‘هر کس می دانید که نام خود را’: آکادمی نیروی هوایی برتر دانشکده افسری است که از می سی سی پی

لدگر | No comments

زکری “زاک” بیلی مدیسون اذعان می کند خود را در ترم اول در نیروی هوایی ایالات متحده آکادمی ارائه یک چالش یا دو در میان آنها حساب دیفرانسیل و انتگرال سوم.

او در مواجه با “ب” در کلاس در اواسط ترم بود اما مصمم به افزایش درجه او را.

“من جای پای من و پرسید: برای کمک به,” او گفت:. “من از جیبش یک ‘A.’ آن یک دوره تنظیم و من یاد گرفتم در مورد توانایی انتقال و که آن را OK به کمک بخواهید اگر من در حال مبارزه با یک مشکل است.”

بیلی 2020 فارغ التحصیل از آکادمی در ادامه به کسب همه را در طول چهار سال در آکادمی و رتبه اول در کلاس های خود در دانشگاهیان.

علاوه بر این او بالا کادت در کلاس های خود یک دستاورد بر اساس دانشگاهیان رهبری نظامی و آمادگی جسمانی. به عنوان یک دانشجوی دانشکده افسری او ذکر شده است در آکادمی 100 سال افتخار رول.

بیلی به دست آورده است که مدرک لیسانس خود را در رشته مهندسی مکانیک انتخاب شد و توسط استادان او را نه تنها به عنوان برجسته دانشکده افسری در رشته مهندسی مکانیک و همچنین برجسته دانشکده افسری در رشته مهندسی.

مارشال بورس تحصیلی دریافت کننده رودز فینالیست

فینالیست برای یک بورس تحصیلی رودز, Bailey است گیرنده به همان اندازه معتبر مارشال بورس تحصیلی. تا 50 از کمک هزینه تحصیلی تعلق می گیرد هر سال است.

ایجاد شده توسط پارلمان بریتانیا در سال 1953 به عنوان یک هدیه به ایالات متحده آمریکا در به رسمیت شناختن سخاوت از وزیر امور خارجه, George C. Marshall و طرح مارشال در پی جنگ جهانی دوم مارشال, برنامه بورس تحصیلی است که به منظور تقویت ارتباط بین دو کشور. (طرح مارشال پیشنهاد می سی سی پی توسط بومی خواهد کلیتون شد برای اولین بار نشان داد در 8 مه سال 1947 در جلسه دلتا شورای اسلامی در کلیولند.)

بیشتر: COVID-19 موارد نیست منصرف کالج, فوتبال, تلاش برای بازگشت, اما زمانی که آنها?

Bailey, 23, که هدف نهایی این است برای تبدیل شدن به یک پزشک نظامی و ادغام راه حل های مهندسی به پزشکی عمل خواهد صرف دو سال در انگلستان با تشکر از کمک هزینه تحصیلی.

سرهنگ گرگ Breland یک سال 1978 فارغ التحصیل از آکادمی نیروی هوایی که در می سی سی پی مدیر پذیرش برای اسکار گفت: بیلی موفقیت های فوق العاده ای هستند.

“چیزی بزرگتر از خودتان’

“زاک دستاوردهای قرار داده و او را در بالای 100 فارغ التحصیلان آکادمی نیروی هوایی, به نظر من,” او گفت:. “اولین کلاس فارغ التحصیل از آکادمی نیروی هوایی شد و در سال 1959. که 62 سال از فارغ التحصیلان.”

بسیاری از برجسته می سی سی پی دانش آموزان با حضور در آکادمی اما بیلی و خارج از غرفه گفت: Steve Guyton, نظامی, آکادمی بعد نماینده سی سی پی در کنگره ایالات متحده مایکل حدس و وزیر بهداشت ، راجر ترکه یا چوب کوتاه.

“در من 33 سال از انجام این کار, ما تا به حال برخی از مردم هوشمند در آکادمی اما هیچ کدام اند No. 1 در کلاس خود برنده جوایز او به دست آورده و پس از فارغ التحصیل بورس بود,” او گفت:.

بیلی تمرکز شامل نه فقط دانشگاهیان اما همچنین خدمات شامل ساعت های بی شماری را صرف تدریس خصوصی, دیگر, دانشجویان, Guyton گفت.

یک سال 2016 Madison فارغ التحصیل از دبیرستان مرکزی گنده, پسر سوزان و کیت بیلی مدیسون. مادر او یک آسیب شناس گفتار و زبان و پدرش یک خلبان برای C Spire.

در مدیسون مرکزی بیلی به عنوان کاپیتان تیم فوتبال دبیرستان خود را, و, ارشد, سال, رئيس جمهور از Mu آلفا تتا (ریاضی رقابت تیم) سال آخر خود را به دست آورده و خود را خلبان خصوصی مجوز در پایان سال سوم خود را. او valedictorian از کلاس های خود.

او مجموعه مناظر خود را در آکادمی به دلیل علمی و رهبری فرصت های آن ارائه شده است.

“این برنامه به شما این فرصت را به بخشی از چیزی بزرگتر از خود,” او گفت:. “آکادمی نیروی هوایی به من پیشنهاد فرصت های من نمی توانستم تصور کنید. آن را قطعا یک محل که در آن شما می توانید توسعه بالقوه خود را.”

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

ساخته شده است تا قوی عادات کمک به دیگران

در آکادمی Bailey بازی intramural فوتبال و تمرین بازیکن برای فوتبال زنان تیم که رقابت در بخش من از غرب کوه کنفرانس.

او ساخته شده آن را به یک عادت برای کمک به دیگر دانشجویان موفق این که آیا آنها نیاز به کمک افزایش یک درجه و یا آماده شدن برای یک تست آمادگی جسمانی – و کمک کرد که او بیش از حد.

“نبود هدف من به بالاترین متوسط” بیلی گفت. “من ساخته شده است تا عادات کمک به دیگران را بهبود بخشد.”

این سقوط بیلی را صرف یک سال در کالج کینگ لندن جایی که او قصد دارد برای به دست آوردن مدرک کارشناسی ارشد در بهداشت جهانی با تاکید در جنگ و امنیت است.

در حالی که آن را در سنگ تنظیم نشده او قصد دارد به صرف سال دوم خود را در انگلستان در دانشگاه کمبریج و کسب مدرک کارشناسی ارشد در مهندسی پزشکی.

پس از آن بیلی در نظر دارد به تمرکز توجه خود را در دانشکده پزشکی. او پس از اتمام اقامت خود او را واجب و نه سال از خدمت سربازی.

رقابتی و در عین حال مهربان و دوستان می گویند

کانر جانسون و ریج Brohaugh که هر دو بازی فوتبال با بیلی در مدیسون مرکزی و در تیم باشگاهی می سی سی پی به نام آتش نیست حداقل کمی تعجب دوستان خود را با موفقیت.

بیلی می داند که چگونه به بهترین استفاده را از زمان خود و اختصاص خود به انجام اهداف خود جانسون گفت.

بیلی اغلب استفاده می شود چند دقیقه قبل از شروع کلاس که بسیاری از دانش آموزان صرف حلق آویز کردن و یا چک کردن رسانه های اجتماعی به قانون کار پرسش و تمرین گفت جانسون یک سال 2020 فارغ التحصیل از می سی سی پی, کالج است که به دنبال MBA در مک.

“او بسیار ریشه و پایین به زمین,” او گفت:. “او دوست خوبی بود ، او باهوش ترین فرد من می دانم.”

بیلی به حال رقابتی نظم طبیعت از دوران کودکی اما او همچنین دارای یک اهل تفریح و بازی, شاد, جانبی که جشن دیگران Brohaugh گفت.

“او ترجیح میدهد به بلند کردن دیگران” و نه در کانون توجه خود گفت: Brohaugh یک سال 2020 فارغ التحصیل از دانشگاه می سی سی پی است که به دنبال مدرک کارشناسی ارشد در رشته حسابداری در Ole Miss.

مناظر مجموعه در حرفه پزشکی

سیسیل Hinds, فوتبال, مربی در مدیسون مرکزی از سال 2011 گفت: او دعوت بیلی برای پیوستن به مدیسون مرکزی تیم به عنوان یک هشتم گریدر یک سال زودتر از معمول به دلیل اخلاق کار خود را رهبری و نظم و انضباط.

بیلی یک رهبر در تیم فوتبال که قرار مدیسون مرکزی بر روی نقشه برای برنامه های خود را و برنده چهار دوره متوالی مسابقات قهرمانی کشور, Hinds گفت.

وقتی که می آید به یادگیری چیزهای جدید بیلی به یک کودکانه تعجب گفت: ربکا معبد یک معلم در مدیسون مرکزی.

“این به او می دهد بسیار شادی” او گفت:. “شور و شوق مسری است. چیزی که او را هل می دهد. او می خواهد به انجام کارهای بزرگ است. نهایی خود دلیل است چرا که او در مورد مراقبت از مردم است.”

در حال بالا فارغ التحصیل از خدمات آکادمی اغلب منجر به استثنایی موفقیت Breland گفت و او انتظار دارد که خواهد در این مورد برای بیلی.

“او به انجام کاری تا پیشگامانه در زمینه پزشکی است که هر کس می دانید که نام خود را” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>