املاک و برنامه ریزی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس? در اینجا برخی از راهنمایی برای شروع

مایدزرت | No comments

املاک و برنامه ریزی وکیل شاهد افزایش قابل توجهی در تعداد زیادی از مشتریان که در حال ایجاد و یا به روز رسانی خود را املاک و قصد دارد پس از coronavirus همه گیر آغاز شد.

در بخشی بیشتر مردم نگران سلامت خود و میر ممکن است در ذهن خود و پناه-در-محل مردم باید زمان بیشتری را برای مقابله با خود را به انجام لیست.

برای املاک و برنامه ریزی وکیل کریستوفر میراث میراث حقوقی PC در پالم اسپرینگز شرایط اطراف همه گیر به نظر می رسد برای افزایش آگاهی مردم از اهمیت خوب فکر کردن و به راحتی قابل طرح و مستغلات.

“شما باید مقدار زیادی از زمان به فکر می کنم در مورد چیزهایی که شما قرار داده ایم خاموش,” او گفت:.

مشتری خود را بار حدود دو برابر شده پس از اخبار در مورد کوروناویروس وارد جریان اصلی در فوریه.

هر چند فکر پایان زندگی سنگین است, مفهوم میراث فرهنگی گفت: برنامه ریزی املاک و شبیه به دیگر برنامه ریزی مالی: در نظر گرفتن مراحل در حال حاضر خواهد پرداخت شد.

و از آن خواهد یدکی عزیزان این بار برای مقابله با املاک و سوالات در حالی که عزادار یا از انتظار ماه برای انحصار وراثت فرآیندهای بسته بندی کردن.

“شما فقط در نظر گرفتن مسئولیت برای برنامه ریزی خود را و همه چیز به آرامی و به طور کلی استرس” میراث گفت.

آیا شما نیاز به یک طرح و مستغلات?

به طور گسترده ای اشاره کرد 2017 بررسی از Caring.com یافت که 4 در 10 بزرگسالان خواهد شد و یا زندگی اعتماد با افراد جوان تر کمتر احتمال دارد آماده می شود.

اما برنامه املاک نیست فقط برای ثروتمندان و افراد مسن با توجه به قوانین بی شمار در اطراف محل دارایی ها و مراقبت های بهداشتی.

میراث فرهنگی است گفت: “اگر شما هیچ برنامه املاک ایالت کالیفرنیا املاک و برنامه ریزی برای شما.”

دارایی مانند یک خانه یا حساب پس انداز می تواند تعیین شده برای رفتن به کسی که در یک سند قانونی به نام ابطال اعتماد زندگی است. عدم اعتماد باعث انحصار وراثت یک روند قانونی است که می تواند ماه ها و مسائل پیچیده را برای زنده ماندن اعضای خانواده که می خواهند برای دسترسی به دارایی های مانند یک خانه است.

یا روند قضایی باد می تواند تخصیص دارایی به کسی نزدیک ترین خویشاوندان که ممکن است که در آن فرد می خواهد آن را برای رفتن از میراث, گفت:.

“آن را ایجاد یک پتانسیل کابوس برای مجریان,” او گفت:.

یکی دیگر از اجزای مهم برنامه املاک و پیشرفته مراقبت های بهداشتی بخشنامه که منصوب به کسی برای مراقبت از تصمیم گیری پزشکی در این رویداد کسی است ناتوان.

که بخشی از یک طرح و مستغلات است به خصوص گام مهم برای کسانی است که ازدواج کرده به طوری که آنها می تواند داشته باشد که قدرت تصمیم گیری.

“اگر شما می خواهید خود را مهم دیگر اینکه یک ساخت بهداشت و درمان تصمیم گیری برای شما, شما باید به قانونی اساسی مستندات” میراث گفت.

شیلا بارتون یک وکیل املاک و برنامه ریزی در لا کوئینتا گفت: این مهم به مراقبت های بهداشتی و دستورات در نوشتن حتی اگر کسی گفت خانواده خود چه خواسته های خود هستند.

“همه ممکن است شنیده ام همان چیزی, اما آنها شنوایی از طریق خود فیلتر,” او گفت:. “این بسیار مهم است که آن را در نوشتن.”

بارتون گفت: داشتن یک برنامه املاک باعث می شود آن را آسان تر برای زنده ماندن عزیزان به حرکت کسی که پس از مرگ است. و هر چند او مشتریان اغلب به او بگویید که اعضای خانواده خود را به همراه او به یاد آنها که یک برنامه خوب و مستغلات می تواند کمک به کاهش هر گونه اختلاف نظر پیش بینی نشده.

“من به مشتریان ‘شما واقعا نمی دانم کسی تا زمانی که شما به اشتراک گذاشتن یک میراث با آنها'” بارتون گفت.

می تواند به شما در تکمیل این روند در طول همه گیر?

هلنه P. Dreyer کخ یک وکیل املاک و برنامه ریزی در Indian Wells با رومر & بیلبائو LLP گفت: همه گیر باعث شده است تا انبوهی از مشتریان است که در این روند از اتمام برنامه املاک به کار بر روی به پایان رساندن آنها را.

“جو فعلی با کروناویروس بسیاری از مردم فکر کردن بیشتر در مورد آن و مایل به طور ناگهانی به آن انجام می شود,” او گفت:.

او همچنین دیدن مشتریان جدید که در حال همه گیر به عنوان یک زمان برای به دست آوردن املاک خود را برنامه ریزی شده است.

“آن را به عنوان ترسناک ترین مردم فکر می کنم آن است,” او گفت:. “هر کس به من کمک کرده اند با, در پایان, آنها می گویند آنها مردد به آن را انجام دهد و در ابتدا به نظر می رسد قریب به فکر می کنم, اما آنها خیلی آسوده هنگامی که آن را به پایان رسید.”

در حالی که برخی از مراحل از املاک و برنامه ریزی فرایند می تواند انجام شود از طریق یک تماس تلفنی یا ویدئو کنفرانس وجود دارد برخی از اسناد است که باید امضا در فرد است.

در طول همه گیر وکلای املاک و مانند میراث در حال ملاقات با مشتریان به طور خلاصه برای این خریدهای با استفاده از فاصله فیزیکی و ماسک برای کمک به جلوگیری از هر گونه انتقال ویروس. او را به باز کردن درب به دفتر بنابراین مشتریان خود را لازم نیست به لمس دستگیره و او دفتر بررسی های شبانه.

این بیماری همه گیر به هم چسبانده شده تا انتهای دیگر از سیستم: بسیاری از اقدامات درگیر در دادگاه انحصار وراثت نیز در حال حاضر در انتظار توجه به این دادگاه خاموش شدن ناگهانی از coronavirus بیماری همه گیر. در شهرستان ریورساید دادگاه تنها دست زدن به برخی مسائل اضطراری.

میراث فرهنگی گفت: وجود دارد به احتمال زیاد به جمع شدن در هنگام موارد شروع به حرکت دوباره معنی آن می تواند طولانی تر برای این فرآیندها به بسته بندی کردن.

بیشتر: ایمن ماندن و آگاهانه با ‘کالیفرنیا’ عضویت در خبرنامه

بیشتر: کروناویروس در Coachella Valley: نحوه گرفتن تست شده; که در آن برای پیدا کردن شهر و شهرستان اطلاعات

شما باید در پیدا کردن یک وکیل برای کمک به?

میراث فرهنگی گفت: ارجاع به طور معمول مطمئن ترین راه برای پیدا کردن یک وکیل برای کمک به برنامه ریزی و مستغلات روند.

او توصیه می کند مطمئن شوید که مردم کار با یک وکیل است که دارای تجربه در برنامه ریزی و مستغلات و شیوه ها در دولت خود را به عنوان قوانین در اطراف بخواهد اعتماد و انحصار توسط دولت متفاوت است.

“این فقط قدم اول به دنبال کمک و وکلای مدافع آنها را از طریق هر روند خود است,” او گفت:.

Dreyer کخ گفت: خدمات اولیه طرح که شامل یک خواهد شد و اعتماد و قدرت از وکیل و پیشرفته مراقبت های بهداشتی بخشنامه ممکن است بین $2,000 به $5,000 بسته به آن است که آیا یک فرد یا یک زن و شوهر است.

این رقم را اگر کسی پیچیده و مستغلات و یا کسب و کار منافع او گفت:.

حقوقی وب سایت نیز در دسترس است که ممکن است هزینه کمتر — LegalZoom برای مثال هزینه یک رای شروع در $179 — و راه رفتن مشتریان گام به گام از طریق فرایند ایجاد خواهد شد.

LegalZoom مشاور عمومی خاص Rampenthal گفت: افرادی که استفاده از خدمات خود را می توانید با اتصال یک وکیل از طریق تلفن در طول فرآیند برای پرسیدن سوالات خاص در مورد نحوه اجرای این طرح و اطمینان از آن است که به درستی شاهد.

در کالیفرنیا بخواهد باید با امضای حداقل دو نفر که در حال حاضر در همان زمان که در طول یک بیماری همه گیر به معنی برنامه ریزی کمی بیشتر.

“در خط فعلی اجتماعی فاصله گرفتن توصیه های این می تواند در یک فاصله امن با راه اندازی یک جدول در وسط از یک آپارتمان راهرو مشترک یا حیاط او گفت:” در ایمیل. “هماهنگ با هر شاهد به اطمینان حاصل شود آنها را به خود قلم و امضای سند در فاصله توصیه می شود در حالی که با پوشیدن دستکش و ماسک.”

آیا کار کردن با یک وکیل و یا انجام آن را در خود مردم ایجاد طرح و مستغلات خود را می خواهید به اطلاعات در مورد دارایی های خود را مانند سرمایه گذاری ملک یا اتومبیل است که آنها را پشت سر بگذارد.

از همه مهمتر Dreyer کخ گفت که آنها می خواهم برای روشن شدن در مورد آنها را می خواهید به ترک دارایی های خود را.

او را تشویق می کند تا مشتریان به فکر کردن در مورد “چه ifs” — برای مثال اگر آنها در حال خروج از املاک خود را به یک کودک است که می میرد قبل از آنها, و یا اگر آنها می خواهند دارایی برگزار شد در اعتماد تا یک نوه به سن معینی می رسد.

Dreyer کخ گفت: سخت ترین بخشی است که به طور معمول تلفن را برداشت و شروع به کار.

“بدترین اشتباه کسی باعث می شود در برنامه ریزی املاک و تعویق,” او گفت:.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار مهمان نوازی و توسعه اقتصادی در Coachella Valley. رسیدن در (760)-567-8458, [email protected] و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>