کشاورزان به خانواده ها: تازه تولید به مردم نیاز به

لدگر | No comments

این 6:15 a. m. روز شنبه, مارس 19 و برگرد. کارول آنتونی تلفن زنگ میزند.

بازرگانان Foodservices کامیون وارد کرده با 500 جعبه از محصولات تازه است که نیاز به تخلیه برای توزیع به عنوان بخشی از وزارت کشاورزی به کشاورزان به خانواده های غذایی برنامه جعبه.

آنتونی پروژه های خاص هماهنگ کننده در Stewpot خدمات اجتماعی در Jackson, می سی سی پی و دو stewpot داوطلبان آغاز می شود تخلیه با راننده کامیون است. دو بیشتر داوطلبان به زودی می رسند و توسط 8:30 جعبه تخلیه هستند. توسط 9 صبح اولین سازمان وجود دارد را انتخاب کنید تا خود را تولید کند.

کروناویروس در می سی سی پی: Stewpot باعث تغییرات بیشتر برای کمک به نیازمندان بی خانمان

کشاورزان به خانواده های جعبه مواد غذایی برنامه بخشی از Coronavirus مزرعه کمک برنامه وزارت کشاورزی ایالات متحده اعلام کرد در مارس 17, شامل خرید و توزیع به 3 میلیارد دلار محصولات کشاورزی برای کسانی که نیاز دارند.

این برنامه با شرکای منطقه ای و توزیع کنندگان محلی که نیروی کار به طور قابل توجهی بوده است نهفته تعطیلی در صنعت foodservice با توجه به کوروناویروس.

“ما در حال شرکت در این برنامه که در آن کشاورزی است کمک به تازه تولید به افراد نیازمند گفت:” مرلین Blackledge, می سی سی پی شبکه غذایی مدیر امور خارجی. “ما در حال همکاری با ما عضو سازمان همراه با برخی از سازمان های دیگر که در حال توزیع این جعبه برای ما.

“ما در حال گرفتن 55,000 جعبه (در هفته به مدت شش هفته) تحویل توسط تجار Foodservice که وزارت کشاورزی ایالات متحده قرارداد برای ساخت این مواد غذایی جعبه.”

Coronavirus:: ریوز منتشر بازگشایی دستورالعمل برای کلیساها اما خواستار آنها را به عجله

گریس خانه Jackson, می سی سی پی-بر اساس غیر انتفاعی است که در خدمت 350 نفر در نیاز هفتگی برداشت 50 جعبه.

“ما به دور حدود 50-60 مواد غذایی جعبه هر هفته به افرادی که فقیر و نیاز به کمک” گفت: Stacey Howard, مدیر برنامه های در فضل. ما با تکیه بر کمک های مالی برای ما food pantry.

“تولید آنها به ما امروز چیزی است که ما اغلب نمی کنید. بنابراین, آن را قطعا خوب برای اضافه کردن محصولات تازه به ما غذا جعبه.”

با اولین هفته از توزیع در Stewpot به پایان رسید و همه 500 جعبه توزیع از طریق 12 گروه های محلی کار می کنند و با; Rev. آنتونی مطمئن است در هفته آینده خواهد شد بسیار بیشتر هموار — بدون تعجب predawn تماس بگیرید.

“برنامه کشاورزان به خانواده های مواد غذایی, جعبه ایجاد شد در پاسخ به مازاد مواد غذایی کشاورزان به دلیل زنجیره تامین به مکان هایی مانند رستوران ها و مدارس بوده است مختل شود با توجه به COVID-19 محدودیت” Rev. آنتونی می گوید.

“به جای استفاده از زباله است که مواد غذایی خواهد شد در حال حاضر در نهایت در صفحات از کسانی که به آن نیاز دارید در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>