اف بی آی در حال بررسی حمله Harrison County معاون در گوتیر

لدگر | No comments

اف بی آی گزارش شده است که در حال بررسی یک حمله فدرال مامور اجرای قانون پس از آتشباری یک هتل در گوتیر شنبه.

یک Harrison County Sheriff معاون بود به ضرب گلوله در گردن صبح سه شنبه در حالی که در خدمت یک حکم برای یک آدم ربایی در Siegel انتخاب هتل در گوتیر با توجه به انتشار اخبار از Jackson County Sheriff ،

مجروح معاون است که یک عضو از ایالات متحده مارشال سواحل خلیج فارس فراری نیروی کار گرفته شد به اقیانوس چشمه بیمارستان به صورت غیر تهدید کننده زندگی صدمات و منتشر شد بیانیه می خواند.

Jackson County Sheriff مایک Ezell گفت: Dale, Joseph william marshall, 31, شات معاون به عنوان افسران تلاش برای دستگیری او. Sonnier از Hancock County گرفته شده بود به زندان به دولت اتهام آدم ربایی پس از حادثه است.

Sonnier است می خواستم در Hancock County برای دو فقره آدم ربایی دو فقره از تشدید حمله و سرقت مسلحانه و در اختیار داشتن سلاح توسط یک جنایت کار محکوم. او است که برگزار می شود در Harrison County مرکز بازداشت و اتهامات فدرال در حال حاضر در انتظار.

محلی: JPD شناسایی قربانی کشنده شنبه صبح خراب

اطلاعات بیشتر در مورد ساخته شده در دسترس است.

می سی سی پی دفتر تحقیقات نیز بررسی عکسبرداری و پردازش صحنه است.

این است که در حال انجام تحقیقات است.

تماس با ویلتون جکسون در @[email protected] او را دنبال کنید Facebook و @wiltonreports در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>