کارشناسان می گویند COVID-19 تست باید رایگان باشد. آن است که همیشه نیست.

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم امنیت عمومی اطلاعات ما newsroom است و ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

هر چند سیاستمداران مانند فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و کارشناسان بهداشت عمومی را تبلیغ رایگان دسترسی به تست به عنوان بخش مهمی از راه حل به COVID-19 گیر برخی از آزمایشگاه هنوز اتهام هزینه های بیماران در حال کشف.

این Brevard County Health Department فراهم می کند رایگان تست را در آن درایو-از طریق تست سایت. خصوصی دیگر نهادهای مسئول برای تست اینکه: MedFast که در عمل 12 مراقبت های فوری و مراکز در سراسر شهرستان هزینه بیماران ایجاد $25 و OMNI هزینه 50 دلار در آن درایو-از طریق آزمایش محل در ملبورن.

چرا هزینه ؟ خصوصی آزمایشگاه و ارائه دهندگان خدمات سلامت می گویند که آنها نمی توانیم به شارژ و دولت فدرال هنوز راه اندازی یک چارچوب برای پوشش هزینه های آزمایش بیماران ایجاد.

در حالت ایده آل, تست گرفتن برای COVID-19 باید به آسانی به عنوان گرفتن یک بارداری یا فشار خون, آزمون گفت: Ge بای دانشیار بهداشت, سیاست و مدیریت در جان هاپکینز. به خاطر سلامت عمومی تست باید در دسترس بدون هیچ هزینه برای هر کسی که با علائم و یا قرار گرفتن در معرض ویروس.

این آزمایش بسیار مهم است چرا که آن را به کاهش تلاش های هدایت منابع به مکان مناسب و هشدار به جوامع محلی شانس قرار گرفتن در معرض.

بیشتر: Coronavirus: تاخیر در تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری را مالی و تلفات عاطفی

“شما باید به فکر می کنم از COVID-19 به عنوان یک جنگ” بای گفت. “اولین سلاح ما در این جنگ در حال آزمایش است.”

قوانین فدرال اقدام به رسیدگی به این مسئله; فدرال خانواده اولین Coronavirus پاسخ با تصویب قانون مارس 18 ایجاد یک مسیر به ارائه بازپرداخت برای درمان بیماران ایجاد. ارائه دهندگان می تواند لایحه دولت برای خدمات تست.

حتی پس از آن این قانون نمی ناکرده ارائه دهندگان خدمات از صورتحساب بیماران ایجاد و سیستم نیست و در عین حال در جایی به بازپرداخت ارائه دهندگان.

چرا که قانون حرکت می کند تا به آرامی بای گفت: مسئولیت سقوط به جوامع و ارائه دهندگان خدمات در ابتدا پوشش هزینه.

هر بیمار با بیمه به لحاظ نظری باید دسترسی به رایگان تست: مارس 18 قانون مورد نیاز تمام شرکت های بیمه به صرف تمام هزینه های برای تست از جمله اتهامات عنوان شده برای اتاق های اورژانس و بازدیدکننده داشته است دفتر مورد نیاز به اداره آزمون. قبل از آن بسیاری از شرکت های بیمه در حال حاضر به طور داوطلبانه بخشیده تست هزینه های.

اما هنوز هم بیماران شارژ می شود اگر آنها در حال آزمایش در یک آزمایشگاه یا مرکز است که در شرکت بیمه, شبکه بای گفت.

سلامت برای اولین بار است که ارائه نمی شود پیاده روی و یا رانندگی از طریق آزمایش نمی خواهد هزینه بیمه بیماران برای تست یک سخنگو گفت: پنج شنبه. یک سخنگوی مباشر مراقبت های بهداشتی که در عمل رککلدگ مرکز پزشکی منطقه ای و ملبورن مرکز پزشکی منطقه ای نمی پاسخ به سوالات قبل از فشار زمان. Parrish مرکز پزشکی جامعه COVID-19 تست سایت.

MedFast افسر ارشد پزشکی دیوید ویلیام گفت: این شرکت با دریافت شکایت از افرادی که اعتقاد دارند این تست همیشه رایگان است. این درست نیست, او گفت:.

“آزمون هزینه پول و منابع را از کسب و کار ما,” او گفت:.

بیشتر: Coronavirus تست سردرگمی سوخت و نگرانی و عدم قطعیت در بروارد

OMNI بهداشت و درمان جمهور کریگ Deligdish گفت labs در حال شارژ برای آزمون OMNI اداره در آن درایو را از طریق. همچنین او اشاره کرد که دولت فدرال داده است چند جزئیات در مورد چگونگی درمان از بیمه بیماران ممکن است بازپرداخت شود.

“آنها موفق به پاسخ و یا راه اندازی مکانیزم,” او گفت: وضعیت “ظروف سرباز یا مسافر.”

پس چرا همه فقط با استفاده از سایت های رایگان اگر مورد نیاز است ؟

آن است که آسان نیست.

ارائه دهندگان مختلف باید معیارهای مختلف. فلوریدا وزارت بهداشت ارائه می دهد تست برای هر کسی که با یک تب از 100.4 یا بیشتر سرفه و تنگی نفس.

در ضمن OMNI ارائه می دهد تست برای هر دو نفر با علائم خفیف و افراد بدون علائم هستند که مسن تر از 60 سال مسن تر از 45 با یک بیماری مزمن اولین پاسخ دهندگان سلامت کارگران و Publix و Winn-Dixie کارکنان.

برخی از کارکنان با علائم تنفسی ممکن است نیاز به ارائه یک منفی COVID-19 تست قبل از آنها بازگشت به کار; در آن صورت انتظار چندین روز برای یک نتیجه ممکن است به معنای از دست دادن درآمد. بیمارستان های مختلف و تست امکانات مختلف زمان چرخش.

بای گفت: در حال حاضر معیار برای تست توسط CDC و DOH لازم برای صرفه جویی در منابع. او خوشبین است که تست دسترسی افزایش خواهد یافت به عنوان تولید کنندگان تا سطح شیب دار تولید برای دیدار با تقاضا اجازه می دهد سازمان بهداشت و درمان به گسترش معیارهای تست و آزمایش بیشتر مقرون به صرفه است.

“من مطمئن هستم که ظرفیت و سرعت تست و به راحتی از تست نیز افزایش خواهد” بای گفت.

بیلی Gallion کسب و کار و توسعه خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با Gallion در 321-242-3786 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>