سازمان حفاظت محیط زیست OKs ادامه استفاده از سل برای مبارزه با مواد مخدر مرکبات بیماری در کالیفرنیا و فلوریدا

مایدزرت | No comments

ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست بی سر و صدا صادر یکی دیگر از اورژانس تایید برای کشاورزان در کالیفرنیا و فلوریدا به ادامه استفاده از پزشکی مهم آنتی بیوتیک به مرکبات و محصولات کشاورزی. از آنجا که این دارو برای درمان بیماری سل در انسان حرکت می کند نگرانی از آن می تواند تشدید گسترده مقاومت آنتی بيوتيکی.

اگر چه این تصمیم مورخ مارس 2019 آن منتشر نشده بود در دفتر ثبت فدرال تا ژانویه و سازمان حفاظت محیط زیست نیست به اطلاع عموم تصویب. مجوز اجرا می شود و تا آوریل در کالیفرنیا و دسامبر در فلوریدا.

سازمان حفاظت محیط زیست می گوید که کاربرد گسترده ای از مواد مخدر استرپتومايسين به عنوان به خوبی به عنوان یک مشابه آنتی بیوتیک آن را تایید کرده است به نام اکسیکونولین لازم است برای مبارزه با مرکبات سبز بیماری است که نابود خیلی از فلوریدا پرتقال و گریپ فروت عملکرد و به نظر می رسد در جنوب کالیفرنیا در سال 2008.

این بیماری توسط باکتری ها در آسیا مرکبات psyllid یک حشره.

با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری حداقل 2.8 میلیون نفر آلوده با باکتری های مقاوم به آنتی و بیش از 35000 نفر از مردم مرگ را به عنوان یک نتیجه.

در یک بیانیه ارائه شده به صحرا خورشید, سازمان حفاظت محیط زیست گفت: کارکنان تاثیر استرپتومایسین استفاده در کشاورزی “در نظر گرفته شده ناچیز” در مقایسه با زمانی که به این سطح از آنتی بیوتیک ها در دام. “استرپتومایسین, یک آنتی بیوتیک است که یک ابزار مهم مورد استفاده توسط کشاورزان برای کنترل مرکبات سبز. مرکبات سبز در نظر گرفته شده است جدی ترین مرکبات بیماری در سراسر جهان” بیانیه ای گفت:.

اما این تصمیم به تصویب ادامه استفاده از استرپتومايسين که در ابتدا مورد تایید برای مبارزه با مرکبات سبز در فلوریدا در سال 2016 و کالیفرنیا در سال 2018 شد مبتنی بر “نقاط ضعف و چیزهای عجیب و غریب در رفتن با قانون” گفت: امیلی Knobbe یک سازمان حفاظت محیط زیست سیاست متخصص با مرکز تنوع زیستی که برای سال ها در عمل به عنوان یک ناظر در دولت فدرال مصوبات از آفت کش ها و مواد شیمیایی مرتبط. این مرکز برای اولین بار به توجه داشته باشید ژانویه فدرال ثبت نام ورود.

تصویب استرپتومايسين و سایر آنتی بیوتیک ها در آمد از طریق اورژانس معافیت آنها به معنی رد کامل بررسی ایمنی. اگر کشاورزان را انتخاب کنید به عنوان بسیاری از مواد مخدر به عنوان سازمان حفاظت محیط زیست اجازه می دهد تا به طور بالقوه صدها هزار پوند از استرپتومایسین می تواند سپرده در محصولات کشاورزی در کالیفرنیا و فلوریدا. مجموع وزن این است که چند ده برابر بیشتر از آنچه که آمریکایی ها مصرف سالانه.

“به خطر می اندازند مانند یک مشکل مهم برای واقعا حتی یک درمان نیست حتی یک راه حل برای مرکبات سبز بیماری است که واقعا غیر مسئولانه در بخشی از سازمان حفاظت محیط زیست” Knobbe گفت.

مرکبات سبز در دره

کریگ آرمسترانگ صاحب Thermiculture مدیریت کشاورزی, شرکت حرارتی است که دارای تخصص در مرکبات و خرما و او نشسته در صنعت-انتخاب کالیفرنیا مرکبات, آفات و بیماری پیشگیری کمیته توصیه می کند که دولت در بخش مواد غذایی و کشاورزی. او گفت: این کمیته را نه تایید و نه پیشنهاد منع استفاده از استرپتومايسين تا حدودی به دلیل اثر بخشی آن به طور کامل به اثبات رسیده است.

کشاورزان دریافت نمی کنند چراغ سبز به طور کامل با آغوش باز ، “وجود دارد بسیار کمی از فشار به عقب و حتی از برخی از تولید کنندگان در این صنعت به دلیل حکم هنوز در آن” آرمسترانگ گفت.

این بیماری به نظر می رسد در محصولات زراعی در جای دیگر در کالیفرنیا و حشرات است که انجام آن در حال حاضر در ساخته شده است تا بخشهایی از Coachella Valley. اما آرمسترانگ گفت: مزارع در دره تا کنون موفق به فرار از این بیماری با توجه به کویر و گرما و هماهنگ کنترل آفات اقدامات و منتشر شده از بالتوری سبز یک درنده از psyllids.

ترور مورفی نسل سوم مرکبات رشد در فلوریدا که در آن او COO از کان مرکبات مدیریت. او گفت که زمانی که آنتی بیوتیک برای اولین بار برگزار می شود تا به عنوان یک پتانسیل در پاسخ به مرکبات سبز, بیماری های شرکت خود را آزمایش و آنها را محاکمه توطئه. زمانی که آزمون اجرا آورده, افزایش هزینه های, اما نه محصول این شرکت تصمیم گرفت در برابر استفاده از آنها.

او گفت: روش های موثر برای مبارزه با این بیماری همه تمرکز بر روی گیاه درمانی: کمپوست برای افزایش مواد مغذی خاک را بار بهتر مدیریت آب و افزایش عظیم در کود هر چند که می آید با خود پایین اثرات زیست محیطی.

“ما در حال تلاش برای به درخت همه چیز را که در آن نیاز به رفتن ادامه” مورفی گفت.

هزینه های بالاتر در کنار دانشمندان و سیاستمداران و محیط زیست احتیاط چه اجازه می دهد آنتی بیوتیک نرم افزار به معنی برای بهداشت عمومی است.

در سال 2017 CDC داد ارائه به سازمان حفاظت محیط زیست در مورد استرپتومايسين و سایر آنتی بیوتیک ها که مرکز تنوع زیستی به دست آمده از طریق یک درخواست سوابق. ارائه اشاره کرد که “استفاده از آنتی بیوتیک ها به عنوان آفت کش ها دارای پتانسیل برای انتخاب برای ضد میکروبی مقاوم در برابر باکتری های موجود در محیط زیست است.”

وجود دارد 9,025 موارد گزارش شده سل در آمریکا در سال 2018 — 2.8 مورد در هر 100000 نفر — با توجه به داده های CDC. در حالی که آمریکا نگه داشته است نرخ آن از سل پایین در مقایسه با دیگر کشورهای مقاوم در برابر مواد مخدر گونه افزایش هزینه های درمان بسیاری از برابر شده است.

در ماه اوت Rep. جکی Speier (D-کالیفرنیا.) سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.) و دیگر اعضای کنگره با ارسال نامه ای به سازمان حفاظت محیط زیست مدیر Andrew Wheeler lambasting آژانس اضطراری معافیت.

“واقعیت این است که سازمان حفاظت محیط زیست وارد شده و در نتیجه گیری است که به نظر می رسد بی اعتنایی شواهد علمی نشان دادن خطرات قابل توجهی برای سلامت انسان و محیط زیست ما را بالا می برد ابراز نگرانی کردند که سازمان حفاظت محیط زیست است و نه مناسب در نظر گرفته شده تمام شواهد موجود” آنها نوشت.

در آن بیانیه آژانس سخنگویان نوشت که “سازمان حفاظت محیط زیست را ندارد مقاومت آنتی بيوتيکی به آرامی.” آنها گفت که آژانس “از نزدیک” با CDC و FDA کارکنان در آینده به تصمیم به دوباره تصویب مواد مخدر را با استفاده از و که سه سال طول استاندارد از زمان که آنها اعطا اضطراری معافیت.

در دراز مدت شرایط اضطراری

اما استرپتومايسين اضطراری معافیت در حال حاضر اعطا شده است, برای طولانی تر است که حدود پنج سال در فلوریدا.

مرکز تنوع زیستی تحقیقات نشان می دهد که سازمان حفاظت محیط زیست است که سریع به موضوع اضطراری مانند سفارشات با وجود نگرانی در مورد زمینه های علمی تجزیه و تحلیل. در مورد آفت کش sulfoxaflor که آژانس اذعان کرده است مضرات گرده افشان مانند زنبور عسل سازمان حفاظت محیط زیست اعطا حداقل 78 اورژانس معافیت بین 2012 و سال 2017 برای استفاده از آن در پنبه و ذرت زمینه های تنهایی, تنها هشت که رفت و از طریق یک بررسی عمومی.

محیط زیست غیر انتفاعی است که در حال حاضر تحت پیگرد سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان غذا و داروی آمریکا برای وادار بیشتر افشای سوابق مربوط به این تصمیمات تحت قانون آزادی اطلاعات.

“چیزی که ما فکر می کنیم که واقعا توهین آمیز در مورد چگونه سازمان حفاظت محیط زیست با استفاده از اورژانس معافیت این است که آنها نه استفاده از آنها به عنوان “شرایط اضطراری'” Knobbe گفت. “آنها با استفاده از آنها سال پس از سال پس از سال, پس از سال به جای رفتن را از طریق تمام مراحل ثبت نام.”

حتی صنعت کشاورزی است که سریع به دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن اداره صنعت پسند آفت سیاست است با احتیاط از پیگیری سریع آنتی بیوتیک است که با احتمال زیاد عواقب آن برای سلامت عمومی است.

“بسیاری از این چیزهایی که خواهد آمد به عنوان یک گلوله نقره ای,” آرمسترانگ گفت. “شما واقعا باید به نگاه کامل 360 درجه چشم انداز.”

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. تماس با او را در [email protected] و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>