گروه های زیست محیطی شکایت سازمان حفاظت محیط زیست بیش از آب تمیز عمل عقبگرد

مایدزرت | No comments

اخیر سراسیمگی از دادخواهی از سراسر کشور و در سراسر کشور می تواند بزرگ انشعابات در کالیفرنیا در حفاظت و توزیع کمیاب و منابع آب است.

دو ائتلاف گروه های حمایت از محیط زیست در زمینه دادخواهی در روز چهارشنبه در برابر ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست و سپاه مهندسان ارتش به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عقبگرد از آب تمیز عمل می کنند.

در هسته دادخواهی تعریف از دولت فدرال محافظت آبراه به عنوان تغییرات جدید در مقررات زبان را کاهش حمایتهای قانونی برای تعداد زیادی از رودخانه ها به خصوص در اطراف مناطق خشک غرب است.

این استاندارد جدید به نام کشتیرانی آبهای حفاظت از حکومت به ویژه حذف فدرال نظارت از زودگذر آبراه تغذیه توسط باران یا برف. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد این قوانین در ژانویه و رسما منتشر شده آنها را در دفتر ثبت فدرال در آوریل 21.

حدود 66 درصد از کالیفرنیا آبراه ها زودگذر و یا متناوب با توجه به دولت خود تجزیه و تحلیل است که تکیه بر در تدوین قوانین زودتر زیر آب تمیز عمل می کنند.

متحده در جای دیگر در خشک جنوب غربی می تواند حتی سخت تر آمار به 81 درصد از آب دوره های آموزشی در سراسر منطقه در حال زودگذر یا متناوب شامل 94% در آریزونا.

“این مقررات این است که به سادگی غیر قانونی. آن را نقض ساده اما قدرتمند قیمومیت از آب تمیز عمل برای حفاظت از یکپارچگی ملت ما آب” جان Devine شورای دفاع منابع طبیعی مدیر فدرال سیاست آب گفت: در بیانیه ای اعلام کرد یکی از حقوقی دادخواست.

این NRDC — پیوست هفت دیگر گروه های زیست محیطی از ویسکانسین جدید مکزیک و جاهای دیگر — ثبت یک چالش در یک دادگاه منطقه ای فدرال در ماساچوست است.

دیگر پرونده راه اندازی شد بیش از یک دوجین ملی و محلی سازمان محیط زیست در دادگاه منطقه ای فدرال در کارولینای جنوبی است. آن را ادعا می کند که سازمان حفاظت محیط زیست ارتش سپاه “غفلت اساسی rulemaking مورد نیاز به منظور محدود غریب آژانس عمل است.”

سازمان حفاظت محیط زیست سخنگو در بیانیه ای گفت برای خورشید صحرا که “سازمان حفاظت محیط زیست نیست نظر خاص در انتظار دادخواهی. سازمان حفاظت محیط زیست و وزارت ارتش بر این باورند که کشتیرانی آبهای حفاظت از قانون ایستاده آزمون زمان آن را به عنوان امن مبتنی بر متن از آب تمیز قانون و حمایت قانونی تاریخچه و دیوان عالی کشور مورد قانون است.”

یک سخنگوی ارتش کاهش یافته است به نظر فعال دادخواهی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانون جدید را به دست آورد قابل توجهی در حمایت از کشاورزی و ساخت و ساز صنایع که تشویق, حرکت, گفت: آن را ساده استاندارد ازجمله در موارد که در آن خط بین دولت فدرال و صلاحیت شده بود مشخص نیست.

در سخنرانی خود در ژانویه رونمایی از تصمیم سازمان حفاظت محیط زیست مدیر Andrew Wheeler گفت: استانداردهای شد به معنای شل دولت نفس بیش از حد آورده شده توسط دولت اوباما.

“این واقعا در مورد قدرت. قدرت در دست دولت فدرال بیش از توسعه دهندگان و مالکان” او گفت:.

اما دادگاه در نهایت تصمیم خواهد گرفت که آیا تهمت و دولت قوانین کافی است. هفته گذشته دادگاه عالی ایالات متحده تحویل بخشی از برنده شدن به محیط زیست که در آن گفت: این مقررات اعمال می شود حتی به غیر مستقیم آلودگی است.

و این چالش های جدید در حال حاضر شروع به خستگی راه رفتن را از طریق سیستم دادگاه.

“ملت ما با شکوه آبراه بستگی دارد برای سلامت خود را در کوچکتر رودخانه ها و تالاب ها که فیلتر آلودگی و محافظت در برابر سیل” Devine گفت: “اما برگ برنده دولت می خواهد به چشم پوشی از علم نشان می دهد که.”

دولت دعوا آب نیز تا حرارت

در کالیفرنیا یکی دیگر از قنداق کردن از جنگ حقوقی است که تعیین کننده است که می تواند دسترسی به آب است.

در حالی که بازدید از Bakersfield برای یک کمپین تجمع در ماه فوریه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان عمده شات در Newsom دولت با امضای یک تصمیم گیری است که اجازه می دهد برای بیشتر آب به پمپ از ساکرامنتو-San Joaquin دلتا برای استفاده های کشاورزی, در بخش هایی از San Joaquin Valley.

“برای بیش از حد طولانی مقامات دلیلی سرخ میلیون ها و میلیون ها گالن, تازه, تمیز آب از شمال به اقیانوس آرام” مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان گفت. “این هیچ چیز برای اقیانوس آرام است. آن چیز برای اقیانوس آرام است. شما می دانید آنچه در آن معنی است ؟ مثل هیچ چیز نیست.”

در حال حاضر مدارک شدت گرفتن جنگ برای تعیین سرنوشت زیرساخت های آب در دولت است.

روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا ضربه به عقب با یک طرح دعوی در دادگاه است که استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم رفت و در برابر این گونه در معرض خطر عمل ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند.

کالیفرنیا در تلاش است برای حفظ تعادل در ارسال آب جنوب به مناطق شهری و کشاورزی از طریق مراکز دولتی پروژه آب و ایالات متحده آمریکا اداره احیاء مرکزی دره, پروژه, اما سازمان های دولتی هستند که هدفمند از چند طرف.

یک گروه از آب منطقه به تازگی خود را به ارمغان آورد دادخواهی در تلاش برای محافظت از تحویل آب در دره مرکزی.

مناطق — از جمله Tehama Colusa کانال قدرت San Luis و دلتا-مندوتا آب اقتدار و Friant سازمان آب — ثبت قانونی خود عمل روز سه شنبه در Fresno County Superior Court.

“ما در مجموع متعهد به بازسازی اقتصاد ما و حصول اطمینان از تحویل آب به همه کالیفرنیا” آنها گفت: در یک بیانیه مشترک.

اياد نیز ناراحت دولت باشگاه سیرا در کنار دیگر گروه های زیست محیطی طرح دعوی در دادگاه در روز چهارشنبه در برابر وزارت کالیفرنیا از منابع آب بیش آژانس طولانی مدت تصویب دولت پروژه آب.

این گروه های زیست محیطی که از ترس افزايش سطح آب استخراج تهدید منطقه خلیج دلتا اکوسیستم از جمله چندین گونه ماهی که جمعیت در حال کاهش است.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در [email protected] و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>