امت تا میراث بنیاد افزایش — از بازیگر, ستاره فیلم سکسی Diggs. ما پیدا کردن چرا.

لدگر | No comments

قتل دختر 14 ساله امت تا در سال 1955 در می سی سی پی به عنوان یکی از وحشیانه ترین و فجیع جنایات در طول Jim Crow عصر. مرگ او به عنوان یک کاتالیزور برای تغییر و شتاب جنبش حقوق مدنی از 1950s-60s.

اما داستان خود را هنوز هم باید گفته شود, بازیگر, ستاره فیلم سکسی Diggs گفت.

Diggs, 49, به تازگی شروع به tweeting در مورد تا و بنیاد تاسیس شده در نام خود را برای ادامه, نوجوانان با میراث.

“اخیرا به من توجه دارد که با @EmmettTill حساب کاربری در توییتر و که آن را تا به حال تنها حدود 3500 پیروان” Diggs گفت: در یک ایمیل ، “حساب نگهداری می شود توسط امت تا خانواده از طریق این امت تا میراث پایه و اساس است.”

2017: وزارت دادگستری ممکن است بازگشایی امت تا مورد

یک بار Diggs شروع به tweeting در مورد تا و امت تا میراث پایه تعداد پیروان به سرعت افزایش یافت و به حدود 37,000.

“این @EmmettTill حساب شده است و در توییتر بیش از 10 سال است,” او گفت:. “با توجه امت تا تاریخی اهمیت ادامه و زمان اهمیت به جنبش حقوق مدنی, من فکر کردم @EmmettTill باید بسیار قوی تر حضور.”

نظر: زخم گذشته هنوز هم امد و شد زیاد می سی سی پی

Diggs با اشاره به برخی از کار انجام شده توسط این بنیاد از جمله مقدمه ای از امت تا ضد مجازات, قانون, است که ساخت راه خود را از طریق کنگره و خانواده کمک مالی تا تابوت را به موزه ملی تاریخ آمریکا است.

“من تصمیم به تمرکز حساب توییتر من در ساخت مطمئن شوید @EmmettTill حساب گسترش آن رسیدن به عنوان آنجا که ممکن است و برای کمک به تقویت پیام های مهم از امت تا میراث پایه و اساس است.”

تاریخ: امت تا کشته کمک می کند تا جرقه جنبش حقوق مدنی

بنیاد بنیانگذاران و تا پسر عموی دبورا وات گفت: Diggs’ حمایت به ارمغان آورده است یک آگاهی جدید از پسر عموی او مرگ جنایات علیه او و این واقعیت که هیچ کس تا کنون محکوم شده خود را گفته ام.

“این به ما کمک می کند ما گسترش پلت فرم صدای ما,” او گفت:. “وجود دارد هیچ زمانی بهتر از اکنون همه چیز داده شده که می گذرد و آنچه که ما در حال تلاش برای به انجام رساندن را به عنوان به خوبی. ما خوشحالیم که مورد افتخار نشئه که در مورد.

“من فکر می کنم او اجازه داده است ما را به گسترش به تمام مخاطبان متفاوت است.”

نظر: ما در جاده ها به عدالت برای امت تا?

وات گفت: علاوه بر تولید پیروان جدید بنیاد حساب های رسانه های اجتماعی و وب سایت شده اند بیشتر فعال است.

“ما تا به حال بسیاری از سوالات تعجب آنچه که ما پایه و اساس است و آنچه ما اهداف و من فکر می کنم مردم نیز کنجکاو در مورد که امت تا است” وات گفت.

Diggs گفت: او هیچ ارتباط شخصی با تا خانواده و یا بنیاد, اما احساس بنیاد باید خیلی بیشتر از توجه به آن شد تا آن را در زمان خود به درخواست طرفداران خود را به دنبال حساب.

“من معتقدم که امت تا را وحشیانه قتل یکی از مهم ترین وقایع در تاریخ ما,” او گفت:. “من همچنین اعتقاد دارند (تا مادر) ممی تا-Mobley تصمیم به باز کردن تابوت تشییع جنازه و ترتیب به امت تا عکس های منتشر شده در جت مجله است که یکی از مهمترین اعمال قهرمانانه همیشه در تاریخ ما است.”

سوال در مورد امت تا? در اینجا پاسخ.

شنبه را چه شده است تا به 79 تولد. سالگرد 65 از مرگ او Aug. 28. این هفته امت تا میراث بنیاد راه اندازی یک yearlong آنلاین کمپین را به عدالت در تا است.

هر سال این بنیاد می پرسد حامیان به پوشیدن سیاه و سفید در سالگرد تولد و مرگ.

بنیاد کار همچنان ادامه دارد

آنلاین مبارزه برای عدالت راه اندازی شد به منظور بالا بردن آگاهی است که در 65 سال پس تا به قتل رسید خانواده دریافت کرده است و نه عدالت. مردانی که اعتراف به قتل تا در دادگاه تبرئه شدند.

پایه و اساس است که به درخواست هواداران به “برگزاری اجرای قانون پاسخگو به حرکت این مورد رو به جلو” و “اجرای عدالت برای امت تا در حالی که این پرونده همچنان باز و فعال با وزارت دادگستری است.”

می سی سی پی 1955: چه اتفاقی برای چهره های کلیدی در امت تا مورد ؟

کارولین برایانت Donham سفید زن که متهم تا از سوت زدن در او شده است هرگز به اتهام ایفای نقش در فیلم تا مرگ.

Donham سپس شوهر روی برایانت برادر ناتنی خود J. W. Milam و دیگران ربوده شده تا از خانواده اش به خانه و ضرب و شتم نوجوان, بدون محاکمه اعدام او و سپس او را به ضرب گلوله در سر قبل از پرتاب بدن خود را در Tallahatchie رودخانه.

واتس اپ گفت: این دو نفر نیز سود از تا مرگ با فروش داستان خود را.

او گفت که او امیدوار است این است که تا سال مقامات به جلو حرکت خواهد کرد و تحت پیگرد قانونی قرار Donham و دیگران که درگیر شدند.

امت تا مورد reinvestigated: آنچه که واقعا چیست ؟

اما پایه و اساس است در مورد بیش از به خاطر سپردن گذشته وات گفت.

“ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما ساخته شده است این پل از گذشته به حال و آینده” او گفت:.

ستاره فیلم سکسی Diggs می پرسد برای عمل پشتیبانی

Diggs گفت: این مهم است که همچنان به یاد داشته باشید آنچه که اتفاق افتاده است به تا و دیگران و آنچه در ادامه اتفاق می افتد امروز. او مردم را تشویق به تماس با بنیاد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Till و کار این بنیاد انجام شده است برای ایجاد عدالت اجتماعی و بهتر روابط.

“تا خانواده رهبری ممی تا-Mobley شده است یکی از مهم ترین کاتالیزور برای حقوق مدنی بیش از شش دهه و نیم,” او گفت:. “لطفا برای رسیدن به آنها را و ببینید که چگونه شما می توانید کمک به ماموریت خود و دیگر خانواده هایی که تجربه مشابه تراژدی.

“یادگیری از تاریخچه و ادامه اقامت سرمایه گذاری با میراث ما آیکون های بسیار مهم برای کمک به مطمئن شوید که Black Lives Matter جنبش همچنان برای به دست آوردن کشش و شتاب گرفتن است.”

بنیاد رویدادها

برای شرکت در آنلاین #JusticeForEmmettTill کمپین, متن امت به 243725 و امضای طومار در tinyurl.com/y3v5dauk.

سیاه و سفید می پوشند در تاریخ 25 ژوئیه و اوت. 28

سازمان دیده بان موسیقی برای امت تا رویداد مجازی در زوم. Regsiter برای این رویداد به صورت رایگان در eventbrite.com/e/music-for-emmett-virtual-online-tickets-114003922802

حضور در حوادث مختلف در می سی سی پی بین Aug. 27-30 بزرگداشت سالگرد 65 تا مرگ. پیدا کردن جزئیات بیشتر در facebook.com/events/546815059409076.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>