خانواده قربانیان از اعضای خدمه با کروناویروس شکایت رویال کارائیب

فلوریدا تودی | No comments

میامی — خانواده کروز اعضای خدمه که پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر Royal Caribbean Cruises در روز سه شنبه گفت: این شرکت موفق به حفاظت از کارکنان خود را به عنوان همه گیر ویران سفر دریایی در سراسر جهان است.

در غیر عمدی دادگاه شکایت در دادگاه مدار در میامی می گوید Pujiyoko, 27, کار در خانه داری در سمفونی دریاها و دچار علائم شبه آنفولانزا شامل تب و تنگی نفس اما آزمایش شد به مدت شش روز.

طرح دعوی در دادگاه نیز استدلال می کند رویال کارائیب موفق به پیگیری اساسی اقدامات احتیاطی اجازه می دهد بوفه و احزاب و الزامی خدمه برای شرکت در دریل حتی پس از دولت ایالات متحده صادر کرده است بدون بادبان منظور جلوگیری از عفونت کروناویروس.

برای کشتی های کروز است که در دریا در هنگام سفارش در زمان اثر شرکت مذاکره برای مسافران خود را به پیاده, کشمکش با کشورها و دولت های محلی با احتیاط از بیمار مسافران است. اما در بیشتر قسمت ها, خدمه باقی مانده در هیئت مدیره کشتی شناور خارج از ساحل.

بیشتر: Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: تهمت نمی پوشیدن ماسک در PPE گیاه; استارباکس برای باز کردن 85 درصد از مغازه ها; ویروس جهش ژنتیکی به عنوان آن گسترش می یابد

Pujiyoko از بالی اندونزی شد متحرك در یک قایق زندگی گرفته و به یک بیمارستان در فورت لادردیل در مارس 30, هفت روز پس از اولین گزارش, به کشتی مرکز پزشکی. او در آوریل 11.

بیشتر: رویال کارائیب, افراد مشهور, توقف کشتی از طریق ژوئن 11; کارناوال, شاهزاده خانم, انصراف از طریق ژوئن

مایکل Winkleman های دریایی وکیل به نمایندگی از خانواده می گوید Pujiyoko تا به حال هیچ شرایط اساسی و تصویب کرده بود preemployment و reemployment پزشکی نمایش به کار برای رویال کارائیب.

Winkleman می گوید او می خواهد استدلال موافقت نامه داوری که حد خدمه از پیگرد کروز شرکت ها اعمال نمی به این مورد به دلیل قرارداد خود را فسخ شد توسط رویال کارائیب. این شرکت گفت: این اظهار نظر نمی کنم و در انتظار دادخواهی.

بیشتر: رویال کارائیب مدیر عامل شرکت به تشریح برنامه به خدمه صفحه اصلی تماس با آن فوق العاده پیچیده’

این شکایت به دنبال یک مقدار نامعین اما می گوید خانواده اش است که به عنوان درآمد مرد را همچنان به کسب درآمد و هزینه از هزینه های مراسم تشییع جنازه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>