بیش از حد littering دهید سرکوب در کوکو بیچ

فلوریدا تودی | No comments

به عنوان coronavirus محدودیت شروع به سهولت مردم و زباله شده اند inundating بروارد سواحل.

بیش از 13000 پوند زباله برداشت در ساحل آخر هفته گذشته منجر کاکائو ساحل مقامات برای سرکوب littering, افزایش جریمه و اجرای.

Littering در کوکو بیچ در حال حاضر می تواند واکشی مجرم $250 خوب است.

“به عنوان محدودیت های بیشتر در حال تبدیل شدن آرام در طول این همه گیر این شهرستان از کاکائو در ساحل شروع به دیدن هجوم روز معلق به ما سواحل همراه با انبوهی از غیرقانونی زباله دور ریخته در خود بیدار” کاکائو در ساحل, اداره پلیس نوشت: در یک توجه کنید.

“این تحمل نخواهد شد.”

بیشتر: بحث بر سر میزان فدرال coronavirus کمک رفتن به ساکنان شهرستان ادامه خواهد داد

بیشتر: Brevard سازمان پیاده روی برای عدالت در مورد کشته گرجستان مرد

با توجه به کاکائو در ساحل, پلیس, افسران باید شاهد یک littering جرم دست اول به موضوع استناد. هر کسی که می خواهد به گزارش littering است که هنوز هم تشویق به تماس با پلیس در 321-868-3251.

“جامعه ما با این نسخهها کار بسیار سخت می شود استوارت از پایداری زیست محیطی. اگر من نیاز به reallocate منابع مهم ما در طول فصل اوج برای مبارزه با litterers ما دیگر درخواست کنندگان ما به پیروی از ما بستر قوانین, ما انتظار آن وجود خواهد داشت و عواقب آن برای مجرم” گفت: رئیس اسکات روزنفلد در بیانیه ای.

حفظ بروارد زیبا, یک سازمان داوطلبانه است که سازماندهی وانت زباله در اطراف این شهرستان به ثبت یک افزایش بزرگ در سطل زباله در سواحل نسبت به دیگر سال است.

با توجه به KBB معاون Bryan Bobbitt آخر هفته گذشته شاهد سنگین هجوم زباله در سواحل است.

داوطلبان با حفظ بروارد زیبا برداشت 33 کیسه های زباله از روز جمعه beachgoers, 122 کیسه برای پنج شنبه و 142 برای یکشنبه.

که الشعاع طور متوسط کمتر از 10 کیسه برای یک روز داده می شود در حالی که ساحل دسترسی محدود شد و با توجه به کوروناویروس.

“به طور معمول وجود دارد این است که یک چشم انداز مثبت اما آنچه ما دیده ایم این آخر هفته گذشته راه بالاتر از نرمال” Bobbitt گفت. “این معادل چهارم جولای و آخر هفته روز یادبود.”

“مردم نیاز به درک اگر آنها را ترک سطل زباله بر روی زمین یک پرنده ماهی یا لاک پشت دریایی می تواند کشته شود ، این فقط یک سوختگی موضوع آن را به یک موضوع محیط زیست در سراسر,” او گفت:.

Bobbitt گفت: افرادی که می خواهید به حتی بیشتر مفید می تواند خود را به زباله و بازیافت با آنها برای جلوگیری از مخازن در ساحل سرشار از.

“ما همه را تشویق به آمدن و لذت بردن از سواحل اما انتخاب کنید تا بعد از خودتان را.”

تماس با Vazquez در [email protected], 321-917-7491 و یا در توییتر @tyler_vazquez. حمایت از کار خود را با اشتراک FloridaToday.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>