فدرال: دولت حسابرس نگه داشته و آنها را در تاریکی در می سی سی پی رفاه اختلاس سینه

لدگر | No comments

آمریکا وکیل مایک هرست می گوید نه دفتر و نه FBI مطلع شد درباره می سی سی پی حسابرس Shad سفید رسیدگی به اتهام اختلاس میلیون ها دلار از دولت فدرال رفاه بودجه.

“در حالی که ما ستایش گزارش اقدامات نه FBI و نه ایالات متحده دفتر وکیل تماس گرفته شد توسط دولت حسابرس یا Hinds County, دادستان منطقه در مورد این تحقیقات اگر چه میلیون ها نفر از فدرال دلار ادعا شده است به سرقت رفته” هرست در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. او گفت دفتر او آموخته چهارشنبه کیفرخواست و دستگیری شش نفر در این پرونده از طریق گزارش های رسانه ها.

سفید و Hinds County, دادستان منطقه در روز چهارشنبه اعلام کرد رئیس سابق می سی سی پی دپارتمان خدمات انسانی و پنج نفر دیگر شده بود تحت تعقیب و بازداشت چند میلیون دلار اختلاس طرح. در میان چیزهای دیگر طرح پرداخت برای یک سابق کشتی گیر حرفه ای برای رفتن به یک لوکس با مواد مخدر مرکز توانبخشی در کالیفرنیا دولت حسابرس چهارشنبه اعلام کرد.

رفاه اختلاس مجسمه نیم تنه: می سی سی پی رفاه اختلاس رسوایی: آنچه ما می دانیم تا کنون

سفید گفت: این طرح بزرگترین دولت اختلاس در مورد ضبط.

هرست گفت: “پس از شنیدن در مورد تحقیقات من رسیده به دولت حسابرس و ملاقات با او هفته گذشته برای پرس و جو به این موضوع. من پس از صحبت با دادستان منطقه در مورد این موضوع به عنوان به خوبی. در حالی که اطلاعات در مورد این تحقیقات در دسترس ساخته شده به ما در روز سه شنبه, ما در ایالات متحده به دفتر دادستان و FBI تنها آموخته در بعد از ظهر چهارشنبه از گزارش های رسانه ها در مورد کیفرخواست و دستگیری در همان زمان به عنوان عموم مردم انجام داد.”

اختلاس: Ex-می سی سی پی رفاه رئیس کشتی گیر WWE بازداشت اختلاس میلیون ها نفر حسابرس می گوید:

هرست گفت: بررسی و پیگرد “موارد از این عظمت و پیچیدگی” است که معمولا دامنه FBI و آمریکا وکیل دفاتر.

سفید گفت که او تصمیم گرفت به همکاری با Hinds شهرستان دادستان منطقه جودی اونز به منظور به حرکت به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

“ما نمی خواهیم پول بیشتر هر جریان به افرادی که متقلبانه به دست آوردن آن پول است که” سفید گفت. “بنابراین ما احساس کردیم که کارآمد ترین راه برای انجام این کار, کارآمد ترین راه برای قرار دادن یک توقف به این بود که به انجام آن در دادگاه های ایالتی در اینجا با دادستان منطقه اونز و ما باید اعتماد به نفس کامل در تیم خود را به این اداره کند.”

سفید گفت که استقبال از دخالت سازمان های دیگر مانند FBI.

“وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام می شود در اینجا. این است که یک مقدار عظیم از پول است که ما در حال صحبت کردن در مورد” سفید گفت. “بنابراین ما در حال رفتن به ادامه کار با ما شرکای فدرال به مطمئن شوید که ما را از هر تحقیقی منابع به تحمل است.”

هرست گفت: “باراک اوباما و FBI همچنان به کار خوب روابط با دولت جدید حسابرس جدید Hinds شهرستان دادستان منطقه و دفاتر خود را. ما آماده هستیم برای قرار دادن قابل توجهی تجربه و تخصص از دفاتر ما و کل وزارت دادگستری به کار برای کمک به همکاران ما را کلاهبرداران به عدالت و مهر از فساد است.”

تماس با جف پندر در 601-961-7266 یا [email protected] او در توییتر دنبال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>