Ex-کلاه سبز-led شرکت ‘پشت’ botched حمله در ونزوئلا برگ خالی ملبورن دفتر

فلوریدا تودی | No comments

سابق ارتش ایالات متحده سرباز نیروهای ویژه که مسئولیت این تلاش خنثی در روز یکشنبه برای سرنگونی دولت ونزوئلا و پیروزی دولت ایالات متحده $15 میلیون فضل بر رئیس جمهور نیکولاس مادورو است مربوط به یک شرکت بر اساس Space Coast.

اما تنها اثری از اردن Goudreau که ذکر شده در فلوریدا بخش از شرکت های ثبت به عنوان مدیر عامل ملبورن مبتنی بر Silvercorp USA, Inc., خالی است فضای اداری در بینام و خیلی به اشتراک گذاشته شده توسط یک زندانی شرکت حمل و نقل و Penske کامیون اجاره دفتر.

“بحران رهبری, مدیریت ریسک پروژه مجتمع رهبری و پروژه ادغام” هستند و از خدمات این شرکت فراهم می کند, با توجه به وب سایت خود را که می گوید Goudreau زندگی در کوکو بیچ “با سگ خود را فین.”

یک صفحه مربوط به Goudreau می گوید: او در خدمت 15 سال با ارتش ایالات متحده از 2001-2016. آن را نیز یادداشت های او به عنوان یک تحلیلگر سیستم در مریلند و قبل از آن در کانادا نظامی از سال 1994 تا 1997 به دست آمده و یک مدرک لیسانس در رشته علوم کامپیوتر از دانشگاه کلگری در سال 1998 است.

Goudreau که در گزارش سابق Green Beret مسئولیت یکشنبه سرنگونی تلاش در مصاحبه با یک تبعید ونزوئلا روزنامه نگار پس از یک دوزیست عملیات گزارش شده در نزدیکی کاراکاس پایتخت. Botched حمله منجر به هشت کشته و 13 زندانی از جمله دو آمریکایی و همچنین نیروهای ویژه سابق با توجه به مادورو دولت است.

در توییتر @SilvercorpUsa یک حساب کاربری به ظاهر مرتبط Goudreau این شرکت که مشخصات تصویر Goudreau پوشیدن یک دست کت و شلوار و کراوات با یک پرچم آمریکا آویخته بر شانه او توییتی در مورد حمله در 8:03 بعد از ظهر یکشنبه.

“Strikeforce حمله به ونزوئلا است. 60 ونزوئلا 2 آمریکایی سابق سبز کلاه بره realDonaldTrump” آن خوانده شده برچسب زدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در متن.

وزارت امور خارجه ایالات متحده نیست, پاسخ به سوالات, از فلوریدا امروز. ناشناس سخنگوی صحبت به اسوشیتد پرس و رد هر گونه ادعا توسط دولت ونزوئلا که ایالات متحده به حمایت از عملیات.

به گزارش آسوشیتد پرس Goudreau مشغول به کار بود با یک بازنشسته ونزوئلا ژنرال ارتش که در حال حاضر در مواجهه با اتهام مواد مخدر در ایالات متحده است. برنامه آنها این بود برای آموزش ده ها تن از فراریان از ونزوئلا نیروهای امنیتی در راز اردوگاه های داخل همسایه کلمبیا و کوه های مرزی حمله کردند که به همین منظور در ونزوئلا بازداشت.

ایمیل, تماس, و پیام های متنی از فلوریدا امروز به یک شماره برای Goudreau بدون جواب رفت در روز سه شنبه.

Goudreau و بازنشسته ونزوئلا سروان. خاویر Nieto که گزارش شده است که با Goudreau کاهش یافته است به صحبت می کنند به آسوشیتد پرس در روز یکشنبه. جفت ارسال شده یک ویدیو آنلاین از ناشناخته محل که در آن آنها گفت: آنها راه اندازی یک ضد ونزوئلا کودتای ناموفق به نام “عملیات جدعون.”

با توجه به Silvercorp USA Inc سوابق کسب و کار فعلی COO ذکر شده است به عنوان کشید سفید مستقر در کلرادو. سفید نمی تواند رسید.

کسب و کار که قبلا ذکر شده ثبت نام عوامل, Inc. به عنوان یک عامل ثبت نام شروع فوریه 2018. اما پس از تماس با دفتر خود را در تمپا فرد در پاسخ به این گوشی تنها اظهار داشت که آنها دیگر ثبت شده عامل از آوریل 2019 و آویزان است.

قبل از این که این شرکت در لیست به عنوان یک عامل ‘فرانک رایلی’ با ذکر آدرس محل اقامت در یک جامعه دردار در حومه ملبورن نه چندان دور از Brevard County government پیچیده است.

این اسناد در واقع املای غلط بکار بردن نام فرانک ریلی بازنشسته استاد گروهبان نیروی هوایی را para-نجات نیروهای ویژه, که گفت که او پس از فروش خانه در آدرس ذکر شده. رایلی زبان به فلوریدا امروز سه شنبه گفت که او کاملا بی اطلاع است که Goudreau استفاده کرده نام خود و آدرس به ثبت نام کسب و کار.

“من هیچ نظری ندارم که چرا او را انجام دهد که” او گفت:.

رایلی بود غافل از Goudreau محل نگهداری و گفت که او تا به حال نه شنیده ام از او از ماه مارس سال 2018 است. او گفت که او فقط می دانست که Goudreau به طور خلاصه به عنوان دو دگرگون بازگشت به زندگی غیر نظامی. او گفت: آنها را از خدمت با هم اما ملاقات در سال 2017 در بازی های جنگجو در تمپا جایی که آنها هر دو در تیم عملیات ویژه.

“او نیست که جایی برای اقامت در آن زمان پس از من به او اجازه ماندن در خانه برای یک زن و شوهر از هفته,” او گفت:.

او به یاد می آورد Goudreau صحبت کردن در مورد برخی از مشکلات مالی و بدهی های او بدهکار پس از ترک ارتش اما اشاره کرد که او به نظر می رسد به عقب بر گردیم روی پای خود را پس از انجام پیمانکار کار در پورتوریکو پس از طوفان ماریا ویران جزیره است.

پس از آن رایلی گفت: تنها تماس خود را با Goudreau بود که او آمد و جمع آوری چیزهایی که او در سمت چپ خانه در ماه فوریه 2018.

“او هنوز هم برخی از چیزهایی که در گاراژ من و او آمد و کسانی که همه چیز و در واقع زمانی که او شروع به شرکت” او گفت:.

رایلی بود غافل از هر پیمانکاری در خارج از کشور Goudreau انجام داده بود در زمان او او را می دانستند.

رایلی گفت که او “گیج” برای شنیدن اخبار Goudreau عملیات در ونزوئلا اشاره کرد که زمانی که آنها جدا از راه او فکر کرد که Goudreau شرکت داشتند داخلی بیشتر تمرکز مانند تیرانداز فعال, آموزش.

“او نمی گویند که در آن او بود,” او گفت:. “من واقعا نمی نگرانی بیش از حد در مورد او, او قادر به مراقبت از خود.”

تماس سهشنبه, یکی, U. s. وزارت دادگستری گفت: “سرنگونی ملل است و نه چیزی است که به طور کلی حلال” اما افزود: “من می دانم هر چیزی در مورد این” قبل از مراجعه بیشتر نظر به وزارت امور خارجه.

الساندرو Marazzi ساسون یک ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با او را در 321-355-8144 یا [email protected] توییتر: @alemzs

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>