اخراج از سر در بروارد بعد از پست محلی-COVID-19 سفارش تمام شده در پایان ماه مه

فلوریدا تودی | No comments

با توجه به حمایت برای مستاجرها مقرر توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در اولین هفته از COVID-19 shutdown در فلوریدا دیوید هلمز فکر او و خانواده اش در امان بودند از اخراج.

اما در صبح روز 10 ژوئن هلمز جنایت کار محکوم و تنها پدر خودش مصرف کردن کار به طوری که او می تواند مسائل خود را از اموال دنیوی به یک U-Haul پس از اخراج توجه نشان داد تا بر درب خانه تلفن همراه خود را در طلوع آفتاب Mobile Home Park در کاکائو. او پس از آن-دختر نوشته بود به دادگاه روز قبل از درخواست برای اقامت از اخراج فایده ای نداشت.

“ما تحت این فرض ما تا به حال در جولای 2, 2020,” او نوشت: در نامه دست نویس. “همه اخراج شد ‘متوقف شد.’ … همچنین خودم و ایزابلا (Helms’ 14-year-old daughter) غیر فعال هستند و من باردار هستم. لطفا این عوامل را در نظر همچنین.”

هلمز گفت: او نمی تواند همه چیز را در زمان و چپ او دو سگ فرانکی و گلدی داخل خانه با یک توجه داشته باشید گفت: او می خواهم به آنها را انتخاب کنید تا در دو ساعت. آنها رفته بودند هنگامی که او بازگشت و او گفت:.

خانه نشسته خالی در حال حاضر و با نشانه هایی از خروج شتاب زده از سمت چپ در آفتاب و باران: یک صندلی و تشک در یک زباله دانی, از جلو و رها کابینت با درب نیمه بسته نگهداشته شده.

“من بیشتر از همه چیز من می توانم” او گفت:. “من تا به حال برای پیدا کردن یک محل اقامت برای من و پدر و این به معنای پیدا کردن یک هتل است.”

هلمز’ اخراج شد یکی از چند Brevard County, کلانتر, اعدام در ماه ژوئن. اگر چه کلانتر, متوقف خدمت هر مشفق در تمام زیر 18 مدار دادگاه اداری سفارش در ماه مارس سفارش تمام شده در مارس 29 و نبود تمدید کرد.

DeSantis امضا فرمان اجرایی در مارس 2 تعلیق اخراج در موارد که در آن COVID-19 مشکلات مالی مانع مستاجر از پرداخت اجاره خانه های خود را برای 45 روز. او تمدید آن در ماه مه و دوباره در روز شنبه تنها چند ساعت به فراغت قبل از آن به پایان می رسد. سفارش در حال حاضر در محل از طریق Aug. 1.

اما DeSantis سفارش نمی جلوگیری از اخراج هر مورد از اقدام از طریق دادگاه ها. و نه آن را متوقف کلانترها از نهایی مشفق است که در آن یک حکم در اختیار داشتن — 24-ساعت-اخطار اخراج اجازه اجرای قانون برای حذف مستاجر از ملک — صادر شد قبل از مهلت قانونی آغاز شد. تجاری اخراج و اخراج ربطی به COVID-19 هنوز هم می تواند حرکت رو به جلو از طریق دادگاه فلوریدا.

بیشتر: COVID-19: اخراج در مکث اما برخی از صاحبخانه ها هنوز هم می خواهید خود را به مستاجران

منظور برگ مدار دادگاه ها و استان ها به تصمیم می گیرید که آیا برای اجرای آن اخراج یا نه. برخی ادامه داد: اما برخی مانند بروارد قرار داده و به طور موقت نگه دارید و بر همه مشفق قبل از از سرگیری آنها را بعدا در این بیماری همه گیر. نارنجی شهرستان کلانتر دفتر متوقف شد اخراج در مارس اما اعلام مارس 27 است که این امر از سرگیری اجرای اخراج سفارشات مورخ قبل از COVID-19 shutdown.

Brevard County Sheriff دفتر سخنگوی Tod گودیر گفت کلانتر را نمی در حال حاضر در خدمت مسکونی writs از اختیار مگر اینکه آنها قبل از تاریخ مارس 24.

هلمز’ اخراج شد در میان حداقل 10 شناسایی شده توسط فلوریدا امروز که تکمیل شد در ماه ژوئن به دلیل writs صادر شد قبل از مارس 24. در مورد او پیچیده شده در مارس 16, زمانی که یک قاضی رد حرکت خود را به ماندن اخراج در سفارش به او اجازه می دهد زمان برای فروش خانه های تلفن همراه.

اخراج کت و شلوار طلوع زمینه تا به حال هیچ چیزی برای انجام با COVID-19. آن را محور اختلاف در آغاز ماه ژانویه در مورد اینکه آیا هلمز مجاز بود به در خانه زندگی می کنند.

هلمز’ مادر جان در اکتبر و گذشت مالکیت تلفن خانه را به او گفت اما نام خود نبود در اجاره نامه برای قطعه زمین که در آن می ایستد حتی اگر او می گوید که در آنجا زندگی می کردند و نه سال. مانند بسیاری از خانه های تلفن همراه ساکنان هلمز متعلق به خانه اما نه زمین.

او تا به حال یک نسبی ترک نوامبر و دسامبر اجاره در drop box, اما هنگامی که او آمد به دفتر به پرداخت اجاره بها در فرد در ماه ژانویه این دفتر گفت که او مورد تایید مستاجر و حاضر به گرفتن پول خود را.

پارک ظ اخراج کت و شلوار در فوریه. 3 بیان کرد که هلمز’ مادر قادر به پرداخت ژانویه و فوریه بسیاری اجاره. دادگاه به نفع این پارک در مارس 3, و صدور حکم در اختیار مارس 13.

طلوع آفتاب وکیل مایکل Swistak گفت: اخراج قانونی بود چرا که این حکم صادر شد قبل از اداری سفارش. هلمز بود که مستاجر, او گفت:, و بنابراین دفتر نمی تواند قبول اجاره از او.

“من مطمئن هستم که شما می توانید پیدا کردن بسیار روشن نمونه هایی از صاحبخانه ناحق اخراج مردم که در آن حقایق بسیار روشن است که آن غیر قانونی اخراج” Swistak گفت. “اما منظور من این حقایق را خط نیست تا در حمایت از هر یک از ادعاهای آقای هلمز ساخته شده است.”

هلمز گفت: او در حال کار برای بازسازی زندگی خود پس از گذراندن حکم زندان برای تقلب و اتهام مواد مخدر. سابقه کیفری خود می افزاید: برای مشکلات خود پیدا کردن مسکن مناسب برای او و دخترش.

هلمز در حال حاضر زندگی می کنند از اتاق های هتل ها. او گفت که او با این نسخهها کار 10 ساعت در روز را در یک سایت ساخت و ساز در تمپا برای پوشش شیب دار قیمت هتل ها شده است و قادر به پیدا کردن یک محل او می تواند به استطاعت برای اجاره. او گفت که او تا به حال زمان برای تماس با پناهگاه برای قرار دادن سگ خود را چرا که او با این نسخهها کار از طریق ساعت آنها باز است.

“همه مکان پیدا کنم, من نمی تواند استطاعت و تمام کسانی که من می توانم, من می توانم قرار دادن دختر, در,” او گفت:.

بیشتر: فورت پیرس ساکن معما 3-روز متوجه اخراج در نور DeSantis هیچ-اخراج سفارش

برخی از صاحبخانه ها خوشحالم که اخراج رزومه ،

بروارد صاحبخانه ملانی مک اینتایر گفت: خانواده او را از طریق رفت ماه از جنگ حقوقی قبل از همه گیر و صرف هزاران دلار برای اخراج یک تعمیر قایق کسب و کار از یک ملک تجاری متعلق به پدر او در قانون 98 سال از جنگ جهانی دوم veteran با استفاده از اجاره بها تا حدی به صندوق خود را درمان زوال عقل.

زمانی که آنها می خواستند به حرکت رو به جلو با اخراج نهایی آنها خیلی دیر و توقف در محل. اگر چه مستاجر بود یک کسب و کار اخراج شد متوقف شده در کنار مسکونی اخراج به دلیل BCSO متوقف خدمت همه writs در اختیار داشتن زیر 18 مدار اداری سفارش.

او گفت که در علاوه بر این به پرداخت اجاره مستاجر پاره کردن یک دیوار خارجی در اموال و پاره پاره Sheetrock تخته و بلوک های خاکستر از تحمل بار دیوار.

کلانتر دفتر اقدام به اجرای این اخراج در ژوئن 9, اما مستاجر تا به حال خالی با توجه به سوابق دادگاه.

“ما فقط می خواهم برای تشکر از قاضی برای مراقبت بسیار برای یک مرد که نمی پرداخت صورتحساب خود را در سال” مک اینتایر نوشت. “با تشکر برای اجازه دادن به او را به سطل زباله اموال بنابراین ما نمی توانیم اجاره آن را دوباره بدون هزینه 30 دلار-$40K دلار که ما دیگر به دلیل این مستاجر نمی خواهد پرداخت و ما نمی تواند از خانه بیرون کند.”

صاحبخانه هنوز هم نیاز به پرداخت مالیات بر املاک و هزینه های دیگر, او گفت:, و اضافه کرد که او اجاره یک ملک مسکونی از خود کار کرده است و مستاجر با به تأخیر انداختن برخی از اجاره و شارژ هزینه های اواخر.

“ما یک رابطه خوب و من معقول صاحبخانه” مک اینتایر نوشت. “این وحشتناک, ‘no-اخراج’ حکومت فرض است که هر مالک یک بد. ما شده اند در نظر گرفته و مجرم شناخته و تمام مستاجران شده است منزه از گناه.”

مقامات دلیل می خواهند با فشار به عنوان بسیاری از اخراج به جلو به عنوان امکان پذیر است گفت: میشل Hinden در فلوریدا وکیل است که متخصص در املاک و مستغلات موارد است. اخراج و توقف دیگر COVID-19-مربوط slowdowns ایجاد کرده اند که تعداد موارد برای دادگاه.

اخراج موارد به احتمال زیاد نمی تواند اولویت اول است. متهمان جنایی باید یک قانون اساسی حق برخورداری از یک محاکمه سریع که ممکن است فشار موارد خود را به جلوی صف. هزاران نفر از موارد سر گرفته خواهد شد و دادگاه ممکن است نیاز به کشیدن قضات از بازنشستگی او گفت:.

Hinden گفت: یک قاضی او با صحبت در اورنج کانتی بوده رزرو اخراج محاکمه به عنوان دور به عنوان 2022.

“من حتی نمی توانید تصور کنید تلاش برای انجام یک خصمانه اخراج مورد و داشتن یک دادگاه برنامه ریزی شده در سال 2022 و در ضمن مشتری من یک مستاجر که نمی پرداخت” Hinden گفت.

برخی از صاحبخانه ها انتخاب فایل موارد با وجود دانستن آنها قادر نخواهد بود برای به دست آوردن یک رسمی اخراج تا محدودیت های بالابر Hinden گفت. آنها امیدوارند که می توان آنها را در مقابل خط یک بار سیستم دادگاه باز برگشت.

Hinden گفت: او تصور کارمندان و قضات در حال گرفتن خشمگین تماس از صاحبخانه و انجام بهترین آنها می توانند به تفسیر و برهم کردن از دستورات و moratoriums.

“آنها در حال تلاش برای به نمایشگاه به عنوان امکان پذیر است و وجود دارد مقدار زیادی از فشار بر روی قضات در حال حاضر و بر کارمندان به تصمیم می گیرید چه چیزی را انجام دهید چرا که حتی وکلای نمی دانم چه خبر” Hinden گفت. “وجود دارد هیچ پاسخ وجود دارد. واقعا نامشخص زمان است.”

بیلی Gallion کسب و کار و توسعه خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با Gallion در [email protected] یا 321-242-3786.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>