ترس از coronavirus نگه داشتن برخی از کارکنان به دور از در حال حاضر understaffed Parchman زندان

لدگر | No comments

ترس از coronavirus در حال اجرا بسیار بالا در می سی سی پی امور خارجه زندان در Parchman که برخی از کارکنان در حال دور ماندن تجدید نگرانی ها در مورد پایین نیروی انسانی در این زندان که در حال حاضر تحت بررسی توسط وزارت دادگستری.

Lucinda ادیسون یک مورد کارگر, گفت که او دور ماند از Parchman برای یک هفته از ترس از ابتلا به COVID-19 چرا که او در حال حاضر از بیماری دیابت رنج می برد. کارشناسان می گویند کسانی که مبتلا به دیابت ممکن است در معرض خطر ابتلا به عوارض ناشی از این بیماری است.

غیبت او از زندان است stoked ترس در میان زندانیان و اعضای خانواده است که کسی در زندان در حال حاضر دارای آزمایش مثبت برای رمان ویروس.

در هفته های اخیر برخی از زندان های سراسر ایالات متحده شروع به کاهش تعداد بدون خشونت و سالمند و بیمار و دیگر در خطر زندانی پشت میله های زندان. شهر نیویورک زندان سیستم که شامل بدنام Rikers Island است که مقابله با این کشور بزرگترین coronavirus زندان شیوع با ده ها تن از زندانیان و کارکنان تست مثبت است.

اما هیچ مشابه فشار صورت گرفته با زندانها با وجود این واقعیت است که کروناویروس در حال حاضر آلوده کارکنان و زندانیان در حداقل پنج متحده است.

بیشتر: می سی سی پی زندانها و coronavirus: ‘یک دستور غذا برای فاجعه’

“این چیزی است که ما بیشتر از ترس” گفت: J. صخره جانسون مدیر دانشگاه می سی سی پی را مک آرتور دادگستری مرکز. “زندان و زندان های آمریکا زمین-بر اساس کروز کشتی های کهنه پر از میلیون ها نفر به این بیماری می تواند آلوده بسیاری از آنها است.”

در مارس 16, حقوق مدنی, سازمان خواست می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز برای کاهش اعداد داخل دولت زندانها که چهار نفر از آنها در حال حاضر در حال بررسی توسط وزارت دادگستری ایالات متحده.

فرماندار سخنگوی Renae Eze گفت: استاندار و تیم او در حال انجام همه آنها می توانند “برای حفاظت از سلامت کارکنان و زندانیان و عزیزان خود. ما با اعتماد به نفس است که (می سی سی پی در بخش اصلاحات) ادامه خواهد داد به اولویت بندی خوب بودن از همه در درون خود گروه است.”

مارک استرن یک مشاور در اصلاح مراقبت های بهداشتی و دستیار وابسته به استاد در دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه واشنگتن در مقایسه زندان به خانه سالمندان که در آن عفونت های ویروسی در حال گسترش به سرعت در حال.

حداقل 35 coronavirus مرگ و میر شده است به زندگی مراقبت مرکز پرستاری در Kirkland, Washington. میر همچنین گزارش شده است در خانه های پرستاری در نیوجرسی تگزاس و کانزاس و لوئیزیانا.

در پی این مرگ و میر و خانه های پرستاری در حال اجرای شش پا فاصله بین ساکنان.

می سی سی پی, زندان بحران: چرا ما بسیاری از افراد در زندانهای ما?

استرن معتقد است مشابه مراحل را باید پشت میله های زندان. “ما باید به انجام همه چیز ممکن است برای نگه داشتن عفونت را کاهش شانس خود را از گسترش و کاهش تاثیر آن در آمده است با انتشار به عنوان بسیاری که با خیال راحت ممکن است از مردم در گروه های در معرض خطر مانند افراد مسن و کسانی که با بیماری های مزمن و آماده سازی برای انتشار بیشتر در صورت لزوم و امن در راستای کاهش می یابد حقوقی واجد شرایط,” او گفت:.

پیدا کردن یک محل برای زندانیان برای رفتن به یک چالش در مکان هایی مانند می سی سی پی که در آن در هر زمان تا 800 زندانی که می تواند paroled نمی توانید به رایگان از آنجا که آنها هیچ خانه یا تخت, منتشر خواهد شد, به, با توجه به وضعیت آزادی مشروط هیئت مدیره.

دولت قوه مقننه با توجه به قانونی که گسترش تعداد انتقال تخت های موجود به زندانیان, اما به همه گیر شده متوقف جلسه فعلی.

هر سال بیش از 9 میلیون آمریکایی آزاد شده از زندان و زندانها. بسیاری از بی خانمان ها قبل از زمان خود را پشت میله های زندان و بسیاری از تبدیل شدن به بی خانمان پس از. کسانی که به صرف زمان در پشت میله های زندان هستند 10 بار یا بیشتر احتمال دارد به بی خانمان از عموم مطالعات نشان می دهد.

‘عواقب ناشی از این وحشتناک’

اگر می سی سی پی شد یک ملت را باید در جایگاه سوم حبس و میر در جهان, قفل کردن 1,039 در هر 100 ، 000. ایالات متحده قفل تا کمتر از 700 است که هنوز هم بالاتر از فدراسیون روسیه (413) ایران (284) و یا چین (118).

اگر چه می سی سی پی یک میل شدید برای قفل کردن مردم به آن میل شدید برای پرداخت به کسانی که آنها را محافظت. شروع حقوق و دستمزد برای یک تادیبی افسر کمتر از $26,000 پایین ترین در کشور است.

جانسون گفت: نیروی انسانی در سطوح داخل می سی سی پی را به زندان شد و در حال حاضر “نگران کننده کم قبل از این بیماری همه گیر.” (در حال حاضر میزان فرصت های شغلی? 50 درصد.)

اگر اصلاح افسران باد تا قرنطینه “به سادگی وجود دارد خواهد بود و هیچ کس از چپ به تمایل ما به زندانها و زندان,” او گفت:. “عواقب ناشی از این وحشتناک است.”

می سی سی پی بخش از اصلاحات مقامات می گویند در انتشار آنها انجام آنچه آنها می توانند برای جلوگیری از گسترش بیماری در داخل زندان با سیستم. برای مثال آنها می گویند که آنها خواهد شد صفحه نمایش تمام زندانیان است و هر افسر با درجه حرارت 100.4 درجه یا بالاتر نمی خواهد اجازه داده می شود به کار می کنند.

اگر COVID-19 آن را به زندان در سیستم “MDOC گسترده ای از پروتکل های در محل برای رسیدگی به کسانی که نشان می دهد علائم از جمله فوری قرنطینه” آزادی می گوید. “پروتکل ها در محل به آدرس حالات زمانی که بیماری در حال حاضر است. این شامل درمان در مرکز infirmaries یا خارج از بیمارستان ها به عنوان لازم است.”

تا کنون هیچ زندانی شده اند مبتلا به این بیماری است. MDOC مقامات در عین حال به می گویند که چگونه بسیاری از زندانیان اگر هر آزمایش شده اند.

می سی سی پی و کشورهای دیگر را متوقف بازدید از زندانها و همچنین توقف انتقال زندانیان از زندان به زندان است.

اما این اقدامات به تنهایی ممکن است متوقف کردن گسترش عفونت است. یک CDC تحقیقات نشان داده است که کارکنان در زندگی مراقبت مرکز پرستاری در خانه گسترش coronavirus به دیگر سیاتل-منطقه خانه های سالمندان.

چند حقوق مدنی سازمان ها با ارسال نامه ای به می سی سی پی قضات خواستار آزادی فوری زندانیان pretrial.

‘چه کنیم با یک زندانی مبتلا به COVID-19?’

از بیش از 5,200 پیش از محاکمه زندانیان محبوس در دولت زندان های شهرستان, اکثریت قریب به اتفاق بیش از حد ضعیف به پرداخت هزینه وثیقه جانسون گفت.

“می سی سی پی کلانترها خواهد بود که برای اولین بار به شما بگویم که آنها لازم نیست که تخصص یا منابع برای مقابله با یک بیماری همه گیر مانند COVID-19” او گفت:. “ما county زندان باید چند اگر هر وقت مجوز ارائه دهندگان خدمات پزشکی هیچ مناسب اتاق انزوا و محزون می خوانی نامناسب تجهیزات و آموزش های خاص به مقابله با بیماری های عفونی.”

این مک آرتور مرکز را شناسایی کرده است که حدود 2500 پیش از محاکمه زندانیان در زندان های می سی سی پی است که وجود داشته اند بیش از 90 روز است. بیش از 575 برگزار شده است وجود دارد بیش از یک سال است.

بیشتر: می سی سی پی زندانها با پاسخ به کروناویروس ترساندن: بیشتر ملاقاتها, نقل و انتقالات لغو

“ما شکسته مدافع سیستم ایجاد یک کلاس سیستم های مبتنی بر که در آن مردم فقیر و رنج کشیده در زندان در انتظار محاکمه در حالی که مردم با پول هستند ظرف 48 ساعت از بازداشت” گفت: دولت مدافع Andre DeGruy.

خواهد آلن وکیل برای می سی سی پی کلانتر انجمن گفت: کلانترها در حال کار برای کاهش جمعیت زندان در انتظار این بیماری همه گیر از جمله آزادی هر زندانی می توانید آنها را در اوراق قرضه.

ترین کلانترهای مجهز به رسیدگی COVID-19 با چند تا کنون قادر به دست آوردن تجهیزات ایمنی مانند دستکش و ماسک و لباسهای او گفت:.

مهم ترین چیز این است که نگه داشتن زندانهای رایگان از COVID-19, او گفت:. در حالی که ورودی زندانیان می تواند آزمایش می شود برای حرارت و خواسته بهداشت سوالات برخی ممکن است این بیماری اما هنوز به نشان دادن علائم, او گفت:.

“چه چیزی ما را با یک زندانی مبتلا به COVID-19؟” “برخی از کلانترها ممکن است یا ممکن است یک محل برای آنها. اکثر شهرستانهای نمی خواهد که یک اتاق فشار منفی (که نگه می دارد و آلاینده های داخل اتاق).”

این هزینه ها به تنهایی برای درمان این بیماران “اضافه کردن به یک بالن هزینه مشکل” از درمان های پزشکی از زندانیان, او گفت:.

استرن نشان می دهد رویکرد مناسب خواهد بود برای آزادی برخی از زندانیان در اوایل مصارف بهداشتی. انجام این کار آن را آسان تر به تامین اجتماعی فاصله آسان تر به ارائه تمیز کردن وسایل به زندانیان و آسان تر برای شستن حوله و لباس او گفت:.

“تمام این مراحل می تواند آهسته یا متوقف کردن گسترش عفونت,” او گفت: نه تنها از این زندانیان اما از پرسنل خود و خانواده و دوستان است.

اصلاحات مقامات همچنین می تواند آزادی افراد مسن و یا کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی همه آنها در بالاترین خطر ابتلا به درد و رنج شدید و عوارض ناشی از ویروس, او گفت:.

این مهم است که او گفت: هنگامی که مراقبت های بهداشتی منابع کمیاب هستند به عنوان آنها در حال حاضر در طول یک بیماری همه گیر.

گروهی از سازمانهای مدافع حقوق مدنی پیشنهاد در نامه ای به می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز که او آزادی زندانیان مسن, حامله زندانیان و “پزشکی شکننده” از زندان.

علاوه بر زندانها باید از انتشار هر گونه کودکان در بازداشت به خانواده خود نامه است. “اگر آزادی ممکن نیست سیستم ها و امکانات باید اقدامات احتیاطی اضافی برای جلوگیری از بیماری در این میان در معرض خطر جمعیت.”

در این نامه توصیه از بین بردن آزادی مشروط و عفو مشروط revocations برای نقض فنی.

“این یک موضوع فوری’

“در سال 2016 حدود 60 ، 000 مردم در سراسر کشور بازگردانده شدند به زندان ایالتی … نه به خاطر آنها محکوم شدند یک جرم جنایی است اما به دلیل ویژگی های نقض آزادی مشروط و عفو مشروط قوانین مانند شکستن حکومت نظامی و یا عدم تست مواد مخدر” در این نامه گفت. “کاهش این غیر ضروری incarcerations خواهد کاهش خطر انتقال ویروس بین امکانات و جامعه و بالعکس.”

این سازمان خواست فرماندار به کاهش زندانیان در زندان, زندان و بازداشتگاهها نوجوان. “این یک موضوع فوری” در این نامه گفت. “داشتن مناسب مبتنی بر شواهد در محل طرح می تواند کمک به جلوگیری از شیوع بیماری و به حداقل رساندن تاثیر آن اگر یک رخ می دهد. داشتن یک زندگی هزینه.”

اگر چه CDC توصیه می کند شستن مکرر دست دولت وزارت بهداشت را 2019 بازرسی از Parchman زندان یافت می شود که ده ها تن از غرق در زندانيان سلول ها کار نمی کند. بسیاری از آنها گم شده و یا شکسته شده بود دستگیره. در برخی تنها آب داغ یا آب سرد مشغول به کار و یا نزول نمی کشیدن.

ان ورق که عزیزان قرار دارد در Yazoo تادیبی شهرستان گفت: او معتقد است می سی سی پی زندانها هستند و عدم نگه داشتن زندانیان امن از coronavirus بیماری همه گیر.

توصیه می شود شستن دست و بهداشت مناسب دشوار است زمانی که زندانیان داده نمی شوند به اندازه کافی صابون بسیار کمتر تمیز کردن وسایل, او گفت:.

اگر ویروس ساخته شده راه خود را در داخل می سی سی پی زندانها بسیاری خواهد سقوط بیمار, او گفت:. “شما باید ده ها تن از زندانیان در محله های نزدیک در هر زندان و عدم بهداشت مناسب در بالای آن است.”

در پایان او گفت: “این یک حکم اعدام است.”

جری میچل خبرنگار تحقیقی برای می سی سی پی, مرکز خاطر گزارش های تحقیقی.

ایمیل او را در [email protected] و او را دنبال کنید Facebook at @JerryMitchellReporter و در توییتر @jmitchellnews.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>