کارمند در مرکز فضایی کندی تست مثبت برای coronavirus

فلوریدا تودی | No comments

مرکز فضایی کندی را مثبت coronavirus مورد تایید شد دوشنبه, هر چند مقامات بر این باورند شرایط اطراف قرار گرفتن در معرض به احتمال زیاد به معنای کارمند بود در مرکز زمانی که مسری است.

تریسی جوان سخنگوی فولاد خوزستان گفت: کارکنان اطلاع داده شد یکشنبه که عضو تیم فولاد خوزستان آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

“این کارمند گذشته در این مرکز بیش از 10 روز پیش” جوان گفت:. “بر اساس شرایط و زمان سپری شده از کارمند شد در سایت ما اعتقاد داریم آن را به دست آورد و پس از آنها آغاز شده بود teleworking و وجود دارد هیچ خطر اضافی در مرکز از این فرد است.”

فولاد خوزستان در حال حاضر عامل در “مرحله 3” از ناسا پاسخ چارچوب که به معنی اجباری telework, محدود, مرکز دسترسی به ماموریت ضروری پرسنل محدود و سفر.

“حفاظت و مراقبت از کندی نیروی کار خانواده و کل کندی جامعه باقی مانده است اولویت ما در طول این نامشخص زمان” جوان گفت:.

همانطور که از صبح روز دوشنبه, دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه COVID-19 سیستم ردیابی گزارش بیش از 350,000 تایید در سراسر جهان مورد از این بیماری و 15000 مرگ و میر. در ایالات متحده وجود دارد 35,000 موارد با 473 مرگ و میر.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>