فانتزی چشمه بوکس: Ricardo Sandoval قطاری رویداد اصلی پیروزی یک روز پس از تولد 21

مایدزرت | No comments

ریکاردو Sandoval هم 21 روز چهارشنبه و روز پنج شنبه ریالتو بومی برنده 14 جلسه متوالی در این رویداد از یک پسر طلایی بوکس کارت در فانتزی چشمه توچال کازینو در Indio.

Sandoval, که با نام مستعار “ال نینو” و قطار از کنار رودخانه outlasted چلنجر ریموند Tabugon فیلیپین برای پیشبرد به 18-1 با 13th حذفی پیروزی در 112 پوند او را بدست آورد.

این کارت برای اولین بار بود حداقل شش مبارزه با کارت های ارائه شده توسط جوایز پسر طلایی میله میله برای سال 2020 در فانتزی چشمه.

جمعیت بیش از یک هزار در بر داشت راه خود را به ویژه مرکز حوادث و محلی چشم انداز آنتونی ریس از Coachella بود شاید قوی ترین پشتیبانی را پشت سر گذاشت. ریس, 20, تا به حال خود را در شش دور سوپر خروس وزن کشمکش متوقف شد به دلیل یک اتفاقی headbutt که در سمت چپ ریس خونریزی از بالای پیشانی خود را.

ریس که وارد مبارزه علیه کارگر ماهر Diuhl Olguin در 7-0 بررسی شد با بیرون رینگ دکتر قبل از جنگ متوقف شد و به نام ویژگی های قرعه کشی.

“در ابتدا من به خوبی انجام می دهند” گفت: Anthony ریس. “من حریف بسیار با تجربه است. من هنوز هم گرم است. متاسفانه headbutt اتفاق افتاده است. برش خیلی عمیق است.”

در شرکت اصلی, رویداد, کلمبیا جایزه اسکار نگرت که قطار از لس آنجلس شکست آلبرتو Melian (7-2) برای بوکس جهانی انجمن بین المللی خروس وزن قهرمانی. نگرت نقل مکان کرد به 19-2-2.

مخیکالی را لئوناردو بائز که در قطار با جوئل و آنتونیو دیاز در Indio نقل مکان کرد به 18-2 با یک تصمیم به اتفاق آرا پیروزی بر Moises فلرس (25-3) از گوادالاخارا, مکزیک.

“حریف من بود موقت قهرمان” Baez گفت. “او تا به حال تجربه تر از من است. به همین دلیل ما آموزش دیده ، من می خواهم بزرگتر دعوا و شدیدتر مخالفان است.”

Sulem Urbina از ققنوس, Ariz. نقل مکان کرد و به 12-0 با یک تصمیم به اتفاق آرا پیروزی بر Noemi Bosques. Urbina است که در میان افزایش زنان در بوکس.

“من فکر کردم آن یک مبارزه هیجان انگیز برای طرفداران” گفت: Urbina. “من سعی کردم به توقف اما او قوی خواهد شد. من آموخته زیادی را از حریف. این یک افتخار برای مبارزه با او. من امیدوارم که پسر طلایی را نگه می دارد یک چشم را برای من.”

ریس انتظار می رود که در این حلقه در بهار امسال شاید دوباره در فانتزی چشمه.

همانطور که برای Sandoval, او یکی از چشم انداز بالا در پسر طلایی را پایدار از بوکسورهای. با تولد بعدی او ممکن است او عنوان مدعی.

اندرو جان را پوشش می دهد ورزش در صحرا خورشید و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>