‘همه چیز در جای خود برای این آخر هفته جدید La Quinta جشن هنر. در اینجا چیزی است که انتظار می رود

مایدزرت | No comments

برنده جایزه هنرمندان از سراسر کشور به عهده دارد برای La Quinta این هفته برای مراسم تحلیف La Quinta هنر جشن در مرکز اجتماعات پارک.

پنجشنبه از طریق پنج شنبه رویداد جایگزین La Quinta جشنواره هنرهای اما فراتر از نام جدید و پروموتر هنرمندان و دیگران می گویند چهار روز است که از همان کیفیت مردم آمده اند به انتظار در هر سال است.

از 220 هنرمندان شرکت 170 در حال بازگشت از سال گذشته گفت: ترویج و سازمان Paul Anderson, مدیر عامل شرکت دامنه حوادث, LLC.

“همه چیز در جای خود” اندرسون گفت. “کیفیت این هنر در حال رفتن به برجسته شود.”

هنر این است که ریشه های عمیق در لا کوئینتا ، شهر است خانه را به بسیاری از هنرمندان و امضا جشنواره هنر شده است یک رویداد سالانه پس از اختلاط در سال 1982.

“ما در حال ادامه سنت و آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی از پهلوانان” گفت: اندرسون که با حضور چند تن از لا کوئینتا گذشته جشنواره هنر.

“ما در حال انجام است که سنت هنر با جدید نشان می دهد که استثنایی است,” او گفت:. “مردم من فکر می کنم در حال رفتن به لذت بردن از خود.”

La Quinta هنر پایه و اساس در ماه ژوئن اعلام کرد که آن را کشیدن پلاگین بر روی امضای رویداد آن قرار داده شده بود در رابطه با شهرستان برای 37 سال است. این جشنواره شده بود رای شماره 1 خوب جشنواره هنر در کشور پنج نفر از هفت سال گذشته توسط “گرگ Lawler نمایشگاه هنر SourceBook.”

داشتن علامت تجاری La Quinta جشنواره هنرهای نام شهر در زمان کنترل این رویداد آن را تغییر نام داد و قرارداد با اندرسون به سازماندهی و ترویج یک رویداد از همان کالیبر.

تحت این توافق هزینه برای قرار دادن در این رویداد اندرسون مسئولیت هر چند شهرستان را متعهد به $35,000 برای تبلیغات و چشم پوشی حدود 28000 دلار در هزینه برای استفاده از مرکز اجتماعات پردیس و مرکز سلامتی. این شهر همچنین تعهد هزینه رویداد زباله خدمات به $5,000.

اندرسون اضافه کردن برخی از ویژگی های جدید از جمله جشن اغذیه فروشی و مشروب فروشی غذاخوری و “تجربه شراب.”

یکی از چیزهایی که تغییر کرده است محل. La Quinta مدنی مرکز پارک با دریاچه آن و دیدگاه های سانتا رزا کوه.

“لا کوئینتا بهترین مکان برای هنر نمایش گفت:” دیوید Falossi یک بازگشت هنرمند از Yucca Valley. “آن را نمی شود بهتر از آن است.”

Falossi یک مجسمه ساز شرکت کرده بود در لا کوئینتا جشنواره هنر از سال 1989 و شوکه شده بود که آن را لغو و بدون اخطار گفت: این یکی از بهترین و بزرگترین تولید کننده درآمد.

Falossi شرکت کرده بود در سائوسالیتو جشنواره هنر زمانی که سازماندهی شده توسط اندرسون و خوشحال به شنیدن لا کوئینتا جشنواره را در تحت هدایت او.

“من فکر نمی کنم آن می تواند حل و فصل شده است بهتر است” گفت: Falossi. “من هیجان زده به شرکت.”

او و دیگران از جمله اندرسون و لا کوئینتا شهردار لیندا ایوانز می گویند این چالش ممکن است حضور و غیاب از آنجا که بسیاری از کسانی که شنیده La Quinta جشنواره هنر لغو شد ممکن است بدانید در مورد جشنواره جدید.

رویدادهای گذشته گزارش شد به رسم 5,000 8,000 نفر در هر روز می شود و پول بزرگ-سازان برای هنرمندان شرکت کننده.

این شهرستان انجام داده اضافی بازاریابی رویداد این سال برای افزایش قرار گرفتن در معرض و کلمه به شهردار لیندا ایوانز گفت.

هنرمندان نشان دهنده 12 media دسته بندی ها از جمله 2D و 3D رسانه های مخلوط; سرامیک; مجسمه سازی; هنر دیجیتال; طراحی و نقاشی با مداد رنگی; فیبر; طلا و جواهر; نقاشی; عکاسی; شیشه و چوب است.

“هنرمندان در حال رفتن به کار سخت انجام آنچه انجام می دهند و من فقط امیدوارم که کاربران آمده” Falossi گفت.

او تا به برخی از “شگفت انگیز جدید سنگ و مجسمه های شیشه ای و یکی از ویژگی های آب” او را برای این رویداد. غرفه خود را در نقطه نخست در کنار دریاچه اجرا می شود که از طریق پارک.

آبرنگ هنرمند Leslee آدامز از کلیسای جامع شهر نیز در میان بازگشت هنرمندان شرکت کننده در آخرین 12 La Quinta جشنواره است.

او شده است در ترویج این رویداد و مشارکت خود را از طریق رسانه های اجتماعی, ایمیل, کارت پستال و در هر نقطه ممکن است برای بدست آوردن کلمه.

“ما (هنرمندان) نیاز به انجام بخشی از ما” گفت: آدامس که دارای چندین تکرار خریداران در هر سال است.

به طور کلی او گفت: انتقال به یک رویداد جدید نام و پروموتر شده است صاف و مثبت است.

در حالی که او مشغول به کار نشده با اندرسون قبل از Adams می داند که از شهرت خود را از طریق دیگر هنرمندان کار کرده است و برای 12 سال با سازمان کت هیوز که نظارت سازمان La Quinta جشنواره هنر برای سال های بسیاری است.

“من فکر می کنم آن را برای رفتن بدون دردسر” آدامز گفت. “من واقعا هیجان زده هستم.”

ویژگی های جدید اضافه شده

در حالی که کیفیت از هنرمندان و محل همان باقی می ماند وجود دارد برخی از تغییرات است که اندرسون ساخته شده است که از جمله علاوه بر این از یک “تجربه شراب” این برنامه شامل یک انتخاب گسترده ای از wineries در نپا سونوما, Santa Barbara, واشنگتن و فرانسه است.

شامپاین خدمت خواهد شد و همچنین در Ketel One گیاه شناسی نوار که در آن مجموعه ای از تخصص کوکتل نیز خدمت کرده است. برای تکیلا, عاشقان, جزیره مارگاریتا بار خواهد بود در خدمت همین Julio-بلانکو تکیلا عکس.

بیشتر شامپاین, Ketel One خونین مری و شیرینی توسط Brandini تافی از جمله شکلات غوطه ور دست بستنی خلق خواهد یافت در واحه سالن.

شراب تجربه را می توان در جشن اغذیه فروشی و مشروب فروشی که ارائه خواهد شد پرتابی از این فروشندگان محلی:

  • بهترین نوشیدنی غذا را تازه و غذاهای دریایی منوی از جمله ماهی و چیپس ماهی قزل آلا سالاد و صدف آبگوشت نان کاسه.
  • بریستول مزارع کافه ارائه خواهد شد سانتا ماریا سه نکته مرغ و آووکادو ساندویچ.
  • Evzin غذاهای مدیترانه ای را در خدمت معتبر مدیترانه استاندارد مانند گیاه فلافل گوشت گاو کباب ترکی و زعفران مرکبات مرغ بشقاب و کاسه.
  • ایر در مرتع پرورش احشام باید آرایه ای از آن امضای همبرگر tacos و باگت فرانسوی ساندویچ لذیذ علاوه هات داگ و brats.
  • پای خود را ارائه انواع 10 اینچی پیتزا داغ از تلفن همراه خود را آجر کوره.

بخشی از درآمد حاصل از La Quinta هنر جشن بهره مند شوند ابزار برای فردا محلی غیر انتفاعی فراهم می کند که رایگان بعد از مدرسه هنر برنامه های سواد آموزی است که ادغام خلاق نوشتن, هنر, موسیقی و درام سوم – از طریق کلاس پنجم ابتدایی مدارس سراسر Coachella Valley.

غیر انتفاعی نیز در میان بسیاری از هنر جشن داوطلبان و هنری توسط دانش آموزانی که در این برنامه خواهد شد بر روی صفحه نمایش و همچنین ایوانز گفت.

“پیشرفت من فکر می کنم خواهد بود با طراوت” ایوانز گفت. “من بسیار هیجان زده هستم. بزرگ آن بوده است, همکاری است.”

LA QUINTA, هنر, جشن

زمان: 10 صبح تا 5 بعد از ظهر, روزانه, مارس 5-8

که در آن: لا کوئینتا مدنی مرکز پردیس 78495 Calle تمپیکو

بلیط: $20 روز; $25 چند روز تصویب می تواند در پیشبرد خریداری شده به صورت آنلاین و یا در دروازه بعد از این رویداد.

پارکینگ رایگان در سراسر روستا La Quinta; self-پارکینگ پرداخت می شود در $10 و نوکر پارکینگ در 15 $نیز ارائه شده است. Lyft و بارگذاری رها کردن است و در مقابل پارک پلازا ساختمان اداری 78150 Calle تامپیکو; وانت در 78150 Calle تامپیکو, در سراسر مدنی از مرکز.

اطلاعات: laquintaartcelebration.org و یا تماس بگیرید (760) 628-7770

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>