Ex-DHS سر کشتی گیر WWE بازداشت اختلاس میلیون ها دلار حسابرس می گوید

لدگر | No comments

رئیس سابق می سی سی پی Department of Human Services بازداشت شده است به عنوان بخشی از یک چند میلیون دلار اختلاس طرح که — در میان چیزهای دیگر — پرداخت برای یک سابق کشتی گیر حرفه ای برای رفتن به یک لوکس با مواد مخدر مرکز توانبخشی در کالیفرنیا دولت حسابرس چهارشنبه اعلام کرد.

حسابرس Shad سفید گفت که دفتر او هنوز در تلاش برای تعیین مقدار کل پول درگیر اما “وسیع توطئه” در حال حاضر بیش از هر گونه اختلاس در طرح در سال های اخیر است.

جان دیویس مشغول به کار در DHS برای نزدیک به سه دهه در نهایت افزایش به مدیر در سال 2016. او استعفا داد و در ژوئیه سال 2019 در حدود همان زمان حسابرس دفتر تحقیقات خود را آغاز کرد.

با توجه به حسابرس دفتر دیویس و دیگر DHS کارمند جعلی فاکتورها به پرداخت برت DiBiase — سابق طرفدار کشتی گیر که بعدها یک DHS کارمند — با پول در نظر گرفته شده برای کمک به خانواده های فقیر. DiBiase پسر سابق شناخته شده طرفدار کشتی گیر Ted DiBiase.

DiBiase گفته می شود پرداخت می شود برای تدریس در کلاس های در مورد استفاده از مواد مخدر و به جای استفاده از این پول برای پرداخت هزینه های خود به مواد مخدر توانبخشی در مالیبو کالیفرنیا. با توجه به حسابرس این کلاس ها قرار گرفت.

حسابرس را گفت که غیر قانونی پول سرازیر طریق می سی سی پی, آموزش و پرورش جامعه, مرکز غیر انتفاعی اجرا شده توسط نانسی جدید و پسرش ژاک جدید.

Shad سفید: شفافیت: می سی سی پی است هزینه های بیش از حد و یا به اندازه کافی پول در برنامه های کودکان?

بیشتر: سازمان های دولتی باید بهبود هنگامی که می آید به امنیت سایبر

این خبر همچنین به میلیون ها نفر در پول خود را به کسب و کار خصوصی با استفاده از پول شخصی و پنهان این معاملات با توجه به حسابرسان.

بودجه در, سوال, شد, بخشی از کمک های موقت به خانواده های نیازمند برنامه که توسط اداره DHS.

چه کسی گفته است ؟

با توجه به حسابرس دفتر وجود دارد حداقل شش نفر درگیر هر چند تحقیقات در حال انجام است. در اینجا چیزی است که ما در مورد آنها را می دانیم:

  • جان دیویس منصوب شد, مدیر امنیت داخلی سابق رژیم صهیونیستی. فیل برایانت در ژانویه 2016. در ماه جولای سال 2019 او اعلام کرد او می خواهد استعفا در پایان ماه. “من در حال حاضر فرصت برای تمرکز بر خانواده را در خانه و دنبال یک موقعیت خارج از دولت” دیویس نوشت: در بیانیه ای اعلام کرد استعفای خود را. دیویس متهم به ایجاد جعلی فاکتورها برای DiBiase و برای “ایجاد یک طرح تقلب را TANF بودجه برای پرداخت هزینه های شخصی, سرمایه گذاری در شرکت های تجهیزات پزشکی.”

  • برت DiBiase بود سابق کشتی گیر حرفه ای با کشتی سرگرمی جهانی که بعد مشغول به کار در DHS به عنوان معاون مدیر تحول, تغییر, با توجه به صفحه مربوط به.

  • نانسی جدید مالک و مدیر می سی سی پی, جامعه, مرکز آموزش و یادگیری جدید, Inc. او همچنین دهکده جدید اجلاس یک مدرسه خصوصی در جکسون. جدید متهم است که با استفاده از TANF بودجه برای استفاده شخصی و همچنین برای سرمایه گذاری های خصوصی در شرکت های تجهیزات پزشکی.

  • ژاک جدیدنانسی پسر است دستیار مدیر اجرایی, می سی سی پی جامعه آموزش و پرورش مرکز و همچنین متهم به استفاده از TANF بودجه برای استفاده شخصی و همچنین برای سرمایه گذاری های خصوصی در شرکت های تجهیزات پزشکی.

  • Latimer اسمیت یک کارمند سابق وزارت امنیت داخلی.

  • آن McGrew است حسابدار برای می سی سی پی, جامعه, مرکز آموزش.

لوگان ریوز سخنگوی حسابرس گفت همه این دستگیری ها ساخته شد چهارشنبه. این کیفرخواست شد در زمینه مهر و موم در Hinds شهرستان ریوز گفت. این معلوم نیست که آنها را بدون سیل داشتند. کیفرخواست یافت نشد در دادگاه الکترونیکی سایت برای Hinds شهرستان است. تلاش برای رسیدن به کلانتر, برای رزرو و اطلاعات موفق شدند.

“من اهمیتی نمی دهند چه سیاسی متصل یک فرد ممکن است. شما لازم نیست حق درمان پول مالیات دهندگان به خود و یا به دروغ به مالیات دهندگان در مورد آنچه شما انجام می دهند با این پول. دیگران انجام این نوع از چیزی که هستند توجه: این را نمی توان تحمل کن” سفید در بیانیه ای گفت.

DHS ساخته شده یک پست در Facebook شنبه گفت: آن “خود گزارش اطلاعات” که منجر به بررسی است.

“MDHS می خواهم برای تشکر از دولت حسابرس محققان برای کار سخت کوش خود در دیدن این تحقیق از طریق” پست گفت. “ما مشتاقانه منتظر این حرکت از طریق سیستم عدالت به وضع نهایی.”

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>