‘ضروری’ شاهدانه شرکت های در حال دیدن فروش خوشه در کالیفرنیا پناهگاه در محل سفارش

مایدزرت | No comments

زمانی که Harborside باز آن درایو از طریق داروخانه در کویر چشمه های آب گرم در پاییز گذشته شاهدانه شرکت امیدوار است آن را با ارائه یک گزینه مناسب برای مصرف کنندگان که می خواستم سریع راه دسترسی به انتخاب کنید تا محصولات خود را.

بی سابقه ای در سطح ایالت پناهگاه در محل سفارش بود و بخشی از این طرح است.

“ما واقعا در تلاش برای تهیه کردن به آنها و همه چیز را آسان تر و راحت تر برای آنها گفت:” استیو d’angelo از بنیانگذاران Harborside و برجسته شاهدانه صنعت حمایت کند. “در حال حاضر معلوم شده است تقریبا کامل مهار ویروس ساز.”

کالیفرنیا پناهگاه در محل سفارش در جهانی coronavirus همه گیر اجازه می دهد تا شاهدانه خرده فروشان برای باز بماند به عنوان یک ضروری خدمات. کارشناسان صنعت گزارش خوشه در تحویل به علاوه خرید بزرگتر به عنوان مصرف کنندگان سهام تا برای جلوگیری از ساخت غیر ضروری در سفرهای خارج از خانه خود را.

در یک نظرسنجی از شاهدانه شرکت های بازاریابی و اطلاعات شرکت BDS تجزیه و تحلیل ترافیک روز جمعه گفت که تقریبا همه از حشیش فروشان آنها مورد بررسی — 94% — گزارش افزایش در ترافیک.

بیشتر: Coronavirus: می تواند به شما گرفتن ویروس از افرادی که مرده ام? چگونه در مورد از طریق پست الکترونیکی ؟

بیشتر: کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

دولت را اداره شاهدانه کنترل گفت: شاهدانه خرده فروشان می تواند باز بماند مگر در مواردی وجود دارد یک محلی بخشنامه است که در غیر این صورت. BCC نیز تصویب منظقه درخواست تحویل در یک “مورد به مورد و بر اساس” گفت: سخنگوی الکس Traverso که اجازه می دهد مشتریان به انتخاب کنید تا سفارشات در فرد بدون نیاز به وارد کردن یک فروشگاه است.

Harborside دزرت هات اسپرینگز شد, اولین حشیش از طریق درایو برای باز کردن در جنوب کالیفرنیا تحت یک راه گریز در قانون دولت است که در غیر این صورت منع عملیات است. فروشگاه دیده می شود 40 درصد افزایش از طریق درایو ترافیک پس مردم شروع ماندن در خانه برای جلوگیری از انتقال coronavirus. در حالی که این محل یک نمایشگاه تا آنجا که 90 درصد از کسب و کار خود را در هفته گذشته از طریق درایو از طریق.

در زمانی که نگرانی های در حال اجرا بالا و افرادی که استفاده از حشیش برای اهداف دارویی ممکن است قادر به ترک خانه های خود d’angelo و شاهدانه دیگر کارشناسان می گویند که این صنعت است در یک موقعیت برای کمک به.

“ساخت مطمئن شوید که آنها دسترسی به دارو به آنها تکیه می کنند مهم است” d’angelo گفت. “من فکر می کنم ما باید یک نقش حیاتی را به بازی.”

بنیامین Brayfield اجرا می شود بازار گل در یک Coachella Valley مبتنی بر ارائه خدمات است که در عمل از Beaumont به Coachella و او را از دیدن “انفجار” از سفارشات. آنها پردازش به عنوان بسیاری از 50 تا 60 معاملات هر روز در طول هفته گذشته.

او حتی ممکن است استخدام جدید تحویل رانندگان به نگه دارید تا با تقاضا است. در علاوه بر این به طور کلی افزایش فروش, او از دیدن تقاضا برای سلامتی-نوع محصولات و کسانی که با مقادیر بالایی از CBD یک nonpsychoactive بخشی از گیاه شاهدانه است که برخی از مصرف کنندگان استفاده برای تسکین درد.

“من بسیار خوشحال هستم که دولت های محلی و تنظیم کننده تشخیص ارزش دارویی این گیاه هستند و ما اجازه می دهد برای خدمت به مردم,” او گفت:. “این چیزی است که مردم رای دادند.”

خدمات مانند Brayfield به ساکنان اجازه می دهد که می خواهند به رعایت پناهگاه در محل مورد نیاز هنوز هم دریافت دارو و یا محصولات آنها تکیه می کنند. در نوادا که در آن درمانگاه حشیش به حال نزدیک به مغازه ها, تحویل, تنها گزینه است.

تنظیم عادات تحویل به عنوان تقاضا خوشه

هالی Tomalak از پالم اسپرینگز گاهی اوقات با استفاده از شاهدانه به کمک برخی از عضلات ساق پا دردهای ناشی از کار کردن — که او انجام شده است بیشتر از او به عنوان خانه باقی می ماند.

در حالی که او و شوهرش قبلا بیشتر احتمال دارد به انتخاب کنید تا حشیش در یک درمانگاه از استفاده از تحویل آنها تصمیم گرفتند برای تحویل از طریق بازار گل به طوری که آنها بهتر می تواند با رعایت پناه-در محل به منظور کاهش زمان صرف شده در عمومی.

دستورات آمده در 30 تا 60 دقیقه به درب خود را و آنها می توانند با کارت اعتباری پرداخت.

“شما لازم نیست به نگرانی در مورد بیرون رفتن” Tomalak گفت. “هر چیزی که ما می توانید انجام دهید برای کمک به پهن کردن منحنی سمت راست در حال حاضر یک ایده خوب است.”

جین فن آوری شاهدانه پلت فرم تجارت الکترونیک است که با این نسخهها کار با درمانگاه ها در کالیفرنیا گزارش داد که تحویل فروش این هفته پناهگاه در محل سفارش لگد در افزایش 46% از همان زمان در ماه فوریه و 115% از همان زمان در ماه ژانویه است.

تعدادی از اول زمان تحویل مشتریان افزایش 142 درصد نسبت به همین بازه زمانی در ماه گذشته جین گزارش شده است. به طور کلی میانگین فروشگاه های ردیابی شده توسط جین داده افزایش درآمد خود را با 52 درصد از فوریه و 130% از همان زمان در ماه ژانویه است.

براد دیویس افسر ارشد عامل از فانوس درمانگاه ها در کوچلا و پالم اسپرینگز گفت: فروشگاه های خود را هنوز هم عامل. آنها را اجرا کرده ایم اجتماعی فاصله میان کارکنان و مشتریان با حداکثر 10 نفر در فروشگاه ها در یک زمان و آنها را عمیق پاک سازی از هر دو فروشگاه در روز یکشنبه.

این درمانگاه نیز شروع به پردازش تحویل سفارشات که اثبات محبوب تبدیل شده اند و اکثر کسب و کار, دیویس گفت:.

“ما باید به یاد داشته باشید برای بسیاری از مشتریان ما محصول آنها خرید در فانوس دریایی است که به عنوان مهم به آنها و آنها به خوبی به عنوان محصولات آنها خرید در هر داروخانه یا داروخانه,” دیویس گفت:.

BDS تجزیه و تحلیل نظرسنجی از اپراتورها و هفته گذشته گزارش داد که خرده فروشان شاهد 50 درصد افزایش در فروش شاهدانه گل به خصوص در بزرگتر کوزه و گونه که CBD-سنگین. خوراکیهای شد دوم پرفروش دسته بندی این بررسی نشان داد.

حدود 20 ٪ از پاسخ دهندگان گزارش شده زنجیره تامین مسائل.

وسلی Hein توسط رئیس دولت و امور نظارتی در ماموت توزیع زیادی حشیش توزیع شرکت در کالیفرنیا است. او برنامه ریزی برای فشار به دولت اجازه می دهد تا شرکت ها برای به تاخیر انداختن پرداخت سالانه هزینه های صدور مجوز — که می تواند صدها هزار نفر از دلار — به طوری که آنها بهتر شناور ماندن به عنوان اقتصاد شروع به سر به رکود اقتصادی است.

اما او پیش بینی شده است که ثابت فروش شاهدانه ادامه خواهد داد همانطور که مردم در خانه بمانند و پیدا کردن راه هایی برای کاهش درد و گسترش تحویل می تواند ماندگار انشعاب پس از پناهگاه در محل سفارش کاسته است.

“در ساده از این چیزها مردم را به عقب می آیند و می گویند:” هی که واقعا برای من کار می کرد,’,” او گفت:.

بیشتر: هزاران نفر از پارک اتومبیل کرایه خودرا برای امتحان اماده خیابان در پالم اسپرینگز به عنوان گردشگران snowbirds ترک

بیشتر: کسب و کار من است ‘ضروری’? کالیفرنیا ارائه می دهد لیست coronavirus اقامت در خانه سفارش

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار در Coachella Valley. آیا شما هر گونه داستان های به اشتراک گذاری در مورد چگونه coronavirus مؤثر است و کار خود و یا کسب و کار ؟ یک سوال در مورد منابع در دسترس? رسیدن در (760)-567-8458, [email protected] و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>