اخلاق, سوالات چگونه Rep. استیون پلازای صرف $188,000 در کمپین نقدی

لدگر | No comments

یک انتخابات فدراسیون فوتبال است درخواست از کنگره اخلاق به نگاه چگونه Rep. استیون پلازای استفاده از بودجه مبارزه انتخاباتی بیش از دهه گذشته ادعا که او ممکن است نادرست بهره مند از سیاسی صرف.

مبارزات حقوقی مرکز غیر انتفاعی مستقر در واشنگتن بررسی کمپین عمومی اسناد مالی و پرسش در مورد $188,000 در هزینه در یک مزرعه و یک شرکت حسابداری.

پل Breazeale کمپین را خزانه دار, هرگونه هزینه های مبارزات انتخاباتی شد و نامناسب.

“این اتهامات بی اساس که در حملات ناامید مخالفان سیاسی در کنگره پلازای های اخیر کمپین که او برنده با 67% از آرا” Breazeale در بیانیه ای گفت.

پالازو انتخاباتی صرف $60,000 برای اجاره در ملک به نام سبز هکتار در Perkinston از سال 2018 2019 و پرداخت حدود $128,000 به او در حال حاضر همسر سابق حسابداری شرکت از سال 2011 با توجه به مالی مبارزات انتخاباتی سوابق ذکر شده توسط کمپین مرکز حقوقی.

“در هیچ زمانی Rep. پلازای پرداخت برای ‘مزرعه'” Breazeale گفت. “هر گونه هزینه های اجاره شد به صورت مشروع و مجاز سیاسی و اهداف کمپین.”

با توجه به مبارزات حقوقی مرکز این هزینه مشکل به دلیل مبارزات انتخاباتی نمی با استفاده از مزرعه برای اهداف سیاسی و انتخاباتی شد و پرداخت یک دوم حسابداری شرکت به ظاهر همان خدمات را به عنوان همسر سابق خود شرکت.

انجمن حمایت از متوقف کوتاه از متهم پلازای و یا مبارزات انتخاباتی خود تخلف است. به جای آن پرسید: از کنگره اخلاق در پنجشنبه نامه ای برای باز کردن یک تحقیق و “تعیین اینکه آیا این بودجه برای هزینه های شخصی.”

Breazeale گفت: یک شرکت حسابداری استفاده شد و برای “روز به روز حسابداری و کمپین عملیات” و دیگر مورد استفاده قرار گرفت “برای اطمینان (فدرال کمیسیون انتخابات) انطباق است.”

“پالازو برای کنگره استقبال هر گونه سوال از دفتر کنگره اخلاق” او گفت:.

خواندن نامه اینجا

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>