‘ضروری است اما نه به طور کامل حقوقی: شاهدانه شرکت های مبارزه برای کمک وام های میان coronavirus

مایدزرت | No comments

کمتر از یک هفته قبل از اینکه سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد coronavirus به جهانی همه گیر West Coast شاهدانه باشگاه برگزار شد افتتاح حزب خود را برای جدیدترین تسهیلات در پالم دزرت — غروب شب نشینی مملو از مواد غذایی و صدها نفر از علاقه مندان به حشیش.

آن را تا به حال گرفته شده سال برنامه ریزی و بازسازی در 31,000 فوت مربع ساختمان ملانی محل برای ایجاد این شرکت سوم داروخانه به علاوه یک انبار تولید و کشت فضایی که موقعیت این شرکت برای رشد.

در حال حاضر بیش از پنج هفته پس از کالیفرنیا اجرا گسترده stay-at-home سفارشات آن را کمی سورئال برای West Coast شاهدانه باشگاه مدیر عامل شرکت کنت چرچیل به re-سازمان دیده بان برجسته که مارس حزب رول در سراسر خود را Instagram. “ما تا به حال خیلی واقعا باور نکردنی شتاب بیرون آمدن از آن, افتتاح,” او گفت:. “به راه رفتن درست در این مفید نیست.”

با درمانگاه ضروری کسب و کار چرچیل بوده و قادر به باز بماند و خود را در پالم دزرت محل سکونت تبدیل شده است راحت hub برای انفجار تحویل کسب و کار است که در حال حاضر باعث می شود تا سهم بیشتری از فروش. به طور کلی هر چند کسب و کار است که با توجه به عدم بهار گردشگری است که معمولا باعث می شود ماه مارس و آوریل شلوغ ترین ماه های سال است.

چرچیل و دیگر شاهدانه کارآفرینان نمی توانند سود خود را از بسیاری از برنامه های کمک های ارائه شده به کسب و کارهای دیگر. با ماری جوانا هنوز تحت قانون فدرال غیر قانونی شاهدانه صنعت نمی تواند به آسانی دسترسی سنتی تامین مالی از بانک ها. و شاهدانه شرکت می تونم همین اضطراری فدرال وام کمک به کسب و کارهای دیگر که در حال مبارزه در طول این زمان.

در سواحل غرب شاهدانه باشگاه همه گیر به معنی پروتکل جدید به لحاظ جسمی فاصله مشتریان و حفظ کارکنان امن است. و کارکنان داده شده است $5 ساعت به ساعت افزایش برای کمک به آنها را به همسران خود و هم اتاقی از دست دادن شغل و به عنوان برخی از کارکنان قادر به گرفتن خطر سلامت از رفتن به محل کار.

“این نیست که از هیچ به نفع ما در حال دریافت از دولت” چرچیل گفت. “این چیزی است که ما قادر به انجام به کمک ما فردی کارکنان از این طریق دریافت کنید.”

‘در اینجا به ماندن’

قبل از همه گیر ضربه جریان پول ساختمان نوپای قانونی شاهدانه صنعت در حال حاضر در حال کاهش باشد.

کسب و کار بود و قطع همراه در بسیاری از نقاط, اما آن را “سبز راش” برخی پیش بینی کرده بود. سهام برای برخی از داد و ستد عمومی شاهدانه شرکت ها شد و رو به کاهش. هنوز پر رونق قاچاق در بازار در کالیفرنیا ساخته شده آن را سخت تر برای قانونی جدید اپراتورها به رقابت بپردازند. سرمایه گذاران شروع به تبدیل شدن به بیشتر انتخابی و تکه های بزرگ سرمایه است که می تواند سوخت در مقیاس بزرگ پیشرفت و ساخت و ساز رونق گرفتن سخت تر برای پیدا کردن.

ریچارد Acosta, مدیر عامل شرکت بورلی هیلز-بر اساس شاهدانه سرمایه گذاری املاک و مستغلات شرکت خرابکارانه REIT های سرمایه گذاری در دو خواص در Coachella Valley. پس از همه گیری آغاز شده Acosta گفت: سرمایه گذاری آمده است به متوقف مجازی به عنوان سرمایه گذاران در بخش های بسیاری در حال تماشای و انتظار برای دیدن آنچه که اقتصاد می کند.

“آنها در حال ایجاد جنگ سینه برای سرمایه گذاری در ماه های آینده و چهارم” او گفت:.

در کنار کالیفرنیا بیش از 20 کشورهای دیگر است که باید قانونی شاهدانه به برخی از درجه تعیین شده اند به عنوان درمانگاه ضروری کسب و کار. Acosta گفت: ضروری طبقه بندی این است که یک توسعه مثبت برای صنعت “برکت” است که به کسب و کار امید شناور ماندن.

“این است که ما حاضر به عنوان یک صنعت به واقعا اثبات این یک صنعت است که در اینجا به ماندن” Acosta گفت.

با قانونگذاران ایالتی و فدرال با توجه به طیف وسیعی از امداد رسانی و برنامه های محرک برای اقتصاد برخی در شاهدانه صنعت را یک فرصت به نمره برخی از مقررات پیروزی.

در پاییز گذشته مجلس نمایندگان به تصویب امن بانکی عمل می کنند که اجازه می دهد بانک های بزرگ برای کار با شاهدانه شرکت و به آنها دسترسی بیشتر به پول است. این قانون شده و در انتظار اقدام در سنا اما برخی از قانونگذاران باید شناور کار این پارامترها را به یک آینده coronavirus بسته محرک.

کارن اوکیف مدیر سیاست های دولت از این گروه حمایت از سیاست ماری جوانا پروژه گفت: علاوه بر مانع تامین مالی بلند مدت تلاش های فعلی محدودیت های بانکی را اعتباری و دبیت کارت استفاده دشوار است برای شاهدانه کسب و کار. که ارائه این صنعت تا حد زیادی پول نقد تنها با برخی از شاهدانه شرکت در دره و در جای دیگر نیاز به پرداخت مالیات با انبوه پول نقد.

“اجازه می دهد دسترسی به بانکداری به سادگی باعث می شود مردم کمتر امن و کمتر سالم” اوکیف گفت. “این هیچ حس قبل از, اما به خصوص در زمانی که همه ما بردار از یک برنامه به طور بالقوه ویروس مرگبار چرا ما می خواهیم مردم تبادل پول نقد؟”

درخواست برای تسکین

در کالیفرنیا شرکت های مختلف و سازمان های حمایتی در حال هل دادن برای تسکین فوری است که کمک خواهد کرد شاهدانه کسب و کار جریان نقدی به طوری که آنها نمی خواهد که به جلو برای خوب است.

در مارس 31, ده ها تن از شاهدانه شرکت های صنعت از جمله مارک های بزرگ مانند ماموت Caliva و MedMen نوشت: به کالیفرنیا مقامات به درخواست معافيت سالانه هزینه های صدور مجوز با استناد به مشکلات مالی در مواجهه با این بیماری همه گیر.

هزینه هایی را می توان به خوبی به شش چهره و مبتنی بر شرکت و برآورد آینده درآمد ناخالص.

“بر اساس بحث و گفتگو با تعداد زیادی از کالیفرنیا شاهدانه اپراتورهای ما می دانیم که بخش قابل توجهی نیست و باید از این منابع برای پرداخت این هزینه های صدور مجوز و بدون تأثیر پول برای نیروی انسانی و نیاز به پرداخت این هزینه ها به عنوان برنامه ریزی شده را قرار داده و آنها را در معرض خطر اضافی را اخراج و یا حتی خاموش شدن ناگهانی از کلید عملیات” نامه است.

اداره شاهدانه به عنوان کنترل از جمعه تا به حال صادر پاسخ رسمی و دولتی گاوین Newsom است صدور هر گونه دستور اجرایی به طور خاص مربوط به حشیش میباشد.

بیشتر: ‘ضروری’ شاهدانه شرکت های در حال دیدن فروش خوشه در کالیفرنیا پناهگاه در محل سفارش

بیشتر: کویر چشمه های آب گرم حشیش شرکت با استفاده از خط تولید به دست ضد عفونی کننده برای کارکنان مراقبت های بهداشتی

در روز پنج شنبه بیش از یک دوجین قانونی شاهدانه و عدالت اجتماعی گروه های حمایت نوشت: به دولت به درخواست به صورت موقت کاهش مالیات.

هشتم-اونس شاهدانه در بازار قانونی ممکن است هزینه مشتریان $67 به خرید از یک فروشگاه و یا 25 دلار به 35 دلار از غیر قانونی اپراتور نامه گفت و کاهش مالیات را حفظ خواهد کرد اپراتورهای رقابتی است.

“در یک زمان که در آن بیکاری است که در یک رکورد حقوقی صنعت است دیدن مشتریان خود گله به قیمت پایین تر, شاهدانه محصولات در بازار غیر قانونی بدون در نظر گرفتن کیفیت و ایمنی” در این نامه گفت.

این نامه گفت: امداد به ویژه مهم است در یک لحظه زمانی که شاهدانه صنعت می تواند دسترسی به همان وام های فدرال برنامه های که در حال نورد از برای دیگر کسب و کار با توجه به طبقه بندی شاهدانه به عنوان برنامه من ماده است.

هر چند شاهدانه کارکنان ممکن است واجد شرایط برای بیمه بیکاری مانند کسانی که در صنایع دیگر بسیاری از کارگران از پایین – متوسط سطح درآمد و محروم جوامع نامه است.

“با ارائه این کمک به عدالت اجتماعی کسب و کار شما در حال کمک به اقلیت متعلق به کسب و کار است که ارائه کم درآمد و اقلیت اعضای جامعه با فرصت های شغلی” نامه است.

تطبیق با واقعیت های جدید

Kial بلند, معاون رئیس جمهور از ارتباطات برای شمال کالیفرنیا مبتنی بر CannaCraft — که تولید کنندگان محصولات برای علامت های تجاری از جمله مراقبت های طراحی CBD محصولات و مطلق Xtracts vape کارتریج — گفت: این بیماری همه گیر نشان داده است که چگونه مغایر مقررات شاهدانه هستند.

“شاهدانه تعیین شده ضروری در طول این زمان وجود دارد این است که برخی از اهمیت در آن قرار داده شده,” او گفت:. “اما آن را فقط در تقابل با قوانین و مقررات و محدودیت های است که ما به عنوان یک کسب و کار به طور کلی با بانکداری سرمایه گذاری و حتی از سمت چپ بسته محرک اقتصادی.”

برای CannaCraft ماندن در کسب و کار در حال حاضر به معنی ساده تولید به محبوب ترین محصولات خود را با تمرکز بر کسانی که ممکن است با اضطراب و خواب. و آنها را خاموش و راه اندازی محصولات جدید و مرتبط با استخدام.

“ما واقعا با تمرکز بر روی محصولات است که ما می دانیم مردم تکیه می کنند برای خود و بهداشت و سلامتی” بلند گفت.

CannaCraft نیز تبدیل بخشی از آن تولید فضا در سانتا رزا را ضد عفونی کننده دست بلند گفت. تا کنون آنها ساخته شده حدود 30000 واحد است که آنها توزیع شده به سازمان های غیر انتفاعی و اجرای قانون در سونوما کانتی — از جمله یک پلیس که انجام شده با مشخصات بالا حمله از مرکز خود را در سال 2016 بلند گفت.

و در حالی که این شرکت پیش بینی آن را ادامه ساخت محصولات خود را برای آینده قابل پیش بینی آن را نمی دانید که چگونه تقاضا تغییر خواهد کرد. برخی در این صنعت خوشبین هستند که مشتریان حتی در مواجهه با ضرر و زیان درآمد ادامه خواهد داد به خرید شاهدانه. یا مردم می تواند به کاهش خرید خود را ترک کالیفرنیا شرکت در حال حاضر در تلاش برای پیدا کردن جای پای خود در تازه تشکیل شده, بازار, بدون مقدار از یک جریان درآمد.

“ما شاهد تقاضای بالا در چند هفته گذشته” بلند گفت. “آن را سخت به بگویید که آیا بود که انباشت در وحشت و یا در صورتی که در مسیر با افزایش استرس و مردم بیشتر اضطراب در اطراف همه گیر و به دنبال راه هایی برای باز کردن از پیچ.”

داده ها از شاهدانه تجزیه و تحلیل شرکت BDSA نشان می دهد که در حالی که وجود دارد سنبله در گیاه شاهدانه فروش در اواخر ماه مارس به عنوان مردم شروع به صورت واقعیت stay-در-خانه سفارشات و فروش شد و شروع به کاهش است.

“رکود اقتصادی شروع به تاثیر حشیش صنعت درست مثل آن است که تأثیر هر صنعت دیگر در خارج وجود دارد” گفت: میکا Tapman در BDSA وبینار.

خریداران نیز ساخت کمتر سفر به درمانگاه; BDSA داده ها نشان می دهد آنها در حال خرید بیشتر در یک زمان یک تغییر در عادات خرید که ممکن است منعکس کننده تمایل مردم برای محدود کردن سفرهای خارج از خانه خود را

‘شما می تواند از دست دادن میلیون ها دلار’

استیو سفید است مدیر عامل برداشت علنی معامله شاهدانه شرکت رشد می کند که خود حشیش و یک خط از درمانگاه ها از جمله یکی در کف دره عمیق و باریک رانندگی در پالم اسپرینگز که باز پاییز گذشته.

او گفت: کشت امکانات به ویژه آسیب پذیر هستند در طول همه گیر داده سفت و سخت برنامه های مورد نیاز برای کارکنان مراقبت از گیاهان است. حتی یک تعطیلی چند روز می تواند به معنای ضرر و زیان بزرگ است.

“اگر شما تا به حال شیوع در یک مرکز و مردم نمی آید به کار تمام گیاهان خود را در حال رفتن به می میرند و شما می تواند از دست دادن میلیون ها دلار” سفید گفت.

برای کاهش شانس خود را از coronavirus و انتقال و برداشت را رشد تسهیلات کارگران شده است تقسیم به دو تیم با شیفت های مختلف که همه درجه حرارت خود را چک قبل از ورود به ساختمان.

همانطور که از اوایل ماه آوریل وجود دارد تا به حال شده است یک مورد از میان برداشت 1000+ کارکنان, اما سفید فکر که ممکن است تغییر شد و در حال حاضر شاخص برای امکان.

“ما می توانید انجام بهترین ما می توانیم به عنوان یک سازمان برای حفظ افراد, امن, اما حتی در نور که شانس دیکته ما در حال رفتن به یک مسئله در جایی در برخی از نقطه,” او گفت:.

سهام این شرکت ماند در اطراف $1 علامت در هفته سوم ماه آوریل را از اطراف $3 علامت در هفته قبل از همه گیر رسید. اما سفید هم می بیند یک فرصت برای شاهدانه صنعت در این لحظه است که هنوز تبلیغات فرصت های شغلی برای حدود 90 موقعیت.

او گفت: شاهدانه صنعت می تواند بخشی از بهبود اقتصاد در کشور — به خصوص اگر با توجه به فرصت به عنوان کسب و کارهای دیگر.

“ما یک رشد صنعت است که به نظر می رسد سازگار تقاضا حتی در تلاطم گیر,” او گفت:. “اجازه بدهید به ما کمک به جامعه سریعتر بهبود می یابند. به منظور اجازه می دهد ما برای کمک به وجود دارد برخی از چیزهایی که شما باید انجام دهید به ما اجازه کار کردن درست مانند هر کسب و کار دیگر.”

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار مهمان نوازی و توسعه اقتصادی در Coachella Valley. رسیدن در (760)-567-8458, [email protected] و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>