همه آمدند برای مایک بلومبرگ و دیگر بالا لحظات از مارس بحث دموکراتیک در لاس وگاس

مایدزرت | No comments

دموکرات ها در زمان حال یکی دیگر از بحث های مرحله روز چهارشنبه در اجرا به نوادا قفقاز و این بار با اضافه شدن یک بازیکن جدید میلیاردر سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار, که به نظر می رسید حضور به جرقه ترین دیپلمات ها در مرحله نشده است.

هر چند مهر است نه رقابت نوادا او رسید در نظرسنجی های اخیر که صلاحیت او برای اولین بار بحث از 2020 دموکراتیک اولیه. و او را صرف مقدار زیادی از زمان در دفاع از گرفتن بازدید از هر کس در مرحله طول شب.

نامزدها صحبت بیش از مدیران و هر یک از دیگر ساخته های تیز حملات و خواسته شد به صورت یک شماره اخیر مجادلات از ایالت ورمونت برنی ساندرز’ آنلاین, حامیان به بلومبرگ وعده داده شده اظهارنامه مالیاتی.

در اینجا برخی از شب را برجسته:

وارن در مقابل بلومبرگ ، ساندرز در مقابل بلومبرگ … همه در مقابل بلومبرگ

بحث بود و نه حتی 10 دقیقه قبل از چاقو بودند و نامزدها آغاز شد و ستون در سابق شهر نیویورک شهردار بود که ثبت نام جمهوری خواه که به تازگی به عنوان 2018.

او زدم به اتهام پرورش جنسیتی و محیط خصمانه کار گذشته خود را برای حمایت از بحث برانگیز “توقف و frisk” پلیس استراتژی است که جوامع نهفته رنگ در نامتناسب نرخ و برای funneling میلیون از پول خود را به تبلیغات. “بلومبرگ شهردار باید به شما وجود دارد ؟” از او خواسته شد که در یک نقطه.

“من در واقع استقبال شهردار بلومبرگ به مرحله” گفت: مینه سوتا بهداشت ، ctq. “من فکر کردم که او نباید پنهان شده در پشت خود تبلیغات تلویزیون.”

ساندرز گفت: توقف و frisk “رفت و پس از آفریقایی و آمریکایی لاتین با مردم ظالمانه راه است.” بعد معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت: “سیاست بود شنیع.”

و ماساچوست ایالت الیزابت وارن گفت: بلومبرگ شد با تمرکز عذرخواهی خود را در “چگونه آن را معلوم شد” به جای آنچه که آن را “طراحی شده است برای انجام دهید.”

“زمانی که شهردار می گوید که او عذرخواهی کرد, گوش دادن نزدیک به عذرخواهی” وارن گفت. “اگر شما می خواهید به موضوع واقعی عذرخواهی پس از آن عذرخواهی است برای شروع با قصد طرح آن را به عنوان با هم قرار داده و عمدی جهل روز, روز بعد از اعتراف به آنچه اتفاق می افتد حتی مردم به عنوان اعتراض در خیابان خود را.”

“من خواسته ام برای بخشش, اما خط پایین این است که ما را متوقف و بیش از حد بسیاری از مردم” بلومبرگ پاسخ داد. “اما وجود دارد هیچ پاسخ بزرگ به بسیاری از مشکلات و اگر ما در زمان خاموش همه که اشتباه بود در این پنل همه که اشتباه بود در عدالت کیفری در برخی از زمان در این مشاغل هیچ کس دیگری خواهد بود تا اینجا.”

ساندرز نیز برجسته بلومبرگ است جمهوری گذشته است. این سناتور ورمونت رفت و پس از بلومبرگ برای حمایت رئیس جمهور جورج دبلیو بوش در سال 2004 و به یک ثروت کوچک به جمهوری خواه باعث می شود برای سال.

بلومبرگ روشن به ایران برای اجرا به شهردار اما بعد روشن در وسط تصدی خود را به عنوان مستقل اجرا شود. او یک دموکرات در سال 2018 آغاز شده و بودجه دموکراتیک نامزدها و باعث می شود.

سازگاری: ایالات متحده آمریکا امروز زنده نوادا بحث پوشش

ساندرز آدرس ادعا حامی حمله به اعضای اتحادیه

ساندرز شده است با بمباران سوال در مورد به اصطلاح “برنی bros,” آنلاین, حامیان که به گفته منتقدان به آزار و اذیت حامیان مبارزات دیگر به خصوص زنان است. ساندرز در گذشته ارائه شده یک پتو محکومیت حملات شخصی اما نگهداری در چهار شنبه که اکثریت قریب به اتفاق حامیان او هستند “مناسب و معقول انسان است.”

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg ادعا ساندرز بود “در جنگ با (نوادا) آشپزی اتحادیه” پس از برخی از سناتور ورمونت حامیان مبلغ اعضای انتقاد ساندرز’ مدیکر برای همه طرح است.

ساندرز در پاسخ به Buttigieg که مبارزات انتخاباتی خود را است “باید بیشتر حمایت اتحادیه از شما همیشه از رویای.”

“اگر وجود دارد چند نفر را که سخنان زشت که حمله رهبران اتحادیه, پس از آن من طرد این افراد است. آنها بخشی از جنبش ما” او ادامه داد.

“آنچه در آن است در مورد مبارزات انتخاباتی خود را در خاص است که به نظر می رسد انگیزه این رفتار بیش از دیگران” Buttigieg سوال در پاسخ.

در حال حاضر رقبای: در یک دبیرستان مقاله Buttigieg ستایش ساندرز’ ‘مرزی’ سیاست

ساندرز گفت که او فکر نمی کند که حرکت خود را تا به تناسب تعداد تهاجمی آنلاین, حامیان: “99.9 ٪ از آنها مناسب و معقول انسان در حال کار بر مردم کسانی هستند که معتقدند در عدالت و محبت و عشق است.”

او گفت که این یک مسئله خاص به مبارزات انتخاباتی خود گفتن نامزدهای دیگر نگاهی به حملات اعضای مبارزات انتخاباتی خود مواجه شده اند به خصوص کسانی که نسبت به زنان آمریکایی آفریقایی تبار.

Klobuchar راه حل برای سرکوب جنسیتی در فضاهای آنلاین? “ما می تواند با معرفی یک زن است.”

آشپزی اتحادیه کارگران نشان دهنده 60,000 خانهدار باربرها و روپوش کار در کازینو در لاس وگاس. در بالای اتحادیه ریاست جمهوری می پرسد این است که برای حفظ سلامت قوی برنامه های مراقبت اعضای مبارزه سخت به مذاکره و برنده شوید.

این اتحادیه هفته گذشته اعلام کرد که این رأی جلوتر از قفقاز این شنبه.

خواهد بلومبرگ مقاومت در برابر اتهامات جنسیتی?

با گزارش های اخیر دوباره بررسی اتهامات آزار و اذیت جنسی و خصمانه محیط کار اطراف بلومبرگ و شرکت هیچ تعجبی نداشت که از او خواسته شد که به آدرس برخی از آنها و تحت سریع آتش از بقیه در این زمینه برای آن است.

“من می خواهم به بحث در مورد که ما در حال اجرا در برابر. یک میلیاردر که تماس زنان چاق, rimming, اسب رو و نه من و نه صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ ، ” وارن گفت.

“من تحمل این نوع رفتار که MeToo جنبش در معرض” بلومبرگ شروع برجسته تعدادی از زنان خود شرکت بلومبرگ LP در رهبری.

“من امیدوارم که شما شنیده ام چه دفاع از خود بود:” من خوب است برای برخی از زنان است.’ که فقط آن را قطع نمی کند,” وارن گفت.

بلومبرگ در گذشته chalked “بی عفت” جوک او می گوید که ممکن است ساخته شده به عنوان “راه من.” زنان متعدد گزارش شده به منزله عدم اطلاع توافق نگه داشتن آنها را از صحبت کردن علنی در مورد اتهامات تبعیض جنسی.

‘بی عفت’ جوک: مایک بلومبرگ در پاسخ به اتهامات در مورد جنسیتی محیط کار

و فیلم مطرح به تازگی بلومبرگ صحبت در مورد تغییر جنسیت زنان به عنوان “یک مرد با پوشیدن لباس” به تازگی به عنوان 2019.

وارن پس از بلومبرگ در یک گرم عقب و جلو و از او درخواست متعهد به آزاد کردن زنان از موافقت نامه های خود را اعلام کند که چگونه بسیاری از زنان ساخته اند که چنین توافق نامه. بلومبرگ نگهداری استدلال که NDAs شد دو طرف توافق و نباید برداشته شود.

آب و هوا فوری اخلاقی موضوع به نامزدها

ساندرز در دفاع از خود سبز آمریکا به عنوان تنها راه حل واقعی به “تهدید وجودی” ناشی از تغییر آب و هوا.

“این یک مسئله اخلاقی, دوستان من,” او گفت:. “ما باید مسئولیت ساخت مطمئن شوید که سیاره ما را ترک فرزندان و نوه های ما به عنوان سالم و قابل سکونت.”

طرح انتقاد از سوی برخی به عنوان یک طرح رادیکال که تهدیدی برای اقتصاد بوده است امضا سیاست ساندرز و دیگر ترقی خواهان.

اکثر دموکرات ها در بحث مرحله نیست در هیئت مدیره با سبز جدید مقابله هر چند آنها پشتیبانی مراحل تهاجمی برای کاهش انتشار کربن است که منجر به تغییر آب و هوا شروع با شکست جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Buttigieg دوباره honed در بر نیاز به معرفی یک نامزد است که electable به اندازه کافی به پایین جمهور فعلی و گفت: مهر و ساندرز ترین “پلاریزه” چهره ها و شخصیت روی صحنه است.

“اجازه می دهد تا واقعی. مهلت نیست تا سال 2050. آن را 2040. آن را تا سال 2030. آن سال 2020” Buttigieg گفت. “از آنجا که اگر ما انتخاب رئيس جمهور که در واقع معتقد است که در علم آب و هوا در حال حاضر ما هرگز ملاقات هر علمی یا سیاست مهلت” برای مبارزه با گرمایش جهانی است.

“اجازه دهید مطمئن شوید که ما در واقع قرار است به برنده شدن” Buttigieg گفت.

می خواهید به صحبت بیشتر در مورد سیاست؟: Join our Facebook group: ‘در سراسر راهرو در سراسر کشور.’

سرمایه داری و یا سوسیالیسم دموکراتیک?

بلومبرگ در یک نقطه اساسا تشبیه ساندرز’ سیاست به کمونیسم و ایستاده بود بصورتی پایدار و محکم پشت نظام سرمایه داری.

“ما در حال رفتن به پرتاب کردن داری. ما سعی کردیم که. کشورهای دیگر به نام است که آن را به نام “کمونیسم” و آن را فقط کار نمی کند” بلومبرگ گفت: به قوی ایراد از وارن و ساندرز.

“من نه یک کمونیست آقای بلومبرگ ،” ساندرز گفت: خود سخنان یک “ارزان ،

بلومبرگ توصیف خود را به عنوان “خوش شانس” برای تبدیل شدن به یک موفقیت و گفت: “یک تکه از آن” می رود به پرداخت مالیات است. و به عنوان شهردار گفت: “من افزایش مالیات.”

ساندرز گفت: ثروتمندترین آمریکایی ها با بهره گیری از یک فرم از “سوسیالیسم دموکراتیک” فراهم می کند که میلیون یارانه ها, به طوری که آنها می تواند به تحکیم ثروت در حالی که فقیر در حال دور انداختن تحت یک سیستم “ناهموار فردگرایی” است که خاموش آنها را از فرصت های اقتصادی.

بلومبرگ گفت که او سخت کار می کرد برای رسیدن به آنچه که او به دست آورد اما ساندرز گفت: او مدیون برخی از این موفقیت به خاطر این کارگران در شرکت خود که کمک به ایجاد ثروت خود را.

بلومبرگ سپس ناودان ساندرز به عنوان یک میلیونر که صاحب سه خانه.

کمک: جان Fritze مورین Groppe ساوانا Behrmann و Ledyard پادشاه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>