زندان فدرال سیستم گسترش ویروس تست برای پیدا کردن مخفی بدون علامت عفونت

مایدزرت | No comments

واشنگتن – به زندان فدرال سیستم مواجه با نصب عفونت و مرگ و میر نسبت به coronavirus در حال گسترش است تست به دنبال قبلا پنهان و بدون علامت زندانیان در تلاش برای کنترل پخش.

اداره زندانها بزرگترین بازداشت سیستم در کشور در حال حاضر می پیوندد تعداد کمی از کشورهای است که باید به تصویب یک آزمون رژیم شامل مشکوک حامل ویروس فراتر از کسانی که نمایش علائم شایع عفونت است.

“گسترش تست … در بدون علامت زندانیان خواهد شد کمک به کاهش انتقال با جداسازی آن دسته از افرادی که تست مثبت و quarantining مخاطبین” این سازمان خبر داد. “به کارگیری از این منابع اضافی خواهد شد بر اساس تسهیلات نیاز به شامل گسترده انتقال و نیاز اولیه برای مهاجم مداخلات مورد نیاز به سرعت انتقال در امکانات با تعداد بالا در خطر زندانیان مانند پزشکی ارجاع مراکز.”

در زمان اعلام BOP گزارش داد که 620 زندانیان و 357 کارکنان بوده است آلوده در حالی که 24 زندانی مرگ و میر نسبت داده شده به COVID-19 را گسترش.

ویروس جرقه زندان پرسش: DOJ تیم بررسی شرایط در ویروس-گرفتار فدرال زندانها; IG پیشرو جداگانه پروب

طرح دعوی در دادگاه اهداف مشکل زندان: زندانیان سو برای رهایی از مشکل زندان فدرال که در آن coronavirus را کشته است 5 زندانی

مقامات گفت که آژانس تا به حال به دست آمده از تست اضافی ظرفیت است که می تواند مستقر در خصوص سخت-ضربه امکانات در سراسر آن 122-سیستم زندان.

بزرگترین اعداد از عفونت گزارش شده در اداره زندانها در فورت ورث تگزاس; لامپوک کالیفرنیا; و پایانه جزیره کالیفرنیا. هفت زندانی در ضمن باید از درگذشت در زندان در اوکدیل لوئیزیانا; شش مرگ و میر گزارش شده در الکتون اوهایو تسهیلات.

“بدون علامت از زندانیان که تست مثبت برای COVID-19 می تواند انتقال این ویروس به دیگر زندانیان” آژانس گفت. “تست بدون علامت زندانیان کمک در کاهش انتقال در یک تادیبی تنظیم همراه با افزایش تعداد COVID-19 تست مثبت…”

زندان ایالتی سیستم در اوهایو و کارولینای شمالی در حال حاضر گسترش آزمایش در جستجوی بدون علامت زندانیان در نتیجه افزایش عفونت های جدید.

در اوهایو مقامات آزمایش کل جمعیت اهل بیت در سه جداگانه زندانهای آشکار شگفت انگیز اعداد از عفونت های جدید. گسترش آزمایش قرار دادند تعدادی از عفونت در یک زندان ماریون تادیبی موسسه به بیش از 2000 – بزرگترین شیوع در کشور است.

بدون علامت زندانیان اختصاص بیش از 90% از کسانی که عفونت های, مقامات گفت.

مقامات در ایالت کارولینای شمالی به تازگی به اتمام تست توده در یک زندان در نزدیکی رالی که در آن بیش از 90 درصد از 458 آلوده زندانیان نمایش داده می شود هیچ علائم شایع.

“گسترش COVID-19 تست به صورت بدون علامت زندانیان … با بهداشت عمومی اشخاص را بهبود بخشد BOP توانایی مدیریت COVID-19 در امکانات تجربه گسترده انتقال” اداره گفت.

برای بیش از یک هفته یک وزارت دادگستری تیم شده است بررسی شرایط در coronavirus-گرفتار فدرال زندانها.

یک گروه از مشاوران ارشد به دادستان کل ویلیام Barr انجام داده اند فرد در بازرسی از سخت ترین ضربه واحد در لوئیزیانا اوهایو و کارولینای شمالی است. مجازی بازرسی برنامه ریزی شده بود در این مرکز در لامپوک.

عدالت بازرس عمومی, Michael Horowitz, نیز در حال انجام یک جداگانه تحقیق شرایط در آژانس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>