فدرال مطبوعات تلاش برای پایان دادن به کالیفرنیا خصوصی زندان بان

مایدزرت | No comments

دولت فدرال در حال حرکت است به شدت برای پایان دادن به قانون کالیفرنیا که مراحل خصوصی زندان ها و بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز.

وزارت دادگستری ایالات متحده در هفته گذشته در زمینه یک حرکت برای جلوگیری دولت از ادامه اجرای AB 32 کمتر از دو هفته پس از آن شکایت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و دادستان کل خاویر بکررا بیش از این ماده در ماه ژانویه است. بخش طرح دعوی در دادگاه معتقد است که این ممنوعیت بر خلاف قانون اساسی و تداخل با فدرال زندان و بازداشتگاه های اداره مهاجرت سیستم.

این گروه استدلال می کنند در مورد آن به صورت مقدماتی و دستور دائم در آوریل 23 در دادگاه فدرال در سن دیگو.

“کالیفرنیا البته رایگان است را به تصمیم می گیرید که آن را دیگر نمی خواهد با استفاده از خصوصی بازداشتگاه برای خود دولت زندانیان و بازداشت شدگان” وزارت دادگستری می گوید: در آن Feb. 5 حرکت است. “اما آن را نمی تواند تعیین می کند که انتخاب برای ایالات متحده به خصوص در شیوه ای که تبعیض علیه دولت فدرال و پیمانکاران آن.”

ژئو گروه خصوصی زندان شرکت است که صاحب و عمل یک مرکز بازداشت مهاجرت در صحرای موهاوی و دیگری در کشاورزی San Joaquin Valley نیز شکایت کرد دولت در اواخر ماه دسامبر ادعا قانون تضعیف دولت فدرال توانایی به بازداشت مردم در کالیفرنیا به عنوان بخشی از مهاجرت فدرال رسیدگی است. این شرکت استدلال می کنند حرکت خود را برای دستور مقدماتی و دولت آن حرکت به اخراج این مورد در همان دادگاه در آوریل 23.

ایالت کالیفرنیا در ضمن می ایستد توسط قانون است که به طور کلی ممنوع خصوصی بهره برداری از زندانها و بازداشتگاه های اداره مهاجرت امکانات در دولت به عنوان Jan. 1 در سال 2020 است. این قانون باعث می شود برخی از موارد استثنا: آن اجازه می دهد تا برای سود شرکت به کار گیرند امکانات برای سازمان های دولتی تا زمانی که این قرارداد در اثر قبل از Jan. 1 اما آن میله الحاقات از این توافق نامه.

“شرکت های بزرگ نباید قادر به زندانی کردن انسان برای سود” ویکی آب Newsom مطبوعاتی وزیر در بیانیه ای گفت:. خصوصی زندانها و بازداشتگاه او گفت: کمک به بیش حبس “اجرا بر خلاف ارزش های ما و هیچ مکان در کالیفرنیا است. ما نمی خواهد به پایین در دفاع از قوانین ما.”

ایالات متحده مارشال خدمات اداره زندانها و اداره مهاجرت و گمرک قرارداد با بخش خصوصی بازداشتگاه در کالیفرنیا به خانه 7000 در مورد زندانیان و بازداشت شدگان به گفته وزارت دادگستری. خصوصی بازداشتگاه حساب برای تقریبا 25 درصد از مسکن برای فدرال زندانیان و بازداشت شدگان در کالیفرنیا آن را می گوید.

اگر AB 32 غرفه سه آژانس های فدرال “خواهد بود imminently و غیر قابل جبرانی صدمه” این گروه می گوید. عمومی خواهد بود صدمه دیده بیش از حد آن استدلال می کند چرا که با زندانیان و بازداشت شدگان که نیاز به نقل مکان به امکانات خارج از کالیفرنیا افزایش هزینه های حمل و نقل برای آژانس های فدرال و به تاخیر انداختن دادگاه فدرال رسیدگی است.

وزارت دادگستری نیز نگران آن است که اگر قانون دست نخورده باقی می ماند, “کشورهای دیگر می تواند جسارت به اعمال مشابه محدودیت.” قانونگذاران در واشنگتن و مریلند به تازگی معرفی قانونی که ممنوعیت جدید دولت محلی و قرارداد با انتفاعی بازداشتگاه های اداره مهاجرت شرکت.

“این می تواند به نوبه خود در ایجاد یک “چهل تکه’ سیستم قوانین به شدت تضعیف هر دو ایالات متحده توانایی ارائه برای کسانی که در آن بازداشت” وزارت دادگستری می گوید.

Assemblymember راب Bonta یک دموکرات که نشان دهنده گردشگاه عمومی و بخش هایی از اوکلند و نویسنده AB 32 گفت: قانون نیست و هدف دولت فدرال است. به جای آن تمرکز بر خصوصی برای سود شرکت های زندان است که او گفت: اولویت بندی حداکثر سود بیش از سلامت و امنیت زندانیان و بازداشت شدگان.

“آنها همچنان به انجام آنچه انجام می دهند که آن را به یک مبارزه در کالیفرنیا و حمله به ارزش های ما,” او گفت: از دولت فدرال است. “ما به دنبال دعوا اما ما در دفاع از خودمان و ایستادن برای ما ارزش است.”

کالیفرنیا نبرد با دولت فدرال بیش از خصوصی زندان ها و بازداشتگاه های اداره مهاجرت امکانات گرم شده است تا برای ماه می باشد.

Newsom امضا AB 32 در Oct. 11. در دسامبر. 19 کمتر از دو هفته قبل از این قانون در زمان اثر یخ امضا قراردادهای بلند مدت به ارزش چندین میلیارد دلار با موجود اپراتورهای دولتی را خصوصی چهار مهاجرت بازداشتگاه.

دموکراتیک اعضای کالیفرنیا هیئت نمایندگان کنگره دیگر رهبران دولت و مهاجرت طرفداران ناودان یخ ادعا آژانس فدرال dodged AB 32 با عجله به قفل در آخرین لحظه قرارداد جغرافیایی CoreCivic و مدیریت آموزش و Corp.

مسئله این است که در حال حاضر در جوامع محلی به عنوان برنامه ریزی کمیسیون در شهرستانها از آدلانتو و مک فارلند در نظر جغرافیایی پیشنهاد به گسترش آن بازداشتگاه با ترکیب تخت ها در آن کشور در نزدیکی زندان.

Autism_today گزارش مهاجرت برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>