همسر سابق از Godbolt توصیف 1st 8 کشنده تیراندازی

لدگر | No comments

MAGNOLIA, از دست ندهید. — در حال حاضر همسر سابق از می سی سی پی در محاکمه در تیراندازی مرگ هشت نفر شهادت دادند یکشنبه در مورد چگونه یک کلانتر معاون ضرب گلوله کشته شد در این صورت توسط مرد او را به عنوان “سوء استفاده” و “کنترل.”

شینا ممکن است تنها شاهد یکشنبه در دادگاه در ماگنولیا گفتن منصفه او را طلاق تا به حال تبدیل شدن به نهایی در روزهای اخیر روزانه رهبر روزنامه گزارش شده است.

بیشتر: وکیل مدافع: مرد متهم به قتل 8 ‘فقط جامعی’

زن شوهر سابق ویلی Cory Godbolt, 37 متهم به قتل پایتخت به اتهام ضرب تیراندازی هشت نفر از جمله معاون که وارد در قوانین خود’home که روز یادبود تعطیلات آخر هفته. دادستان به دنبال مجازات اعدام.

ممکن است شهادت داد که او و Godbolt شده بود با هم 17 سال ازدواج هفت نفر از کسانی که با دو فرزند. او گفت: آنها از هم جدا کرده بود چند بار در طول سال بود و او با مادرش هنگامی که تیراندازی رخ داده است.

قتل آغاز شد و پس از Godbolt وارد در قوانین خانه در Bogue Chitto کردم و به بحث با همسر خود جدا و خانواده اش بیش از این زن و شوهر دو فرزند شاهد وینسنت Mitchell, شهادت, زودتر, با توجه به روزانه رهبر.

میچل گفت: Godbolt به ضرب گلوله کشته و سپس پاسخ معاون و سپس کشته Godbolt را در و دو نفر دیگر. Godbolt سپس به دو خانه دیگر در جنوب می سی سی پی را Lincoln County, کشتن خود دو عموزاده نوجوان و یک زن و شوهر محققان گفته اند.

در روز یکشنبه شهادت, مارس گفت که او تا به حال بوده است و در خانه مادرش برای دو ماه اضافه میکند: “من تصمیم زندگی من بیش از من ازدواج است. او بسیار توهین آمیز به من کنترل.”

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

او گفت که او تا به حال به نام 911 زمانی که خواهرش به او گفت Godbolt وارد شده بود و در خارج از خانه است. “من به نام پلیس من به خاطر ترس از او” او شهادت داد و اضافه کرد او فرستاده او دو فرزند به ماندن در یک اتاق خواب.

او گفت: هیئت منصفه او رفته بود به اتاق نشیمن و Godbolt شد و سپس در آینده از طریق آشپزخانه گفتن مادرش “آن زمان برای آنها را به گوش دادن.”

ممکن است گفت: ورود Lincoln County sheriff معاون ویلیام Durr وارد صفحه اصلی و خواسته Godbolt به ترک زمانی که کسانی که در حال حاضر شاهد Godbolt جلو و تفنگ را از پشت سر خود شلیک Durr در صورت.

ممکن است شهادت داد که او زد به خواب زدم از پنجره بیرون و فرار با فرزندان خود به خانه همسایه خانه تماس 911.

Godbolt وکیل کاترین فقیر گفت: هیئت منصفه پیش از آن در دادگاه است که مشتری او در تلاش بود برای محافظت از خانواده خود و نمی خواست دختر خود را به ماندن در خانه پس از او معتقد بودند او بوده است نامناسب لمس توسط یکی از اعضای خانواده وجود دارد.

“Cory فقط جامعی” فقیر گفت. “کوری نمی توانستم فروپاشی خانواده اش. او نمی تواند قادر به محافظت از کودکان خود را. در آن لحظه در مه از ترس در فروپاشی خانواده کوری کشیده تفنگ خود را.”

Godbolt التماس کرد گناه نیست به چهار فقره قتل پایتخت چهار فقره قتل و یک تعداد از اقدام به قتل دو فقره آدم ربایی و یک تعداد از سرقت مسلحانه. او همچنان در بازداشت پس از دستگیری او در 28 مه سال 2017 ساعت پس از تیراندازی.

چرا که از پیش از محاکمه تبلیغات در جنوب می سی سی پی, داوران انتخاب شد در شمال می سی سی پی را DeSoto County, 285 کیلومتر (459 کیلومتر) شمال شهرستان لینکلن. 12 منصفه و سه تناوب انتخاب شدند جمعه. آنها از شنیدن این مورد در ماگنولیا است که در نزدیکی شهرستان لینکلن.

دادگاه برنامه ریزی شده بود به ادامه دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>