اخراج تاخیر: قاضی به مورداک در کاکائو ایجاد کرد مجوز موقت برای باز باقی می ماند

فلوریدا تودی | No comments

Murdock جنوبی اغذیه فروشی و مشروب فروشی در کاکائو ایجاد کردم با روشنایی ضعیف تابیدن از امید باز ماندن حداقل به طور موقت بعد از ظهر جمعه.

مدار قاضی جورج ترنر امضا ماندن از اعدام به تاخیر انداختن اخراج از استیوی Whittaker که صاحب کسب و کار است.

Whittaker دریافت اخطار اخراج Feb. 18 پس از آن مشخص شد یک چک اجاره او را فراموش کرده به امضای بود جای خالی خود را اجاره متخلف.

18-year-old کسب و کار در گوشه ای از بروارد و مریلند راههای شد از شنبه شب. رستوران آن شناخته شده است و تقریبا شبانه موسیقی جنوب مواد غذایی و نگرش است.

قاضی متوجه این معنا نیست Murdock است در آسمان. ویتاکر گفت: جلسه برنامه ریزی خواهد شد و احتمالا مدتی در ممکن است برای تعیین اگر گرین حق اخراج او را قبل از او اجاره به پایان می رسد در ماه ژوئن 2021.

“وجود دارد یک روشنایی ضعیف تابیدن” Whittaker گفت: بعد از ظهر جمعه فقط چند دقیقه پس از دریافت یک کپی از اعدام از وکیل او.

گرینوود روز پنجشنبه گفت که او توسط رسانه های اجتماعی پست گفت Murdocks خواهد دید. او گفت: تا آنجا که او می دانست که خود را وکیل مشغول به کار بود با Whitaker وکیل به مذاکره اجاره نامه های جدید.

“هیچ پاسخ وجود دارد به ارائه هیچ پیشنهاد مبارزه,” او گفت:.

روابط بین ویتاکر و صاحب ملک شده اند راکی از او باز کسب و کار در سال 2001.

اسناد دادگاه نشان می دهد اخراج تلاش در سال 2005 به پایان رسید و با یک قضاوت در Whitaker را به نفع.

این هفته وضعیت منجر به زمانی که Whittaker تحویل او چک اجاره به صاحبخانه او را وکیل در Jan. 30. او گفت که او نمی دانستم این بررسی تا به حال نشده است را امضا کردند. بدون امضای چک نبود معتبر و به دلیل این اشتباه را متوجه نشده بود تا فوریه. 14, Whitaker اجاره دیر شده بود.

ویتاکر در آورده دوم بررسی از جمله هزینه های اواخر و پس از او در مورد خطا. در فوریه. 17, Whitaker, وکیل ثبت یک پاسخ به یک استشهاد برای عدم پرداخت اجاره پرسیدن که دادگاه انکار گرین تلاش برای اخراج او.

“عدم امضای … بود غیر عمدی است و به سادگی قابل اغماض غفلت” با توجه به Feb. 17 دادگاه سند است.

با این حال قضاوت نهایی ثبت شده در Feb. 18 به نفع حکومت گرینوود به او حق برای بازیابی اموال “بر تفسیر از این قضاوت و یا به عنوان به زودی پس از آن به عنوان عملی …” در آن متوجه آن اظهار داشت که Whittaker شد ملزم به پرداخت اجاره بها به طور مستقیم به Greenwood, وکیل, نتیجه حکم دادگاه از اکتبر. 25, 2016. اجاره در نظر گرفته بود در اواخر اگر آن را دریافت کرده و در اولین روز از هر ماه است. این امر در نظر گرفته شود به طور پیش فرض اگر دریافت نکرده اند با هزینه دیر با نزدیک کسب و کار در روز ششم از هر ماه.

روز جمعه حکم دادگاه قرار می دهد اخراج در خود نگه دارد. در این سند آمده است: “این اعدام برای در اختیار داشتن باید در محل باقی می ماند تا زمانی که دادگاه می تواند جلسه و تعيين متهم در حرکت برای اعاده دادرسي …”

باید رستوران نزدیک 32 نفر ایستاده به از دست دادن شغل خود و آینده برای Murdock باقی مانده در برزخ Whittaker گفت. او گفت: او وکیل او گفت این جلسه احتمالا در می شود اما می تواند آن را قبل از آن اگر وجود دارد باز در قاضی برنامه.

“همه من می دانم این است که من خودم خرید کردم چند روز,” او گفت:.

رسانه های اجتماعی پاسخ به مورداک را گلایه ریخت و در پنج شنبه و جمعه. بسیاری از ابراز شوک و نگرانی و ناامیدی است. چند پیشنهاد همه چیز یک شیرین کاری تبلیغاتی است.

رستوران پر بود پنج شنبه شب و جمعه با مشتریان به طور منظم در آینده به آغوش مورد علاقه خود را سرور و آنچه آنها فکر می کردند ممکن است آخرین وعده ماکارونی و پنیر یا نهایی جنوبی برگر با فلفل شیرین و پنیر سرخ شده با گوجه فرنگی های سبز.

تلفن زنگ زد non-stop و سرور مبارزه اشک به آنها توضیح داد که این وضعیت بارها و بارها.

یک مشتری در روز پنج شنبه به سمت چپ $550 نکته در $30 tab.

مدیر کل وینس Cancasci تشویق دوستان Murdock را برای متوقف کردن توسط این آخر هفته برای گفتن سلام.

در حال حاضر این کسب و کار به طور معمول در Murdock است.

ایمیل [email protected]

Facebook: @SuzyFlemingLeonard

Instagram: @SuzyLeonard

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>