منحصر به فرد: می سی سی پی شهردار هال مارکس صحبت می کند در مورد تظاهرات خواستار استعفای

لدگر | No comments

گلبرگ شهردار هال مارکس گفت: او معذرت خواهی کرده که از نظر او باعث درد بسیار به شهر او منجر می شود و مردم آن, اما, او او را انکار می کند نظرات نژادپرستانه و می گوید او نمی خواهد استعفا دهد.

“من اعتراف که من نظرات اخیر مرگ غم انگیز جورج فلوید در مینه سوتا ساخته شد با عجله و خوب فکر کردن و یا بیان” او گفت:. “از آنجا که این کلمات من گرفته شد از زمینه های که در آن آنها به معنای. برای آن عذرخواهی می کنم.

“من عذر خواهی به کسانی که آنها را به توان حساس و من عذر خواهی به مردم شهرستان ما است.”

شهردار تأیید او ادامه خواهد داد در یک مصاحبه اختصاصی با هتیزبرگ آمریکا روز شنبه در خانه اش.

“من نمی خواهد استعفا,” او گفت:. “مردم انتخاب من به خدمت تا تاریخ 1 ژوئیه 2021. من نمی توانم استعفا بیش از چیزی است که من انجام نمی. من را از نظرات نژادپرستانه و من بدرفتاری هر کسی.”

دادخواست شروع change.org خواستار استعفای شهردار بیش از 13,000 امضا بیش از حدود 11,000 جمعیت این شهر است.

او گفت که او نگران و شگفت زده شهرستان aldermen عدم حمایت او از برخی از آنها را به اشتراک گذاری نظرات خود را.

“بزرگترین ناامیدی بیش از سه روز بوده است در هیئت مدیره ما از Aldermen,” او گفت:. “به جای به سادگی گفت: مخالفت آنها با نظرات من آنها را مجاز به معرض وحشتناک تهمت که به نام یک نژادپرست همه زمان که دانستن حقیقت نیست.”

مارکس گفت که او تاسف ساخت این بیانیه به عنوان آن نوشته شده بود اما هیچ یک از هیئت Aldermen گفت: آنها خود را از کلمات توهین آمیز در گذشته حتی اگر آنها کرد و گفت: در سرزنش شهردار که از قبل نوشته شده اند به همان اندازه توهین آمیز

“در طول زمان به عنوان یک مقام دولتی, من اغلب با استفاده از رسانه های اجتماعی به اظهار نظر در مسائل و وقایع اثرگذار شهر ما, دولت, ملت و جهان,” او گفت: خواندن از یک بیانیه قبل از پاسخ دادن به سوالات. “برخی از آنها به سادگی به معنای به عنوان شخصی نظرات دیگران ساخته شده بودند به بیان سیاست دیدگاه ها و عقاید سیاسی … البته موافق با من در نظرات و این چیزی است که ملت ما قرار است در مورد. آزادی و بیان نظر و عقیده بدون ترس یا عذاب.”

Aldermen همچنین تصویب یک قطعنامه در یک نشست ویژه روز شنبه درخواست مانند دیگران برای شهردار برای استعفا. با وجود این که مارکس گفت که او مایل به کار با هیئت مدیره را به حرکت به شهرستان رو به جلو به عنوان آنها در گذشته انجام داده اند.

“من مایل به کار با آنها فقط همان است که من تا کنون انجام,” او گفت:. “همه کار برای مردم است. ما همه انتخاب برای خدمت به مردم است.”

او گفت: تنش ها بالا بود در سال گذشته زمانی که شهردار و aldermen تا به حال بحث های داغ و اختلافات در بودجه است.

“آن نیمه زشت,” او گفت:. “اما ما در حال حاضر شروع به مرتب کردن بر اساس از پل که شکاف و من فکر می کنم ما می توانستند خیلی بهتر روابط این زمان در اطراف.

“من قصد ندارم به آن می گویند برای رفتن به آسان برای من می گویند چگونه در ذهن من آنها را انجام داده اند و من در این, اما من مایل به کار با آنها و من فقط باید به جلو حرکت کند.”

قبل از شنبه را aldermen جلسه بود به نام تظاهرات برنامه ریزی شده بود برای جمعه و شنبه و یکشنبه در گلبرگ شهرستان سالن. این اعتراضات تا کنون عمدتا مسالمت آمیز به مردم ایستاده و یا نشسته در آفتاب داغ و خواستار عدالت برای Floyd مرگ بلکه برای مارکس استعفای.

برخی از معترضان بعد نشان داد تا در مارکس خانه جمعه و شنبه به عنوان پلیس و دیگران تماشا.

یکی از معترضان آنتونی دونن گفت: او در شهردار خانه به دلیل این است که در آن شهردار است.

“او در شهر او را در اینجا” دان گفت. “من قصد دارم به او احساس به عنوان ناراحت کننده (جورج Floyd) احساس می شود.”

دان گفت که او احساس می کند از نظر مارکس ساخته شده نشان می دهد که شخصیت واقعی او.

“هنگامی که شما در یک موقعیت (از قدرت) و شما را حساس بیانیه ای آن را می گوید زیادی در مورد آنها,” او گفت:. “من اینجا هستم چون احساس می کنم او نشان دهنده این شهرستان از گلبرگ. من عصبانی نه تنها با حساسیت اما با cockiness گفت: آنچه شما در حال رفتن به انجام (به عنوان در استعفا).

“استعفا و همه چیز خوب خواهد شد. اما تا آن زمان اگر من به بیرون می آیند در اینجا روز به روز این چیزی است که من قصد دارم به انجام. شما messed تا. شما تا به حال شانس به عذرخواهی می کنیم اما شما نمی. شما انسان هستید. هر کسی اشتباه می کند. من به طور کامل درک کنیم.”

گلبرگ اعتراض روز 2: تجمع همچنان ادامه دارد تماس بگیرید برای شهردار هال مارکس استعفای

مارکس دیدگاه در اوایل این هفته در Facebook و Twitter در مورد فلوید مرگ کشید محلی اعتراض و حتی رسانه ملی توجه است.

“اگر شما می توانید می گویند شما نمی توانید نفس کشیدن شما در حال تنفس” مارکس نوشت. “به احتمال زیاد است که انسان در اثر مصرف بیش از حد و یا حمله قلبی. تصویری را نشان نمی دهد او مقاومت کردم که او را در آن موقعیت است. پلیس مصلوب کردند.” ارجاع فلوید مرگ و افسر پلیس ،

که Hal مارکس?: می سی سی پی شهردار زیر آتش بیش از جورج فلوید رسانه های اجتماعی نظرات

صدای جیر جیر و حساب خود را از آنجا حذف شده است. از Facebook پست به اشتراک گذاشته شده تنها به دوستان و اما عکس روی صفحه نمایش از آنچه که او گفت: در حال گردش در شبکه های اجتماعی.

این دیدگاه باعث یک طوفان در رسانه های اجتماعی. مارکس و خانواده اش نیز شروع به دریافت تهدید به خشونت و حتی مرگ او گفت:.

Hal مارکس می گوید: گلبرگ aldermen تماس برای شهردار استعفای بیش از جورج فلوید مرگ نظر.

می سی سی پی از قانون: در اینجا است که چرا یک شهردار نمی تواند رییس برای صدای جیر جیر در مورد جورج فلوید مرگ

دونن انجام یک تفنگ را در خود لگن در حالی که ایستاده در خارج از شهردار ، او گفت: آن را برای حفاظت شخصی. می سی سی پی قانون اجازه می دهد تا باز کردن حمل سلاح گرم بدون مجوز.

“هنگامی که ما آمد (جمعه) اکثریت ساکنان شد, استقبال,” او گفت:. “وجود دارد یک زن و شوهر است که می آیند و می گویند آنها احمقها. که منجر به اعتقاد من من کردم برای محافظت از خودم.”

مارکس و همسر Mindy نیز در گفتگو با هتیزبرگ ، او گفت که خانواده او در حال حاضر در ترس زندگی می کنند. فرزندان خود را که همچنین دریافت تهدید شده است گفت: برای دور ماندن از خانه و خانواده.

“من فکر می کنم که این کاملا مسخره است که ما خانواده است که هدف قرار داده,” او گفت:. “زندگی به عنوان ما آن را می دانستند چند روز پیش هرگز بازگشت. من فکر نمی کنم ما همیشه احساس می کنید به عنوان امن است. که در آن ما می رویم به رفتن ؟ ما اینجا امن تر از هر جای. من اعتماد ندارند کسی در این نقطه است.

“پس از معترضان در مقابل خانه خود را با یک تفنگ را در ران خود را و گفت که همسر خود را به پرداخت برای آنچه شما فکر می کنم که این کاملا مسخره است.”

Mindy مارکس محل اشتغال در Ellisville تهدید شد و پلیس تا به حال برای نظارت بر منطقه در مورد تهدید متوجه شد.

“ما سزاوار نیست این نوع از توجه” Hal مارکس گفت.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected].com. او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>