منحصر به فرد: Buzz Aldrin می گوید او پس از آپولو 11 قرنطینه درس اعمال می شود به کروناویروس

فلوریدا تودی | No comments

نظر

در 20 جولای 1969 آلدرین یکی از دو انسان پا بر روی ماه به عنوان بخشی از آپولو 11 ماموریت. او نوشت: این ستون به طور انحصاری برای فلوریدا امروز. او 90 سال زندگی در شهرستان Brevard.

ما آمریکایی ها انعطاف پذیر هستند هرگز بیشتر از زمانی که به چالش با چیزی جدید یک مشکل بزرگ به شکل. حتی در یک بحران — این یکی به ما سلامت ایمنی و رفاه اقتصادی — ما تمایل به درخشش. با گذشت زمان در دست ما اجازه استفاده از آن را به خوبی.

“زمان در دست من” است که معروف به عنوان آهنگ های مورد استفاده توسط بینگ کرازبی. امروز ما آن را در پیک. مهم این است که با استفاده از آن را به خوبی سازگاری اجتماعی در انزوا نگه داشتن چشم انداز بودن محتوای سازنده و مسالمت آمیز با وجود لایه استرس است.

بازگشت از آپولو 11 را به ماه ماموریت نیل آرمسترانگ مایک کالینز و من قرنطینه به مدت سه هفته. شما ممکن است فکر می کنم که آسان بود نسبتا صحبت کردن. پس از همه, ما قرنطینه بود و باز نمی شود به پایان رسید. ما می دانستیم که آن را به پایان.

راه اندازی ویژه: با وجود coronavirus ناسا و اسپیس ایکس با هدف راه اندازی فضانوردان از فولاد خوزستان در مه

ماه فرود: خوانندگان به یاد داشته باشید که در آن آنها بودند که آپولو 11 خدمه ساخته شده تاریخ

در مهار ما اول اشغال یک تریلر سپس قمری دریافت آزمایشگاهی با اتاق به اندازه کافی کشش پاهای ما. بود که پس از هشت روز و سه ساعت در آپولو 11 را در کپسول فضای داخلی از 210 فوت مکعب تقریبا سه یخچال و فریزر.

به خاطر سپردن پست-ماه قرنطینه, احساس, تازه, دوباره بودن “خیلی نزدیک و در عین حال تا کنون” از معاشرت — حافظه است که می آید با درس زندگی آموخته و نمی رود.

ما قرنطینه البته به عنوان بخشی از ماموریت. ما به طور داوطلبانه جدا شده قبل از پرواز به طوری که پزشکان نه ویژگی یک بیماری انجام شده به فضا به عنوان یک اشکال در ماه. همانطور که معلوم شد ما سالم رفتن و سالم پس از آن.

در بازگشت ما جدا شد برای جلوگیری از گسترش احتمالی قمری باکتری ها از راه دور امکان. فقط به عنوان ما در حال quarantining امروز برای جلوگیری از coronavirus ما “موجود” در بازگشت.

در خرابی بود خوش آمدید. در طول پرواز ما مشغول بودند و با ساختاری متمرکز در عمل کار چک لیست مدیریت مشاغل در کپسول قمری فرمان ماژول و در ماه است. پس از بازگشت ما debriefed کردم مستغرق در مدارک آماده مراحل بعدی.

به زودی مثل امروز خسته شدم. ما به عنوان خوانده شده مجلات بازی کارت پر شده و در گزارش بررسی ماموریت صحبت از راه دور با خانواده و دوستان و پزشکان از طریق شیشه ای. پنجره بازدید شد خسته کننده به عنوان در حال حاضر.

بدتر ما را به رایانه برای کار یا سرگرمی. ما نمی باید گوشی های تلفن همراه, کامپیوتر, بازی, برنامه, کابل, اخبار, ورزش, آموزش, یا, سرگرمی, ایستگاه. ما تا به حال مقدار زیادی از زمان و اشتیاق به فراتر از قرنطینه.

از این دنیا: ناسا کارگر فضانورد بدن و آلدرین را در کمد

تاریخ: آپولو 11 خدمه آنها که بودند ؟

ما هم به حال خودمان — توانایی برای دوباره حوادث هم فکر می کنم از طریق چه بود آمدن تصور کنید آنچه باقی مانده است. ما در مقایسه با زمان ما ارائه شده مشاهدات به دانشمندان و خبرنگاران و سپس برنامه ریزی برای آنچه که ما ممکن است انجام دهید زمانی که منتشر شد. برای خیلی از این زمان ما به آنچه شما انجام می دهند در حال حاضر: سرد.

اما از آن تجربه سرازیر درس. برخی از اعمال امروز و در این لحظه منحصر به فرد در آمریکا و تاریخ جهان است. ما نه فقط بازگشت از ماه اگر چه بسیاری ممکن است احساس به عنوان آواره به عنوان اگر در ماه. هنوز هم پس از ماه قرنطینه آموزشی بود.

ما متوجه زندگی است که همیشه زندگی در سرعت نور است. گاهی اوقات محدود بار از هیجان ما باید آهسته است. کاهش اجازه می دهد یک نگاه در آنچه که انجام شده است یک فرصت برای کالیبره کردن رویدادهای گذشته را در نظر بگیرید چگونه به جلو حرکت کند. که در نوع خود قابل تامل است و به ندرت به صورت داوطلبانه است اما می تواند به خوبی مبدل برکت و رحمت است.

بیرون رفتن و بازگشت به ماه, ما می دانستیم که ما در حال اتمام یک ماموریت مهم است. ما می دانستیم که ما خوش شانس بودند. موفقیت بخش برنامه ریزی بخش آماده سازی برای برنامه ریزی نشده قسمت خوبی است.

ما تا به حال تجربه کرده ، قرنطینه به ما زمان به منعکس کننده این واقعیت است. آموزش ما در خدمت ما هست. وقتی قمری را صعود موتور مدار شکن جامعی ما بداهه با استفاده از یک روش ساده قلم به آتش موتور. که برنامه ریزی نشده بود اما آن کار می کرد.

در ماه فرود ما را مجددا به سرعت. ما فرود آمد نیم مایل از برنامه ریزی سایت. نیل به خلبانی خدمه هماهنگی و شانس ما رو پایین — کمتر از 30 ثانیه سوخت باقی مانده است. تماس با آن چه شما می خواهید اما ما خوش شانس بودند. در قرنطینه ما منعکس شده بر ما نعمت است.

ما یک فرصت برای به اشتراک گذاشتن برداشت با یکدیگر فقط در میان خودمان است. ما تا به حال به نفع آموزش و قدردانی از یکدیگر بودن صدایی تخته صلیب-بررسی و گزینش به صورت تجربیات به اشتراک گذاشته شده.

که مزیت دوم از انزوا ممکن است به نظر می رسد کوچک, وزن برابر خستگی و سرخوردگی و احساسات گره خورده است به پیش بینی انتشار اما تجربه مشترک ارائه می دهد اتاق به صورت متقابل بازتاب قدردانی و تاکید حوادث. این هم یک برکت و رحمت است.

گذشته در مهار ما جلوتر برنامه ریزی برای چه آمد بعدی. ما با استفاده از زمان به منعکس کننده بلکه به تصور آینده زمانی که درب بازگشایی شد. ما فکر بازگشت به آزادی معاشرت مسافرت بود که جهان ما را پشت سر گذاشته بود فقط به عنوان ما امروز انجام می دهیم.

این مشاهدات ساده اما ما شانس با “زمان در دست ما” برای قدردانی از کسانی که ما با آنها در حال رفتن را از طریق این در برخی موارد کمک به آنها را انجام دهد. و ما می توانیم با نگاه به آینده با هدف. مسائل کوچک اما درست همان.

آخرین ما باید بخندی, در حال حاضر و پس از آن. در مواجهه با نا امیدی داری و استرس و سختی و خستگی, خنده کمک می کند. خروج از ماه من اشاره کرد ما به نظر می رسید “شماره 1 بر روی باند فرودگاه” یک اتفاقی. خنده کمک می کند تا خنثی کردن استرس است. در بازگشت ما به عقب نگاه کرد و رو به جلو است. ما همچنین خندید فقط نگاه ما در آن قرنطینه عکس.

در این راستا من پایین خط. مانند بسیاری از شما من را با هدف جلوگیری از ابتلا و گسترش COVID-19 هستم خود quarantining. مثل شما هیچ سنگ ماه من را احاطه کرده در حال حاضر. بر خلاف زمانی که ما راه می رفت در ماه و جهان نگاه امروز من به آمریکایی ها و کشیدن و با هم به جلو و از طریق. با هم, ما را به بازگشت به جایی که ما شروع به امن و سپاسگزار برای هر یک از دیگر و برای این کشور است.

در حال حاضر, اجازه دهید می گویند ما را یک گام کوچک به تولید یکی دیگر از جهش بزرگ برای امریکا است. گرفته شده در “اجتماعی فاصله” به عملی در این ماه امروز قرنطینه به نظر می رسد قابل کنترل است.

با هم, ما را از این طریق دریافت کنید. با هم, ما را دوباره به عقب نگاه کنید و تعجب آنچه که ما انجام داده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>