سازمان حفاظت محیط زیست وام Coachella Valley Water District $59 میلیون دلار برای کنترل سروصدا

مایدزرت | No comments

این Coachella Valley آب منطقه و ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست روز جمعه امضا توافق نامه برای $59.1 میلیون وام برای سرمایه گذاری و پیشرفت منطقه 134 مایل سروصدا سیستم است که تخلیه به Salton Sea.

CVWD دارای 35 سال به پرداخت پول ساخته شده در دسترس از طریق فدرال زیرساخت های آب, سرمایه گذاری و نوآوری عمل آغاز شد که به طور آهسته از وام های کم بهره در سال 2017. بودجه کمک به پرداخت هزینه برای دو پروژه در دره — یکی برای افزایش کانال ظرفیت بین Coachella و حرارتی و دیگری که خواهد ساخت 3.3 کیلومتر کانال در نزدیکی سایه تپه.

“وام خواهد شد سرعت بخشیدن به توسعه و تعمیر بحرانی سروصدا امکانات” CVWD رئیس جمهور هیئت مدیره John Powell جونیور گفت: در مراسم امضای اضافه کرد که سیستم بهبود خواهد کمک “کاهش خطر سیل در Coachella Valley برای محافظت از جان و مال.”

ارتقاء که در حال انتظار به پایان خواهد رسید در سال 2023 امکان را می دهد که سیستم برای رسیدگی به حداکثر جریان مورد 39,000 فوت مکعب آب در هر ثانیه افزایش حدود 15000 متر مکعب در ثانیه است.

شدید rainstorms تحت فشار قرار دادند CVWD کانال ها و دیگر محلی سروصدا سیستم به ظرفیت در سال های اخیر است. صاحب خانه ها در مناطق اطراف شمال Indio نیاز به بیمه سیل که CVWD کارکنان امیدوار است دیگر لازم باشد پس از بهبود. “ما از این موضوع آگاه هستند و ما در حال رفتن به ساختمان این کانال برای محافظت از کسانی که در جوامع” پاول گفت.

منطقه وام با 1.96% نرخ بهره را پوشش میدهد حدود نیمی از هزینه این پروژه ها آوردن این لایحه به حدود 120 میلیون دلار. این CVWD را فاضالب صندوق است که پرداخت می شود به توسط ملک مالیات را پوشش باقی مانده و همچنین توان شنود گذاشته به پرداخت سازمان حفاظت محیط زیست. ساخت و ساز برآورد شده است برای حمایت از حدود 370 شغل.

توماس تورس مدیر سازمان حفاظت محیط زیست منطقه 9 بخش آب گفت: هنوز جوان زیرساخت های برنامه وام را پر کرده است بسیار مورد نیاز شکاف در تامین مالی برای پروژه های آب. از طریق آن به سازمان حفاظت محیط زیست بودجه پیشنهادی اعم از حدود 20 میلیون دلار به $699 میلیون سان فرانسیسکو خدمات عمومی کمیسیون پروژه به نوسازی آن فاضلاب امکانات درمان.

سازمان حفاظت محیط زیست تخمین می زند که $740 میلیارد می تواند مورد نیاز بیش از دو دهه به تعمیر این کشور زیرساخت های آب.

“این تنها محبوب ترین برنامه در کنگره به دلیل آن است که پارو خاک” تورس گفت. “مردم عشق زیرساخت پس از تمام برنامه های سازمان حفاظت محیط زیست این است که تنها کسی که در حال رشد در سال پس از سال است.”

سازمان حفاظت محیط زیست نیز منتشر زیرساخت های تامین مالی برنامه سالانه گزارش روز پنج شنبه که در بر داشت که بین آوریل دسامبر 2018 و 2019 آژانس امضا شده در 14 وام به ارزش یک ترکیب $3.5 میلیارد و مؤثر بر سیستم های استفاده شده توسط بیش از 20 میلیون نفر است.

تورس گفت که به طور فزاینده ای از طوفان شدید در آورده با یک تغییر آب و هوا در حال به چالش کشیدن شهرداری سروصدا سیستم و خروج از دولت های محلی جستجو برای کمک های مالی برای ارتقاء.

“آنچه ما در حال شنیدن از جوامع این است که آنها با آن روبرو هستیم بیشتر و بیشتر جاری شدن سیل در مواقع سال پس از سال است که این افزایش,” او گفت:.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. تماس با او را در [email protected] و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>