مسائل مالی: در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد کسانی که محرک چک — و بیشتر

فلوریدا تودی | No comments

جهان در بحران به حداقل می گویند, با این بیماری همه گیر کوروناویروس. خبر خوب این است که ما دولت فدرال را تایید کرده است 2 تریلیون دلار طرح محرک اقتصادی برای کمک به بسیاری از افراد و کسب و کار از طریق این بحران است. یکی از مزایای این است که آنها در حال صدور محرک چک به برخی از مالیات دهندگان. در اینجا اولیه جزئیات همراه با چند نفر دیگر مربوط به حقایق از قانون:

  • 1200 دلار برای هر فرد ($2,400 مشترک filers) و 500 دلار برای هر فرزند واجد شرایط به طور مستقیم واریز به حساب بانکی از آخرین رکورد. این مقدار در حال از رده خارج برای مالیات دهندگان بیش از 75000 دلار برای یک فرد و $150,000 مشترک filer.
  • شما نمی توانید چک کنید اگر درآمد شما بیش از $99,000 برای یک فرد و $198,000 مشترک filers.
  • شما ممکن است تا به $100,000 در coronavirus مربوط به توزیع از برنامه های بازنشستگی بدون اینکه موضوع را به 10 درصد خروج زود هنگام مجازات است. اما لطفا توجه داشته باشید, آنها هنوز هم مشمول مالیات اگر آنها می آیند از مالیات معوق حساب و لطفا مطمئن شوید که شما را فدرال خودداری شود به اعمال مالیات این درآمد را ایجاد می کند
  • شما می توانید تاخیر یا تعلیق مصرف مورد نیاز خود را حداقل توزیع در سال 2020 است.
  • وجود دارد رفتن به یک خیریه کمک کسر برای سال 2020 مورد استفاده در محاسبه درآمد ناخالص تنظیم خود را (AGI). این اجازه می دهد تا به صورت 100% AGI محدودیت برای افراد و 25 درصد برای شرکت های بزرگ.

وجود دارد بسیاری از احکام من به کاوش در مقالات آینده.

در اینجا برخی از اطلاعات به صورت آماده برای دریافت خود را از دولت فدرال محرک را بررسی کنید.

1) مطمئن شوید که شما باید پرونده خود را تا سال 2018 و/یا 2019 اظهارنامه مالیاتی به عنوان سطح درآمد در حال رفتن به می شود بر اساس این بازده برای تعیین واجد شرایط بودن شما.

2) اگر شما آماده کرده ایم هر کدام از این برمی گرداند و سپس تنها راه شما می توانید یک محرک بررسی به پرونده یک بازگشت, مگر اینکه شما در حال دریافت SSA منافع و نیازی به فایل یکی است.

3) اگر شما با استفاده از پرداخت مستقیم برای بازپرداخت خود را تا سال 2018 یا 2019 اظهارنامه مالیاتی و بانک است که هنوز هم در حال حاضر بانک خود را پس از آن هیچ چیز دیگری شما نیاز به انجام است. این پول قرار است به طور مستقیم به حساب بانکی شما واریز. اگر بانک خود را تغییر داده است و یا اگر شما قبلا انجام شده پرداخت مستقیم شما نیاز به تماس 800-829-1040 به تغییر این اطلاعات. اما لطفا آگاه باشید که IRS در کارکنان کاهش می یابد و ممکن است در حالی که برای دریافت از طریق. پس صبور باشید و آن را انجام دهد زمانی که شما وقت آزاد (مانند دو ساعت) به نشستن در خود نگه دارد. متاسفانه, که ممکن است یک مشکل برای بسیاری از مردم است.

4) اگر شما نقل مکان کرد و پس از آخرین بازگشت واصل شد, شما نیاز به مطمئن شوید که به شما ارائه یک فرم 8822 برای تغییر آدرس. انجام آن در اسرع وقت. اگر پرداخت مستقیم رد می شود و یا اگر شما لازم نیست که پرداخت مستقیم راه اندازی, شما نمی توانید مقاله خود را چک کنید. همه در همه ، این فرم تنها راه غیر از پر کردن اظهارنامه مالیاتی به تغییر آدرس خود را از نظر قانونی.

به عنوان یک طرف توجه داشته باشید, لطفا توجه داشته باشید که اگر شما خود را ثبت 2016 اظهارنامه مالیاتی هستند و به علت هزینه شما نیاز به فایل های خود را به 15 آوریل سال 2020 به منظور دریافت که بازپرداخت و یا از دست دادن آن برای همیشه لطفا برای.

برای به روز رسانی بیشتر, چک کردن IRS سایت برای coronavirus خبر: https.://www.irs.gov/coronavirus.

اگر شما هر گونه سوال لطفا به من ایمیل و یا پیام من از طریق Facebook Messenger. با تشکر و اقامت خوب و امن است.

دن کم محلی حسابدار خبره عمومی. خود شرکت متخصص در IRS مجموعه نمایندگی مالیات از املاک و مستغلات در طول سال برنامه ریزی مالیاتی و مالیات بر آماده سازی در رککلدگ. شما می توانید با تماس با دفتر خود را در (321) 684-7800 و یا در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>