چند Mississippians با پوشیدن ماسک. آن را باعث افزایش coronavirus موارد ؟

لدگر | No comments

به عنوان coronavirus موارد گذشته افزایش یافت 20,000 و می سی سی پی را به ثبت رساند دومین کشور روزانه عفونت افزایش می دهد از آنجا که بحران آغاز شد رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز در زمان به توییتر این هفته است.

“من نگران هستم که مردم در حال از دست دادن علاقه در تلاش برای نگه داشتن هر یک از دیگر امن” او نوشت: روز شنبه پس از مقامات بهداشتی گزارش 489 موارد جدید. “ما همه خسته و آماده انجام شود اما این ویروس مراقبت می کند. لطفا مراقب باشید — تلاش کوچک تاثیر بزرگی!”

ریوز’ جیر نشان دهنده رشد ناخرسندی در میان رهبران دولت و مراقبت های بهداشتی با مقامات به عنوان COVID-19 موارد روند رو به بالا — حتی در حالی که درجه حرارت در تابستان افزایش یابد. برخی از رشد موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان بود و انتظار می رود به عنوان اقتصاد بازگشایی بیش از ماه گذشته است.

اما دولت بهداشت و درمان افسر دکتر توماس دابز و دیگر کارشناسان نگران هستند که مردم را متوقف کرده اند در نظر گرفتن این ویروس به طور جدی در همه شاید با فرض این بحران به پایان رسید که مستندات برداشته. کالج, گروهی کلیسا, خدمات مجالس ترحیم, کارت بازی و کارگران بازگشت به ادارات دولتی تمام شده است مربوط به شیوع بیماری در روزهای اخیر.

“من از سر درد است از کوبیدن آن بر روی دیوار — پوشیدن ماسک, فاصله اجتماعی, آیا جرم گردهمایی” دابز گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری.

Covid قانون در حال حاضر یک گروه است که تجزیه و تحلیل coronavirus اطلاعات هشدار می سی سی پی “در خطر شیوع” دوم بالاترین سطح خطر متحده صورت. اکثریت کشورهای دیگر در حال حاضر در شکل بهتر — طبقه بندی شده یا به عنوان “کنترل” و یا “در مسیر باشد.”

در ضمن دابز گفت: برخی از بیمارستان ها شکایت کرده اند از تمام بخش های مراقبت ويژه در روزهای اخیر و او را شنیده از پزشکان در تلاش برای پیدا کردن بیمارستان ها که در آن آنها می توانند انتقال بيماران است. هفتگی میانگین اعداد از coronavirus بیماران بستری (465) در ICU (160) و در هواکش (100) در تمام رخنه کرد به ضبط و یا نزدیک به بالاترین رکورد در ماه ژوئن داده ها را نشان می دهد. مقامات بهداشت منتشر نشده کامل coronavirus داده ها پس از 17 ژوئن با استناد به “مشکلات فنی است.”

ریوز نشان داده که هیچ اشتها برای عقب کشیدن بر روی بازگشایی, اما, یا صدور دستور ماسک به عنوان کالیفرنیا و یک تعداد انگشت شماری از کشورهای دیگر به تازگی.

“هر چیزی ممکن است ما در سال 2020 و ما در coronavirus جهان” فرماندار گفت: در این هفته. “اما آن است که فوق العاده بعید است ما را انتخاب کنید به طور قابل توجهی نزدیک کردن اقتصاد ما رفتن به جلو است.”

‘هنوز تاسیسات آب از موج اول’

دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی درمان شد حجم بالا حدود 80 coronavirus بیماران در شروع ماه یک شماره است که در حال حاضر کاهش یافته و به حدود 60. بیماران در حال گسترش در سراسر دو بال یک بیمارستان است که در حال حاضر اغلب نزدیک به ظرفیت قبل از ویروس.

اما دکتر آلن جونز UMMC سرب پزشک نظارت بر coronavirus پاسخ گفت: “نگرانی وجود دارد و به زودی یکی دیگر از خروش. در حال حاضر که دولت به طور کامل بازگشایی گفت: احتمال وجود خواهد داشت یک تاخیر دو تا چهار هفته قبل از بیمارستان دیدن موج دیگری از بیماران.

“به نظر می رسد به عنوان اینکه مردم این معنا که ما در گذشته آن را” جونز گفت. “ما واقعا هنوز هم درست در وسط آن است. ما هنوز در تاسیسات آب از موج اول.”

می سی سی پی بيمارستان “در سراسر طیف” شاهد افزایش بیماران در هفته گذشته گفت: Tim Moore مدیر عامل شرکت می سی سی پی انجمن بیمارستان. خبر خوب او گفت: بیمارستان های در حال حاضر زمان کافی برای انبار تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان خود را, و در برخی از موارد راه اندازی پشتیبان گیری مراقبت های ويژه. و دولت هنوز هم نیاز به شیر رزرو خود را از پنکه, او گفت:.

در حال حاضر عامل محدود کننده برای بسیاری از می سی سی پی بيمارستان است و نه تخت و یا تجهیزات, اما کارکنان مور گفت. برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی باید در خانه مانده و در طول این ویروس یا چپ رشته پزشکی به طور کامل, او گفت:. برخی از بدست خود بیمار.

مرتبط با: 12 Hinds شهرستان زندانیان 7 کارکنان زندان تست مثبت برای COVID-19

“آن را ذهنی خسته کننده آن را از لحاظ جسمی طاقت فرسا آن را دشوار و خسته کننده کار” جونز گفت: از پزشکان و پرستاران در مراقبت از بیماران مبتلا به ویروس. “این نوع مانند یک ماراتن به سمت سراب از خط پایان. اگر شما نمی توانید ببینید پایانی آن طاقت فرسا است.”

نه هر کس است که بیش از حد نگران چشم انداز مثبت در موارد و بستری شدن در بیمارستان. Ryan Kelly, مدیر اجرایی, می سی سی پی بهداشت روستایی ارتباط گفت: او را “نسبتا خوشحال” ظهور نکرده اند و بیشتر به عنوان کسب و کار بازگشایی و گردهمایی های اجتماعی بازگشت.

دیگر ایالت های جنوبی از جمله آلاباما, کارولینای جنوبی فلوریدا و آرکانزاس را دیده اند بسیار چشمگیر تر خوشه در ماه ژوئن.

معیارهای کلیدی برای تماشای به طور کلی بستری شدن در بیمارستان و ICU بیماران کلی گفت. او گفت: بيمارستان با حداقل 25 درصد این تعداد تخت در هر زمان باید اجازه می دهد برای به اندازه کافی “افزایش ظرفیت” جذب سنبله در بیماران مبتلا به ویروس.

ماسک دیده می شود به عنوان مهم برای جلوگیری از گسترش ویروس

لی Smithson به تازگی در زمان سفر خرید به باشگاه سام با پوشیدن یک ماسک و دستکش. “من قطعا در اقلیت,” او گفت:.

“هیچ کس با پوشیدن ماسک گفت:” مدیر سابق می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری زندگی می کند که در مدیسون. که مشکل او گفت: از آنجا که ماسک “زمان اثبات شده و دوباره به سرعت انتقال” از coronavirus.

دکتر Marinelle Payton صندلی و استاد در دانشگاه ایالتی جکسون گروه اپيدميولوژی و آمار زيستی گفت که او تا به نگرانی های مشابه.

“فقط به اطراف نگاه, اوه, خدای من,” او گفت:. “من کاملا شگفت زده برای پیدا کردن مردم به نظر می رسد خیلی آرام و که آنها همه با پوشیدن ماسک صورت است.”

مرتبط با: ایمنی جدید پروتکل مجموعه ای برای قانونگذاران پس از کاپیتول دولت کارگر تست مثبت برای COVID-19

بدن در حال رشد از تحقیقات نشان می دهد که چرا ماسک بسیار مهم است. معلوم می شود این ویروس می کند معمولا با لمس کردن سطوح آلوده به عنوان بسیاری از در ابتدا فکر می کردم. در عوض دانشمندان می گویند مردم آلوده از نزدیک تعامل با دیگران گاهی اوقات در محدود یا ضعیف تهویه مناسب اتاق.

صحبت کردن و تنفس با فشار خارج کردن و بزرگ قطرات کوچک که دانشمندان بر این باورند که انتقال این ویروس را به فرد دیگری چشم و بینی یا دهان. اما اگر فرد آلوده است که با پوشیدن یک ماسک کمتر به احتمال زیاد کسانی که آلوده به قطرات می تواند فرار و سفر از طریق هوا.

در یک مورد اخیر تعداد 140 نفر افزایش یافته تماس نزدیک با دو مدل مو در میسوری که تبدیل به ویروس. اما از آنجا که مدل مو بودند با پوشیدن ماسک در انتخابات گفت: هیچ یک از مشتریان بیمار شد.

در حالی که وجود دارد هیچ فراگیر ماسک قیمومیت در می سی سی پی, برخی از شهرستانها در حال بدست گرفتن امور به دست خود.

آکسفورد سفارش نیاز به مردم ماسک داخل همه کسب و کار شهردار رابین Tannehill گفت. این شهر همچنین فشار اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست ها.

اما آکسفورد نیز به یک طعم و مزه از چه دشوار است برای کنترل این ویروس در زمانی که ساکنان نادیده گرفتن دستورالعمل.

این شهرستان کشف ده ها تن از موارد جدید در Ole Miss دانش آموزان در روزهای اخیر به دلیل بزرگ تابستان برادری احزاب که مقامات بهداشتی دولت گفت: شکست قانون است. مقامات در ابتدا تلاش برای پیگیری میزان شیوع Tannehill گفت: از آنجا که بسیاری از دانش آموزان در اصل از خارج از شهرستان و یا دولت تا موارد مثبت بودند نسبت به Lafayette County است. علاوه بر این او گفت: بسیاری از موارد بدون علامت بدین معنی که ممکن است آگاه باشید که آنها در حال گسترش این ویروس به دیگران است.

“آنچه در این شماره ها به من گفتن که ما می توانید تمام برنامه های در محل, اما اگر مردم نمی آن را به طور جدی پس از آن (سفارشات) تنها به عنوان خوب به عنوان این مقاله آنها نوشته شده” Tannehill گفت.

مرتبط با: دولت سلامت افسر: COVID-19 شیوع در آکسفورد مرتبط برادری احزاب

در خزه نقطه شهردار ماریو پادشاه گفت: این شهرستان با قرار دادن علائم بر کسب و کار و صفحه نمایش در خارج از شهر سالن هدایت مردم به پوشیدن ماسک و ارائه دستورالعمل های دیگر. مسئولان شهرستان نیز سازماندهی تست حوادث در تعطیلات آخر هفته. و آنها راه اندازی یک سیستم به تعطیل کردن کسب و کار با یک مورد مثبت تا زمانی که آن را انجام تمیز کردن عمیق آزمون کارکنان و سایر مراحل برای جلوگیری از شیوع آینده.

“من میخواهم مردم را به منجر شود به عنوان مثال” با پوشیدن ماسک شاه و افزود: در این شهرستان اجتناب شود و یا شیوع بیماری تا کنون.

در بیلخی مقامات فرستاده mailers با ماسک و دیگر دستورالعمل های ایمنی در ماه گذشته شهرستان سخنگوی وینسنت کریل گفت. سپس شهردار اندرو Gilich ملاقات با نمایندگان از هر بخش کسب و کار برای اطمینان حاصل شود که آنها می دانستند این شهر قوانین و انتظارات برای ویروس.

اما مانند دیگر شهرهای میسیسیپی مواجه است یک افزایش بزرگ در موارد همیشه از روز یادبود. آن هشت قمار بازگشایی و کسب و کار در بازار محلی رفت “باند busters” کریل گفت. گردشگران رفتند به ساحل شهر.

که بزرگ برای شهرستان رو به کاهش خزانه کریل گفت. اما آن به معنای به طور متوسط روزانه ویروس موارد در این شهر اغلب دو برابر یا سه برابر شده پس این مستند افزوده است.

کارشناسان انتظار موج دوم از موارد

در حالی که ریوز می گوید که او هیچ برنامه ای برای بستن بخش هایی از اقتصاد دوباره Smithson سابق MEMA مدیر گفت: فرماندار ممکن است هیچ چاره ای اگر موارد افزایش نگه دارید. ریوز نیز ممکن است مجبور به صدور دستور ماسک به عنوان کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom این هفته است.

“ما در حال گرفتن بی مورد خطرات و من فکر نمی کنم فرماندار آنجا که او می خواهد به نگه داشتن اقتصاد باز است که قصد ندارم به اجازه می دهد بی توجهی به خطر اندازد Mississippians,” Smithson گفت. “او در یک ترشی است.”

کارشناسان به دنبال به جلو به سقوط و کولر آب و هوا, زمانی که بیشترین انتظار موج دوم از موارد به اعتصاب می سی سی پی. Smithson اشاره کرد این مهم است به یاد داشته باشید 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی در زمانی که موج دوم در سقوط مرگبار تر از اول. که همه به این دلیل بیشتر به اطمینان حاصل شود این ویروس را تحت کنترل در حال حاضر کارشناسان می گویند بنابراین بیمارستان ها نه ضعف.

مربوط به: ‘آن تلقی ما بی خانمان’: Coronavirus نیروهای, می سی سی پی خانواده به زندگی در یک چادر

“هر کس قطعا انتظار یک موج در پاییز و زمانی که یا چقدر بزرگ است این سوال میلیون دلار” گفت: کلی از بهداشت روستایی انجمن. “تابستان ما را کمی از یک نشانه به عنوان مردم در حال سفر رفتن به ساحل. آنها انتقال? دل و روده من به من می گوید آن نخواهد بود تا اواخر پاییز. اما سر من نیز به من می گوید آن را می توان در اوایل” به عنوان بازگشایی مدارس.

Payton در این JSU استاد یادداشت ها هنوز هم وجود دارد مقدار ما نمی دانیم در مورد ویروس و یا زمانی که یک واکسن ممکن می رسند. اما وجود دارد یک “امکان بزرگ” از افزایش موارد در پاییز سال.

“این رفتن به می آیند در یک زمان وقتی که می سی سی پی در حال حاضر در حال رفتن به ضربه سخت” او گفت:. “آن زمانی که آنفلوانزا در حال افزایش است. و نگاه در می سی سی پی, تمامی مسائل مربوط به سلامت و مشکلات ما در این دولت است. می سی سی پی است برخی از پیشرو شیوع بیماری ها در کل کشور. در حال حاضر شما در حال رفتن به ترکیب است که با آنفلوآنزا و کروناویروس.”

اما یکی دیگر خروش می آیند به مراتب زودتر از اکتبر یا نوامبر. مقامات گزارش یک پرش در موارد پس از اقتصاد شروع به بازگشایی و اجتماعی مردم در روز یادبود.

بعدی: چهارم جولای.

مقامات بهداشتی دولت دستور تجمعات بیش از 20 در داخل خانه یا خارج از منزل 50 “اگر اجتماعی فاصله را نمی توان تضمین شده است.” و آنها اصرار مردم برای تماشای آتش بازی از داخل اتومبیل های خود را.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>