احساس بی قراری در طول همه گیر? در نظر گرفتن کمک به دیگران. در اینجا چگونه

مایدزرت | No comments

Coronavirus همه گیر در ادامه به upend زندگی روزانه برای میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان است. در میان بسیاری از اختلالات مردم صورت عدم کار نصب بدهی و انزوای اجتماعی. در حال حاضر بیش از هر زمان مردم نیاز به کمک شما. در اینجا برخی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید.

مطلع

به عنوان همه گیر تکامل می یابد بنابراین آیا اطلاعاتی که ما دریافت خواهید کرد. یک راه برای کمک به جامعه خود را به آخرین اطلاعات در مورد چه امن و چه چه باز و چه بسته. به مطمئن شوید که شما تا به امروز ثبت نام برای در کالیفرنیا عضویت در خبرنامه در profile.desertsun.com/newsletters/In-California.

کمک PPE

این Coachella Valley ماسک پروژه در حال حاضر تحویل بیش از 700 لباس و بی شماری ماسک به آیزنهاور هیت. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا داوطلب بازدید cvmaskproject.com.

یکی دیگر از سازمان کمک به PPE است زن باشگاه Indio; به داوطلب تماس میکی نی در (760) 668-7018 یا ایمیل [email protected]

نخل کویر منطقه اتاق بازرگانی (PDACC) همکاری با تریش تاک دوختن دوخت در مدرسه برای ایجاد و توزیع ماسک و آنها به دنبال داوطلب برای برش و بسته بندی مواد دوختن و توزیع. ایمیل [email protected] برای دیدن چگونه شما می تواند کمک کند.

آیا شما هر گونه N95 ماسک? در نظر آنها اهدا به آیزنهاور سلامت. خود را PPE اهدای خط تلفن است (760) 837-8988. پیک فرستاده می شوند را انتخاب کنید تا اقلام است. غیر انتفاعی بیمارستان نیز به دنبال کمک های پولی برای حمایت از مراقبت از خط مقدم کارگران (از جمله اضافه کاری ساعت, بالینی, استخدام کارکنان و غذا) به بازدید eisenhowerhealth.org/covidfund و یا تماس بگیرید (760) 773-1888.

یک پولی اهدای

یعنی COVID-19 انعطاف پذیری صندوق تاسیس شده توسط رودخانه-بر اساس Inland Empire جامعه بنیاد برای کمک به محلی غیر انتفاعی و ارائه دهندگان خدمات که نهفته coronavirus. به کمک مالی بازدید iegives.org.

United Way, بالابر به افزایشهای محلی و شرکای اجتماعی ایجاد کرده اضطراری کمک نقدی صندوق برای Coachella Valley ساکنان مالی نهفته COVID-19. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا کمک مالی, lifttorise.org/protection. برای کمک های مالی بیش از $5,000, تماس, Kristal گراندوس مدیر عامل شرکت ایران راه صحرا در [email protected]

سفارش غذا

بسیاری از رستوران های محلی در حال ارائه منظقه وانت و یا تحویل. هنگامی که شما سفارش غذا شما کمک می کند که کسب و کار باز بماند و نگه داشتن افراد شاغل. تماس با رستوران های مورد علاقه خود را برای دیدن آنچه که آنها در حال ارائه و سپس درمان خود را به یک وعده غذایی.

اهدای خون

در حالی که این بیماری همه گیر نشده متوقف اورژانس پزشکی آن را به شدت محدود تعداد زیادی از مردم در اهدای خون است. اگر شما سالم و واجد شرایط را در نظر بگیرید اهدا. محلی بانک خون, خدمت, سان برناردینو و کنار رودخانه شهرستان است LifeStream. پیدا کردن چگونه و در کجا برای اهدای مقدار خون مورد نیاز با مراجعه به lstream.org.

در خارج از منطقه ؟ تماس با صلیب سرخ آمریکا در redcrossblood.org برای پیدا کردن یک مرکز اهدای نزدیکی شما.

کمک به شهرستان ریورساید

کنار رودخانه شهرستان است و نیاز به تجهیزات پزشکی از جمله هواکش های قلبی مانیتور/قابل حمل telesystems ماسک (جراحی غیر جراحی یا N95) شخصی, تجهیزات حفاظتی, انزوا, لباس و دستکش و پزشکی داوطلبان (پزشکان و پرستاران و داروسازان دستیار و تکنسین) برای ادامه مبارزه در طول COVID-19 بیماری همه گیر. برای اهدای لوازم و یا داوطلب (با مجوز پزشکان یا دانشجویان پزشکی تنها) بروید rivcoph.org/coronavirus.

پیشنهاد برای کمک به همسایه

دانلود MyNabes برنامه از فروشگاه برنامه اپل یا گوگل بازی. بعد از یک راه اندازی سریع شما می توانید داوطلب برای کمک به مردم ساکن در نزدیکی شما در یک از راه های مختلفی: در حال اجرا errands, مراقبت از یک حیوان خانگی و یا حتی ارائه مشاوره.

ارائه وعده های غذایی و یا داوطلب در یک بانک مواد غذایی

نگه داشتن سالمندان و دیگر در خطر افراد در خانه امن داوطلبانه به ارائه وعده های غذایی. این Coachella Valley محلی وعده های غذایی بر روی چهار چرخ مرکز واقع در Mizell مرکز در پالم اسپرینگز. برای پیدا کردن آنچه شما می توانید انجام دهید برای کمک تماس بگیرید (760) 323-5689 و یا بازدید mizell.org/meals/meals-on-wheels.

پیدا کردن مواد غذایی بانک (findfoodbank.org) در خدمت شرقی رودخانه و جنوب سان برناردینو شهرستان و آنها در حال حاضر به دنبال داوطلب. در خارج از منطقه ؟ بازدید از کالیفرنیا انجمن بانک های مواد غذایی در cafoodbanks.org.

ارائه از راه دور همدم

انزوای اجتماعی می تواند بسیار دشوار است. تماس بگیرید و یا ایمیل یک دوست یا همسایه به ببینید که چگونه آنها در حال انجام است. فقط اجازه کسی می دانم که شما در حال فکر کردن در مورد آنها می تواند یک تفاوت بزرگ به خصوص برای کسانی که به تنهایی زندگی می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>