانه ها کمپین روابط عمومی را منجنیق PreVPro به ملی, spotlight” در این سند ادعا می کند.

در واقع VanLandingham دارای صف چند برجسته سرمایه گذاران و سخنران برای محصولات خود. در یک سال 2018 madadi امروز نشان می دهد مصاحبه VanLandingham پیوسته بازنشسته فوتبال بازیکن ابی Wambach بازنشسته بازیکن بیس بال دیوید راس بازنشسته کارفرمایی Kurt وارنر به عنوان به خوبی به عنوان Favre. همه بودند به عنوان مشاور برای Prevacus. Favre زندگی می کند که در هتیزبرگ منطقه به تازگی گفت: سلامت مردان او در مورد سرمایه گذاری $1 میلیون نفر در Prevacus از او پیوست و این شرکت شش سال پیش.

جغرافیا و خود عامل, اتوبوس, طبخ, که او نیز درگیر با Prevacus نمی بازگشت پیام های متعدد به دنبال نظر برای این داستان.

همان مقاله از ماه دسامبر اشاره کرد Prevacus شده است در آستانه آزمایش های انسانی. یک سال 2017 انتشار اخبار گفت: این شرکت راه اندازی شد برای شروع فاز 1 مطالعات بالینی اما زمانی که به طور مداوم تحت فشار قرار دادند. از سال گذشته VanLandingham گفت که او انتظار آخرین تکه از اعطای کمک های مالی است که کمک خواهد کرد Prevacus در نهایت راه اندازی فاز 1 ایمنی محاکمه در یک مرکز تحقیقاتی در استرالیا. VanLandingham در هفته گذشته گفت: کسانی که محاکمه شدند و هنوز هم انتظار اما به زودی آغاز خواهد شد.

مرتبط با: می سی سی پی به ‘میلیون دلار مرد’ Ted DiBiase $2M در رفاه پول برای کشتی وزارت

او نشان داد به سلامت مردان او مواجه شده است و چندین چالش های مالی مربوط به توسعه مواد مخدر به عنوان او تلاش برای پیدا کردن یک جریان ثابت از سرمایه گذار پول نقد.

دولت و دادگاه فدرال سوابق نشان می دهد VanLandingham یا Prevacus بودند شکایت کرد و چهار بار در سال 2016 و 2017 را برای عدم پرداخت کارت اعتباری شرکت خدمات حقوقی شرکت و یک بانک و یک شیمیدان از کالیفرنیا — پرداخت در مجموع بیش از $330,000. کسانی که پرونده های حقوقی باید پس از حل و فصل شده است. فلوریدا سوابق مالیاتی دولت IRS قرار داده است پنج پیوندها مالیات بر Prevacus از جمله یکی برای بیش از $240,000 که هنوز هم فعال است. VanLandingham گفت Prevacus از “کار می کرد این مسائل با IRS” رخ داد که پس از یک قرارداد بزرگ سرمایه گذاری از طریق کاهش یافت. و او اشاره کرد که یک مشاور درگیر در یکی از پرونده های حقوقی همچنان به کار با Prevacus.

در 2018, VanLandingham به فروش خانه خود را به نگه داشتن Prevacus شناور گفت: سلامت مردان. فلوریدا املاک ثبت شده می گویند تالاهاسی صفحه اصلی به فروش می رسد برای $325,000. در ماه جولای سال 2019 همان ماه VanLandingham نهایی خود فروش خانه وی تشکیل PresolMD.

که در همان ماه این شرکت به اتهام دریافت 400.000 دلار در رفاه پول از اخبار با توجه به دادستان.

این معلوم نیست چه اتفاقی برای رفاه پول است. VanLandingham گفت Prevacus توافق برای استفاده از بودجه های پژوهشی نقاط عطف و آن را انجام آنها.

بازدیدکننده داشته است به می سی سی پی, پزشکی شهرستان

دولت حسابرس Shad سفید که دفتر بررسی اتهام اختلاس طرح تایید کرد که یک قرارداد بین Prevacus و برخی از افراد تحت تعقیب. سفید مشخص نیست با چه کسی Prevacus تا به حال یک قرارداد کاهش یافته است و نظر بیشتر در این قرارداد به نقل از حال بررسی است.

VanLandingham گفت Prevacus برنامه ریزی برای آینده انجام آزمایشات و احتمالا تولید در پزشکی شهرستان در سنت در Harrison County است. رشد پزشکی پیچیده به ویلیام کری شعبه دانشگاه ملی دیابت و چاقی موسسه تحقیقات و برایانت مرکز یک مدرسه پرستاری به نام بعد از فرماندار.

مرتبط با: می سی سی پی رفاه رسوایی: $650K صرف شده در کتاب در ده فرمان, دستور زبان

برایانت به مدت طولانی تبلیغ هر دو پروژه و توسعه آن جو Canizaro از جمله در سال 2019 دولت از دولت آدرس.

Canizaro شناخته شده New Orleans توسعه دهنده گفت: شیپور لجر او با حضور جکسون شام با برایانت و Prevacus بیش از یک سال پیش. مدتی پس از آن, او گفت:, Prevacus بازدید نمایندگان سنت چندین بار ابراز علاقه در حال اجرا محاکمات در دیابت مرکز تحقیقات.

“ما فکر می کنم اگر آنها می تواند ثابت کند تا (دارو) آنها نشان داد و آنها آن را می خواهم افسانه برای بسیاری از مردم, به خصوص در ورزش و نظامی” Canizaro گفت.

مدیر فعلی MCEC کاساندرا ویلیامز کاهش یافته است به نظر برای این مطلب و با اشاره به بیانیه های قبلی از سازمان های غیر انتفاعی که گفت: DHS تایید شده از تمام راه های غیر انتفاعی صرف رفاه پول است. “در واقع هر بودجه و پشتیبانی ارائه شده توسط MCEC به یک برنامه خاص خدمات و یا پروژه به طور کلی به صراحت به کارگردانی MDHS” در بیانیه ای گفت:.

FBI دریافت مدارک از حسابرس

در اواسط سال 2019 مقامات در DHS اطلاع برایانت در مورد نگرانی های آنها در مورد دیویس. یک سخنگوی وزارت امنیت داخلی گفت: این نگرانی مطرح شد و پس از یک بررسی داخلی اما این سازمان تا کنون حاضر به عموم انتشار یافته است که بررسی. این معلوم نیست چه داخلی نقد و بررسی گفت: — و چرا مقامات احساس مجبور به رفتن مستقیم به برایانت.

همان روز DHS مقامات به برایانت با نگرانی های خود را در ژوئن 21 برایانت تبدیل اطلاعات به حسابرس با توجه به سفید است. پس از مدت کوتاهی در اوایل ماه جولای دیویس اعلام بازنشستگی خود را.

حسابرس دفتر بررسی به مدت هشت ماه هم چه سفید توصیف کرده است به عنوان یک آلاینده اختلاس طرح.

هنگامی که سفید در ماه فوریه اعلام کرد که شش نفر شده بود تحت تعقیب در دادگاه دولت اعلام blindsided فدرال اجرای قانون است.

سفید گفت که دفتر او پس از تبدیل بیش از هر قطعه از شواهد و مدارک به فدرال محققان از جمله اف بی آی و یک بازرس به طور کلی. او خواستار به صورت کامل حسابرسی قانونی از می سی سی پی دپارتمان خدمات انسانی تحت Davis تصدی برای تعیین چگونه هر پنی صرف شد.

“ما با توجه به هر کسی که ممکن است و نقش خود را در DHS/TANF هزینه های سفید” گفت. “… و می رود که در همه جا از فرماندار به سرایدار در DHS.”

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر. تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] Follow @gbolognaCL در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>