حرارت بیش از حد هشدار برای Coachella Valley صادر شده به عنوان درجه حرارت به 100 یا بیشتر

مایدزرت | No comments

بیش از حد گرما هشدار در جریان است برای Coachella Valley و مناطق اطراف آن.

خدمات ملی آب و هوا صادر شده هشدار در بعد از ظهر جمعه برای کلیسای جامع شهر, نخل کویر, La Quinta, مکه, هزار, کف دست, رانچو مایراج پالم اسپرینگز, آسمان, دره کوچلا, خورشید, شهر, نخل کویر, برمودا دونس, Indio, هندی چاه و حرارتی.

گرما هشدار شروع می شود در 1:41 p. m. در تاریخ 24 آوریل ادامه خواهد داد و تا 6 بعد از ظهر در آوریل 26.

این اولین گسترده موج گرما برای شهرهای کویری ایران در این سال و درجه حرارت به شمار می رود خطرناکی داغ روزانه درجه حرارت بالا از 100 به 105 درجه است.

بیشتر: شدن هوا گرم است. اما عمومی جامعه و استخرهای بسته باقی می ماند به دلیل coronavirus

گرمای شدید خواهد شد به طور قابل توجهی افزایش می دهد پتانسیل برای گرما و بیماری های مرتبط, به خصوص برای کسانی که مشغول به کار و یا شرکت در فعالیت های در فضای باز. ساکنان باید نوشیدن مقدار زیادی از مایعات اقامت در اتاق مطبوع و اقامت در خارج از خورشید است.

اگر شما باید خانه خود را ترک ساکنان توصیه به انجام این کار با احتیاط. در نظر گرفتن تغییر زمان فعالیت های شدید به صبح زود یا شب و لباس سبک و اتصالات سست لباس زمانی که ممکن است.

“را ترک نمی کند, حیوانات خانگی, کودکان و یا هر کسی دیگری باقی نمانده در” کیسی Oswant یک هواشناس از خدمات ملی آب و هوا گفت: خورشید صحرا.

برای کاهش خطر در کار ایمنی و بهداشت شغلی دولت توصیه می کند برنامه ریزی مکرر استراحت در سایه و یا تهویه مطبوع محیط. هر کسی با غلبه بر گرما باید نقل مکان کرد و به یک خنک و سایه محل.

“مطمئن شوید که شما می دانید علائم سکته گرما و خستگی گفت:” Oswant.

911 تماس بگیرید اگر شما یا شخص دیگری در حال تجربه یک اورژانس است.

Amaray Alvarez یک کارآموز برای خورشید صحرا. شما ممکن است به او در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>