گروه های زیست محیطی شکایت سازمان حفاظت محیط زیست بیش از دود و هوا و کیفیت قوانین در Imperial County

مایدزرت | No comments

دو غیر انتفاعی حمایت گروه در روز دوشنبه ثبت اقدام قانونی در برابر ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست در تلاش برای امن سختگیرانه استانداردهای کیفیت هوا در شهرستان امپریال.

در این پرونده با دادگاه تجدید نظر فدرال را پوشش می دهد که غرب و مرکز تنوع زیستی و مرکز بهداشت خواسته دادگاه برای سرنگونی سازمان حفاظت محیط زیست تصمیم به چشم پوشی بیشتر موظف به کاهش تولید گازهای گلخانه ای در این شهرستان است. آژانس قبلا توجیه تصمیم خود گفت که این منطقه فقیر کیفیت هوا ناشی از آلودگی عبور از مرز مکزیک با منابع داخلی.

اگر گروه دادخواهی موفق آن می تواند نیروی Imperial County, از طریق قوانین که بنیادی از قانون هوای پاک به معرفی دقیق تر اقدامات لازم برای بهبود کیفیت هوا است.

رابرت Ukeiley های بهداشت محیط وکیل با مرکز تنوع زیستی گفت که هل دادن سرزنش بیش از مرز به نظر می رسید به “کلاسیک صفحه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت راهکار است.”

“من نمی خواهد انکار است که برخی از آلودگی است که از مکزیک,” Ukeiley گفت: “اما سازمان حفاظت محیط زیست تصمیم اساسا اجازه می دهد تا Imperial County قلاب برای ساخت کاهش در شهرستان و که فقط معنی ندارد.” او گفت: این شهرستان می تواند به محدود کردن خود را به سطح زمین ازن شناخته شده به عنوان دود — با در نظر گرفتن مرحله ساده مانند نیاز به تجهیزات کشاورزی بود روشن از دیزل به خورشیدی.

یک سخنگوی سازمان حفاظت محیط زیست کاهش یافته است به نظر با استناد به این واقعیت است که دادخواهی بود ادامه دارد. در سازمان حفاظت محیط زیست فوریه اعلام شد که در آن حفظ وضع موجود در شهرستان امپریال این سازمان گفت: این شهرستان خواهد آن را ملاقات کرده اید اظهار داشت: کیفیت هوای اهداف “اما برای انتشار گازهای گلخانه ای ناشی از مکزیک است.”

Ukeiley برآورد روند قانونی می تواند تقریبا یک سال اگر چه او گفت که دادگاه نیست مجموعه سخت مهلت برای این نوع از دادخواهی.

در حالی که شاکیان کار از طریق دادگاه آلودگی هوا همچنان در سطوح بالا در سراسر کشور به خصوص در جنوب کالیفرنیا.

American Lung Association منتشر شد دولت خود را از هوا گزارش این ماه که تجزیه و تحلیل آلودگی در سطح شهرستان. هفت بالا 10 بدترین مناطق شهری به ازن, آلودگی هوا در کالیفرنیا با لس آنجلس و لانگ بیچ در صدر فهرست. پنج منطقه به صورت سال-دور ذرات آلودگی نیز همه در کالیفرنیا با بیکرزفیلد ذکر شده به عنوان بدترین.

ال سنترو بخشداری شهرستان امپریال رتبه شماره 15 برای بدترین ازن آلودگی و تعداد هشت سال دور ذرات آلودگی در حالی که این شهرستان به عنوان یک کل دریافت درجه عدم. تعداد بالا ازن روز به طور پیوسته کاهش یافته در شهرستان امپریال بیش از دو دهه گذشته اما این منطقه هنوز هم از تجربیات آنها در حدود 20 بار در هر سال است.

“ما می توانیم زندگی می کنند ما همان شیوه زندگی بدون آلودگی هوا” Ukeiley گفت. “ما انرژی های تجدید پذیر. ما اتومبیل های برقی. ما لوازم برقی در خانه های ما است که می تواند همه ما برآورده دقیق نیازهای همان است که ما در حال حاضر بدون هیچ گونه آلودگی هوا است.”

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در [email protected] و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>