پرسش و پاسخ: صحرا جامعه انرژی رول در ماه آوریل است. در اینجا آنچه شما باید بدانید

مایدزرت | No comments

با وجود یک بیماری همه گیر نفاق از شهرستانها شریک و اقتصاد در آن زانو پالم اسپرینگز در میان نورد از یک ابزار جدید پروژه به نام کویر جامعه انرژی است. پس از آن می آید آنلاین در این طرح طلسم تغییرات بزرگ در آن شهر منابع آن برق چقدر ساکنان پرداخت و ادیسون کالیفرنیای جنوبی نقش در شبکه است.

پالم اسپرینگز ساکنان به طور خودکار ثبت نام جدید در برق طرح است که برای بسیاری از خواهد آمد با 10% افزایش قیمت. طرفداران استدلال می کنند که قیمت های بالاتر خواهد شد اجازه می دهد پالم اسپرینگز برای تغییر به برق عاری از کربن در حالی که به کنترل بیشتر بر منطقه برق سیستم به دولت های محلی.

اما برخی از اعضای جامعه در حال سایش در تغییر و ابراز نا امیدی بیش از آنچه آنها می گویند عدم ارتباط در مورد کویر جامعه انرژی نقش در مجموعه برق بخش.

به آدرس جامعه نگرانی های Coachella Valley انجمن های ایالتی و پالم اسپرینگز شورای شهر راه اندازی یک کمپین امداد از جمله mailers رسانه های اجتماعی فشار و جلسات عمومی.

خورشید صحرا با حضور در یکی از این جلسات اخیر در ماه مارس و صحبت با صاحب خانه است که به پرسش های مطرح شده اعم از هزینه بهره وری از پشت بام خورشیدی به آنچه در برنامه به معنای برای خانواده های کم درآمد.

در اینجا پاسخ به پنج سوال در مورد کویر جامعه انرژی است.

1. پس جریان چیست ؟

کویر جامعه انرژی است چه نامیده می شود از یک جامعه انتخاب خبرخوان یا CCA. این بدان معناست که تحت ایالتی کالیفرنیا قانون است که آن را یک نهاد محلی با اقتدار به خرید برق و فروش آن به مشتریان خود است.

CCA هنوز هم با استفاده از ادیسون سیم برای انتقال برق و صدور صورت حساب خود ادامه خواهد داد تا از طریق ادیسون. اما صحرا جامعه انرژی را وادار به انتخاب طرح آن را ارائه می دهد که با تمرکز بر قدرت خریداری شده از شرکت های تولید برق تجدید پذیر مانند باد و انرژی خورشیدی.

“برای شما این تجربه به عنوان یک مشتری واقعا نمی خواهید به تغییر” کتی Barrows, CVAG مدیر منابع محیط زیست گفت: در جلسه جامعه در مارس 11.

پالم اسپرینگز در حال حرکت رو به جلو با پروژه زیرا این شورا همچنان به دنبال راه هایی برای ایجاد این شهر بیشتر سازگار با محیط زیست. برق حدود 42 درصد از انتشار کربن شهرستان و شهرستان پروژه هایی که تبدیل به صحرا جامعه انرژی می تواند برش پالم اسپرینگز ” به طور کلی رد پای به میزان 27 درصد است.

“ما در یک آب و هوا اورژانس” شهردار جف Kors گفت: خورشید صحرا در ماه فوریه است. “پالم اسپرینگز همواره یک رهبر در انرژی پایدار.”

ساکنان شهر خواهد بود به طور خودکار در این برنامه جدید است. این شامل کسب و کار و همچنین نه فقط مسکونی برق مشتریان.

شما باید انتخاب, اگر چه, به چه طرح شما می خواهید.

در اینجا گزینه های خود را. بسیاری از پالم اسپرینگز در حال حاضر در ادیسون اساسی برنامه (بیایید فرض کنیم که هزینه $100 در هر ماه). آوریل مشتریان خواهد شد معطوف به صحرا جامعه انرژی صفر-کربن گزینه (هزینه: $110).

این طرح شامل برق منابع 50 درصد از منابع تجدید پذیر اما 100% از کربن خنثی منابع. عمده تفاوت این است که منابع برق از نیروگاه های برق آبی تعداد برای دومی اما نه سابق. انرژی هسته ای را نمی توان برای هر صحرا جامعه برنامه انرژی.

نمی خواهید به پرداخت بیشتر برای سبزتر قدرت ؟ شما همچنین می توانید انتخاب کردن به “کویر Saver” گزینه (هزینه: $99.50) که منابع 35 درصد برق تجدید پذیر. ادیسون, متوسط ترکیب انرژی — آنچه اکثر مردم در حال حاضر — آمد از 36 درصد منابع تجدید پذیر در سال 2018 است.

اگر شما می خواهید به چوب با ادیسون شما می توانید انتخاب کردن از صحرا جامعه انرژی قصد دارد با تماس با CCA. ادیسون خود را سازگار با محیط زیست برنامه به عنوان به خوبی. خود را سبزترین انتخاب گره خورده است به طور کامل به انرژی خورشیدی (هزینه: $114).

هر کسی با یک متر است این گزینه ها از جمله مستاجرها.

در این منجر به انتقال هر چند پالم اسپرینگز ساکنان شکایت کرده اند که رهبران شهر نتوانست به درستی توضیح این پیچیده تصمیم گیری است.

در مارس 11, جلسه, کویر جامعه انرژی نمایندگان پرسید که چگونه بسیاری از مردم دریافت کرده بود mailers. تنها حدود نیمی از مردم در اتاق مطرح شده دست خود را.

Barrows گفت که برخی از مردم ممکن است ام اشتباه براق آگهی به عنوان تبلیغات سیاسی و پرتاب آنها را دور, اگر چه از آن باقی مانده است ممکن است که برخی از خانواده ها از دست رفته بودند.

و گسترش coronavirus بیشتر پیچیده تلاش های امداد رسانی. یک جلسه عمومی بود که موکول به عنوان یک شهر از راه دور سالن و CCA در تازه ترین جلسه هیئت مدیره لغو شد.

کویر جامعه انرژی در ابتدا برنامه ریزی شده برای راه اندازی در ماه اوت سال 2018 اما ناگهانی افزایش قیمت گاز طبیعی متوقف شده است که تلاش به عنوان CCA سازمان به دنبال آرامش در بازارهای انرژی.

پس از در انتظار بازار CCA نشسته خیط و پیت کردن با 4 میلیون دلار مازاد از فروش برق است که آن را خریداری در آماده سازی است که برای راه اندازی مستقر در مارس سال 2020 به عنوان دوم آن تلاش. سپس همه گیر همراه با یک قیمت نفت جنگ بین روسیه و اوپک به ضربه پایین از سوخت های فسیلی قیمت در اوایل ماه مارس.

اما CVAG همچنان با اعتماد به نفس که نه گسترش ویروس و نه جنگ نفت را تحت تاثیر برق تحویل خواهم 2018.

“پالم اسپرینگز” راه اندازی تاریخ باقی مانده در برنامه” اریکا Felci, CVAG دولتی, مدیریت پروژه به تازگی نوشت: در یک ایمیل به خورشید صحرا.

2. من خورشیدی بر روی سقف. آیا طرح نجات من پول ؟

اگر شما یکی از هزاران نفر از مردم در این منطقه که سرمایه گذاری کرده اند در پشت بام خورشیدی دست خود را صرفه جویی در هزینه های یک نگرانی جدی است.

برای مثال پالم اسپرینگز ساکن Avi Schneller دارای یک سیستم خورشیدی در خانه خود و ابراز سردرگمی بیش از CCA او را تحت تاثیر قرار. او گفت که او به نفع بیشتر انرژی سبز برای پرداختن به تغییرات آب و هوایی اما “این من دوم نگرانی نیست, نگرانی اول من. نگرانی اول من خواهد بود هزینه.”

Felci گفت که خورشیدی مشتریان با خالص انرژي خواهد شد ثبت نام در کویر جامعه انرژی در آغاز ممکن است. خالص انرژي مشتریان باید دریافت پنج اعلامیه در مورد این برنامه در پست الکترونیکی. مانند هر دیگر ratepayer کسانی که با انرژی خورشیدی می تواند با چوب ادیسون اگر آنها را انتخاب کنید.

مشتریان با در-خانه خورشیدی را دریافت خواهد کرد “همان نرخ انرژی مازاد تولید به عنوان [ادیسون],” او گفت: به عنوان CCA خواهد شد میزبان خود را خالص انرژي در برنامه.

3. من زندگی نمی کنند در پالم اسپرینگز. من تحت تاثیر قرار?

کویر جامعه انرژی آغاز شد و با برنامه های بزرگتر اما تنها پالم اسپرینگز ساکنان تغییرات را مشاهده کنید به خود صورتحساب برق در آینده نزدیک.

این ایده به شکل CCA آمد از یک رای توسط CVAG کمیته اجرایی. به تحقیق آن گزینه CVAG همکاری با غرب رودخانه شورای دولت که نشان دهنده های مختلف دولتی از جمله 18 شهرستانها و Morongo گروه از ماموریت سرخپوستان. اما کسانی که “شهرستانها شد و در یک جدول زمانی مختلف از ما بودند” Felci گفت.

کویر جامعه انرژی شد سه شهرستان همکاری از جمله پالم اسپرینگز, کلیسای جامع شهر و نخل کویر. این ایده نیز تصادفا به عنوان دو طرف عقب کشیده میان سوال در مورد برنامه سودمندی.

هر دو نخل کویر و کلیسای جامع شهر را به جای چوب با ادیسون. “جامعه انتخاب شده است همه چیز در مورد انتخاب” Felci گفت.

سپس کلیسای جامع شهر را به شورای شهر رفت و یک گام بیشتر رای گیری 4-1 در 25 مارس به طور کامل بیرون از این پروژه است. شورای شهر لعنتی این طرح برای آوردن حداقل صرفه جویی در هزینه در مقایسه با ادیسون نرخ.

“من هرگز تصور توافق است که ما باید ما ساکنان و کسب و کار ما را به انتخاب کردن وضعیت که در آن آنها را مجبور به پرداخت نرخ بالاتر مگر اینکه آنها تصمیم گرفتند حتی برای این هدف از انرژی سبز” شهردار Pro Tem ریموند گرگوری گفت.

نخل کویر رفته است و نه کاملا به دور و مورد بحث و بررسی امکان تست کردن این طرح تنها برای شهرداری به حساب, به جای همه منازل و کسب و کار.

“شورای شهر دریافت کرده است و چندین سخنرانی در [صحرا جامعه انرژی] با تمرکز بر تجزیه و تحلیل ریسک” شهرستان سخنگوی Ryan Stendell اخیرا نوشت: در یک ایمیل. “ما تا به امروز دریافت نکرده رسمی از شورای شهر برای راه اندازی.”

برخی از ساکنان تحت تاثیر قرار توسط این شهرستان در تردید.

“این روشن است که اکثریت شورای شهر در اینجا هیچ علاقه ای واقعی اندازی [صحرا جامعه انرژی] گفت:” جوزف Hommel یک نخل کویر ساکن است که با حضور در جلسات به درخواست شورای شهر برای ارتکاب به سبزتر برق است. “چه چیزی شما فکر می کنم تغییر آب و هوا است هزینه ما ؟ شما چه فکر میکنید همه این آتش سوزی جنگل ها و قطع برق و تعطیلی کسب و کار در حال هزینه ما؟”

اکثر مشتریان برق در کوچلا و امپریال دره در حال خدمت یا توسط امپریال منطقه آبیاری یا ادیسون. کویر جامعه انرژی تنها به ادیسون است. پس زندگی مردم در IID را صلاحیت نمی کنند اگر چه تلاش های در حال انجام به لرزش که ابزار به خاطر آن حاضر به تمدید رای گیری نمایندگی به اکثریت برق خود را به مشتریان.

وجود دارد برخی از نقاط دورافتاده در کنار پالم اسپرینگز ” جدید CCA.

رانچو مایراج برای مثال در حال حاضر ایجاد شده خود را CCA و Coachella رای دادند در ماه نوامبر به اجازه می دهد برای شکل گیری یک شهرداری ابزار هر چند که هنوز برای راه اندازی.

4. من نمی تواند استطاعت 10% افزایش نرخ بهره. چه کار کنم ؟

“شما نباید به تاکید مالی برای شرکت در این برنامه” پالم اسپرینگز Councilmember فضل گارنر گفت.

با توجه به این شهرستان بیش از 1000 نفر از ساکنان آن را واجد شرایط برای کالیفرنیا جایگزین نرخ انرژی و خانواده الکتریکی رای برنامه کمک هستند اما ثبت نشده. این برنامه ها در کنار یک سوم است که پشتیبانی از مشتریان که نیاز به پلاگین در دستگاه های پزشکی ارائه تخفیف در صورتحساب برق برای خانواده های کم درآمد. پالم اسپرینگز شده است نورد از یک کمپین در کنار کویر جامعه انرژی برای به دست آوردن بیشتر مردم امضا کردند.

مشتریان در این برنامه ها خواهد بود و ثبت نام در صفر-کربن طرح های سازگار با محیط زیست, اما آنها تنها به خواسته پرداخت صحرا Saver رای با CCA پرداخت یارانه تفاوت. این به این معنی صورتحساب خود را به سختی تغییر خواهد کرد.

هلن Phippen زندگی می کردند در پالم اسپرینگز برای 15 سال, و او گفت که او درک نیاز به سبز بود اما نا امید rollout.

“وجود دارد یک هزینه به صرفه جویی در محیط زیست” Phippen گفت. “من مایل به نگاه من بیل را برای دو سال و مقایسه آن را به لایحه و ببینید که چگونه از آن بود. اما بسیاری از مردم مایل به انجام این کار است.”

5. من کجا پول رفتن به هر حال ؟

اگر اقامت شما در این برنامه شما پرداخت صحرا جامعه انرژی به خرید برق برای شما. آنها را ارزیابی مجدد نرخ های خود را در هر سال, اما آنها توانایی تغییر آن در هر زمان.

چون کویر جامعه انرژی نیست یک شرکت مانند ادیسون آن سود لازم نیست برای رفتن به سهامداران است. در عوض پس از سود حاصل از فروش برق ایجاد یک ذخیره در حدود 5 میلیون دلار — که رزرو در حال حاضر در $4 میلیون — هیئت مدیره تصمیم خواهد گرفت که چگونه بیش از حد درآمد یا منافع تولید شده که صندوق ها صرف شده است.

هیئت مدیره فعلی اعضای Kors از پالم اسپرینگز شهردار جان اگویلار دو لا فرانترا از کلیسای جامع شهر و Councilmember Sabby Jonathan از نخل کویر. یک جامعه کمیته مشورتی بدهد ورودی چگونه این پول باید صرف و ساکنان در حال تشویق به ثبت نام.

چرا که پالم اسپرینگز تنها شهر در حال حرکت رو به جلو با CCA درآمد حاصل از فروش برق به ساکنان آن تنها بازگشت به پروژه وجود دارد. ایده هایی برای بحث طیف وسیعی از خودرو الکتریکی ایستگاه های شارژ برای یک برنامه تشویق کسب و کارهای محلی به سبز است.

کویر جامعه انرژی را در بودجه نیز می تواند شنود گذاشته برای خرید برق از نوع خاص و یا مکان های از نسل. “رفتن به جلو ما به دنبال به خرید بیشتر و بیشتر برق محلی” Barrows از CVAG گفت.

Felci نمی خواهد با قرار دادن یک شماره خاص در حداقل سطح مشارکت مورد نیاز برای CCA به کار می کنند اما او گفت: صحرا جامعه انرژی است که در یک جای پا قوی است.

“تا به امروز نرخ انتخاب کردن فراز و opt-outs نسبتا کوچک هستند و به خوبی در درون ما پیش بینی مشارکت,” او گفت:.

آیا شما بیشتر است ؟ کویر جامعه انرژی راه اندازی یک خط تلفن برای پاسخ به همه آنها را. تماس (855) 357-9240.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در [email protected] و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>