‘بسیار بی پروا’: کلانتر بیانکو انتقاد قرار وثیقه کاهش سفارش به اهل بیت کارکنان coronavirus موارد صعود

مایدزرت | No comments

Riverside County Sheriff چاد بیانکو در بعد از ظهر جمعه با انتقاد از تصمیم اخیر برای کاهش هزینه وثیقه برای برخی از جرائم به $0 در دادگاه به عنوان “بسیار بی پروا” و گفت: نزدیک به 180 زندانیان و اداره کارکنان باید آزمایش مثبت برای coronavirus به تاریخ.

در یک ویدئو بیانکو خطاب کالیفرنیا قضایی شورای مارس 6 به منظور کاهش هزینه وثیقه به $0 به عنوان “عمده تغییرات اخیر در نظام حقوقی ما” گفت: این حرکت می تواند منجر به آزادی صدها تن از زندانیان در حال حاضر در زندانی.

بیانکو گفت این تصمیم “بسیار بی پروا است که در آن نه تنها تشویق رفتار مجرمانه آن را نیز محدودیت توانایی اجرای قانون را به شما در حفظ و امن است.”

وثیقه کاهش منظور اعمال خواهد شد به کسانی که متهم به همه جنحه و برخی جنایات به جز خشونت و جنایت جرائم مربوط به خشونت و یا وسیله رانندگی تحت تاثیر و جرائم نیاز به مجرم جنسی ثبت نام.

این سیاست در زمان, اثر, مارس 13 برای Riverside County دادگاه عالی و دادگاه های ایالتی.

“این حرکت تحت پوشش کاهش جمعیت زندان ها به سرعت گسترش COVID-19 ویروس در زندان systems” بیانکو گفت. “حقیقت این است که ما زندان جمعیت است که در طول تاریخ در سطوح پایین و ما باید بیش از اندازه کافی فضا برای جداسازی و قرنطینه آلوده زندانیان.”

در علاوه بر این به انتقاد از سیاست بیانکو ارائه به روز رسانی در چگونه بسیاری از زندانیان و اداره کارکنان باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

تا کنون 107 زندانیان دارای آزمایش مثبت برای ویروس. پنجاه و سه را بهبود و بازگشت به طور کلی مسکن بیانکو گفت.

“زندانیان بیمار در حال دریافت ثابت, با کیفیت بهداشت و درمان از ما پزشکان و پرستاران” بیانکو گفت. “همه ما زندانیان ارائه شد با ماسک و در حال تشویق به رعایت بهداشت اجتماعی و فاصله. این زندان در حال تمیز بودن چند بار در روز و زندانیان ارائه شود کافی تمیز کردن لوازم و بهداشت شخصی اقلام است.”

هفتاد و یک از کارکنان باید آزمایش مثبت و نه بازگشت به کار پس از دوره نقاهت.

“اکثر کارکنان ما تست مثبت آمده اند از ما اصلاحات بخش” بیانکو گفت. “ما چندین کارکنان اختصاص داده شده به گشت زنی در دادگاه و خدمات پشتیبانی که آزمایش مثبت اما به طور کلی کارکنان ما در گشت و ما اعزام به مراکز انجام می دهند خوب است.”

پس از ستایش کارکنان بیانکو گفت که آنها “با کمال میل گزارش کار خود را با قرار دادن در معرض خطر در هر روز است.”

“آنها حتی داوطلبانه برای اضافه کاری موقعیت در همان زندان به سیستم که در آن شیوع آغاز شده,” او گفت:.

در جمعه شهرستان ریورساید وکلای مدافع به نظر می رسد در بخش کلانتر طرف برای میانجیگری در مورد اورژانس را صادر کرد در یک مورد که در آن یک وکیل با زندان قانون است و ادعا شهرستان زندانیان به درستی محافظت از ابتلا به کوروناویروس.

منطقه مرکزی کالیفرنیا قاضی ویرجینیا فیلیپس نوشت در مارس 14 پرونده که گروه ارائه نشده رضایت بخش شواهدی وجود دارد که زندانیان ارائه شده کافی منابع برای حفظ بهداشت و جسمی می تواند فاصله از دیگران است.

بیانکو به نام کت و شلوار “جدی سوء استفاده از نظام حقوقی” و در روز جمعه تصویری دو برابر در اظهارات مشابه که با تماس به آزادی زندانیان هستند که تهدیدی برای امنیت عمومی غیر ضروری هستند.

“حقیقت این است که این زندانیان دریافت درمان بسیار عالی و دسترسی بیشتر به مراقبت های پزشکی بیشتری به آسانی از بسیاری از شما که در زندان” او گفت:.

زندان دفتر حقوقی مورد ثبت شده در سال 2014 بر اساس ادعا می کند از زندانیان که آنها دسترسی به مراقبت های بهداشتی کافی و سلامت روان درمان. در سال 2016 قاضی فدرال نظارت بر آن صورت تاسیس یک رضایت فرمان زیر که دادگاه منصوب کارشناسان پزشکی خواهد مانیتور مراقبت های بهداشتی در زندان شهرستان سیستم و ارائه پیشنهادات خود را برای بهبود.

بیانکو نیست به صراحت اتصال شورای قضایی را اجرای $0 وثیقه سیاست و زندان قانون کار را درخواست او را به در نظر گرفتن انتشار زندانیان که نمی تهدیدی برای امنیت عمومی در روز جمعه تصویری. اما در پاسخ جداگانه به هر یک از او ساخته شده است که نظرات مشابه که او نمی خواهد اجازه اوایل منتشر شده است.

“جوامع ما و ساکنان تحت مقدار زیادی از استرس به دلیل این ویروس” بیانکو روز جمعه گفت. “آخرین چیزی که ما نیاز داریم برای بحران مورد استفاده قرار گیرد برای پیشبرد یک دستور کار سیاسی از جرم زدایی و ضد حبس و مقررات است که تضعیف و سازش ایمنی عمومی است.”

بیانکو به نام برای Riverside County ساکنان برای رسیدن به مقامات منتخب خود را و “تقاضای آنها همه چیز را در قدرت خود را برای جلوگیری از این بی پروا آزادی زندانیان دوباره به محله های ما.”

زندان: قاضی: Riverside County Sheriff بخش نتواند ثابت کند مراقبت های بهداشتی مناسب در زندان در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

طرح:قاضی خواسته را به کنار رودخانه شهرستان کلانتر Dept. به اشتراک گذاری برنامه ریزی برای جلوگیری از ویروس در زندان

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

کریستوفر دامین را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و عدالت کیفری سیستم. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @chris_a_damien.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>