رفتن به نوشته‌ها

ماسک صورت محدود در کلاس های حضوری که بروارد دانشجویان بازگشت این سقوط

Brevard County عمده ترین کالج ها را بازگشایی این سقوط با ماسک صورت الزامات و محدود و یا محدود در کلاس های حضوری این مدارس اعلام کرد.

در میان ایالت سنبله در موارد COVID-19 شرقی ایالت فلوریدا در کالج و مؤسسه فناوری فلوریدا در این ماه پرده برداری گسترده ایمنی برنامه ای برای کاهش گسترش ویروس هنگامی که درب باز در ماه اوت است.

در کل EFSC و فلوریدا فن آوری دانش آموزان و کارکنان خواهد شد انتظار می رود به پوشیدن ماسک صورت داخل ساختمان و یا کلاس های درس و محیط های اجتماعی که در آن فاصله ممکن است با توجه به برنامه های نوشته شده برای هر مدرسه در وب سایت مربوطه.

معافیت ها ممکن است در EFSC برای کسانی که پزشکی معاف از پوشیدن پوشش صورت و برای کودکان زیر 2 مدرسه گفت.

اجتماعی فاصله معنی کلاس را نگاه متفاوت تر از نرمال اما هر مدرسه است که مصرف کمی متفاوت حمالت به محدود کردن تعداد زیادی از مردم در محوطه دانشگاه.

بیشتر: افزایش ویروس اعداد برجسته چالش های تجدید نگرانی مدرسه بازگشایی برنامه

اکثر EFSC کلاس باقی خواهد ماند آنلاین برای ترم پاییز با برخی از دوره های ترکیبی که شامل آنلاین و حضوری اجزای کالج گفت. در دانشگاه کلاس محدود خواهد شد به کسانی که یک چهره به چهره جزء ضروری از جمله علوم بهداشت عمومی, دوره های ایمنی نیروی کار و برنامه ها را انتخاب کنید دروس علوم و برخی از دروس عمومی.

در حالی که در فلوریدا تکنولوژی را در تلاش برای نگه دارید و به طور منظم در کلاس های دانشگاه و ساختمان خواهد بود محدود به 50 درصد ظرفیت است. کلاس های کوچکتر خواهد بود با بخش های اضافی اضافه شده به جای دانش آموزان و کلاس های درس خواهد بود و مجهز به تکنولوژی برای فعال کردن آموزش آنلاین هنگامی که لازم است در این دانشگاه گفت.

هر دو مدارس اجرا خواهد شد افزایش تمیز کردن پروتکل در پردیس ساختمان و مسکن همراه با اجتماعی فاصله اقدامات در راستای دستورالعمل از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

اقدامات عبارتند از حرکت میز و فضای کار 6 فوت از هم جدا; نصب پلاستیک موانع و طبقه نشانه گذاری در مناطق خاص و اجازه می دهد کارکنان و دانش آموزان به کار و یا کسب اطلاعات از صفحه اصلی به عنوان مناسب.

دیگر نکات برجسته این برنامه شامل پروتکل های پردیس مسکن و ناهارخوری, دانشجو عوام مناطق و تغییرات برنامه ریزی شده می شکند.

بیشتر: درس جدید معلم: آموزش از راه دور نشان می دهد خوب و بد در بروارد مدارس | نظر

شرقی فلوریدا استیت کالج

  • ماسک: دانش آموزان و کارکنان را تشویق به استفاده از آنها چهره خود را پوشانده اند اما ارائه خواهد شد ماسک برای کسانی که به آنها نیاز دارید.
  • مسکن: دانش آموزان اجازه داده می شود به حرکت به جدید پردیس مسکن به عنوان برنامه ریزی شده در اوایل ماه اوت اما کسانی که تست مثبت برای ویروس ها و کسانی که در تماس نزدیک با آنها ممکن است به طور موقت اسکان بدهند.
  • زمینه های مشترک: اجتماعی و مطالعه مناطق از جمله اتحادیه دانشجویی باز خواهد شد با اجتماعی فاصله گرفته است. به اشتراک گذاشته موارد مانند کنترل از راه دور تلویزیون و صفحه کلید باید تمیز قبل و بعد از هر بار استفاده.
  • کتابخانه: کتابخانه ها باز خواهد شد به دانش آموزان و کارکنان تنها در اختیار مقامات کالج.
  • آموزش: دانش آموزان و کارکنان را متحمل خواهد شد مورد نیاز COVID-19 آموزش ایمنی به عنوان یک شرط برای بازگشت به دانشگاه.

مشاهده EFSC کامل بازگشایی طرح در اینجا.

مؤسسه فناوری فلوریدا

  • مسکن: تنها یک دانشجو اختصاص داده خواهد شد به هر اتاق. مبلمان در مناطق مشترک حذف خواهد شد و ظرفیت در آسانسور محدود خواهد شد. مسکن مناطق خواهد شد به طور منظم تمیز.
  • ناهار: ناهار خوری نشسته در پردیس سالن ناهار خوری خواهد بود محدود به دانش آموزان تنها. بخش های عمومی حذف خواهد شد صندلی خواهد بود فاصله مناسب و وجود خواهد داشت هیچ معاملات نقدی. ناهار خوری مناطق خواهد شد به طور منظم تمیز و بازرسی.
  • خدمات بهداشتی: بازدید از Holzer مرکز بهداشت خواهد بود با تعیین وقت قبلی فقط و فقط بیماران اجازه خواهد داشت در داخل مرکز. روال پر کردن مجدد نسخه پزشکی و سوال انجام خواهد شد از طریق تلفن.
  • می شکند: سقوط شکستن در اصل برنامه ریزی شده برای اکتبر. 12 و 13 نیز لغو می شود. دو مطالعه اضافی روز اضافه خواهد شد به پایان مدت قبل از سقوط نهایی. دانش آموزانی که ترک دانشگاه برای تعطیلات روز شکرگزاری را باید این گزینه از اتمام مدت از راه دور.

مشاهده فلوریدا Tech کامل بازگشایی طرح در اینجا.

اریک راجرز است که آموزش و پرورش ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. لطفا در نظر گرفتن اشتراک به حمایت مهم خبری محلی در آموزش و پرورش, کسب و کار, جرم و جنایت و دیگر موضوعات شما در مورد مراقبت.

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @EricRogersFT.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

منتشر شده در فلوریدا تودی

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول